Únor 2013

The right way....

4. února 2013 v 1:40 | ♥ Kashenka ♥ |  My Diary
Zdravím kočky :)
Myslím, že všichni tušíte, o čem bude tento článek... a že bude poslední!! :)
Dlouho jsem o tom přemýšlela a můžu Vám říct, že mi to trhá srdce, ale prostě.... je čas jít dál. Myslím, že už je to dlouho jasné, že tenhle blog už nemá budoucnost.
Chtěla bych Vám jen hrozně moc poděkovat, že jste sem chodili, četli mé ffky a vlastně tam trochu žili se mnou.
Rozhodně tenhle blog nechci zrušit, na to jsem tady toho hodně prožila... poznala jsem spoustu báječných lidí (ony ví, které myslím a ví, že je miluju :)) a hlavně našla svou velkou lásku--> psaní.
Neříkám, že se sem nikdy nevrátím.. nikdy neříkej nikdy... ale určitě neplánuju návrat. Pokud se jednoho dne rozhodnu dopsat rozepsané ffky, nebo napsat nové, tak Vám je sem určitě hodím :)
No, chtěla jsem sem napsat dlouhý sentimentální proslov o tom, jak moc to tu miluju, jak moc Vás miluju, ale prostě mi došla slova. Ale doufám, že to všicni víte. Trochu mi z toho i slzí oči, je to tu kus mě!!
Páni, až teď jsem si všimla, že návštěvnost přesáhla 60 000!! To je neskutečný, nikdy by mě nenapadlo, že sem zavítá tolik lidí :) DĚKUJU
Pokud by někdo chtěl, mám i ještě druhý blog... sice na něm teď také moc nejsem, ale snad se to změní :) --> http://piece--of--me.blog.cz
Budu ráda, když se stavíte a třeba jen napíšete krátký koment :)
Tak, to je asi vše... nechce se mi ani končit tento článek.. jako by mi pořád nedocházelo, že se loučím....
Dobrá, prostě jen říkám Sbohem a Děkuju :)
Miluju Vás, Vaše srdíčková Kashenka