Prosinec 2012

It's hard to say...

1. prosince 2012 v 9:25 | ♥ Kashenka ♥ |  My Diary
Zdravím :)
Tenhle článek píšu jen kvůli jednomu komentáři, který mě popravdě naštval. Jako myslím si, že nemáte právo se do mě navážet za to, že se mi začal líbit někdo jiný, než JB... je to snad má volba, o kom budu psát.
Ten koment mi přišel naprosto zbytečný. Ještě když mi napíšeš, neber to nějak zle, nebo že si potřebuju rýpnout... beru to jako dost velký rýpnutí. Poslední dobou si procházím těžkým obdobím a když poslouchám písničky 1D, tak jako bych tu krutou realitu nevnímala.
Jsem poslední dobou hodně výbušná, takže stačí málo... už to odnesl i člověk, na kterém mi neskutečně záleží a právě kvůli malé prkotině jsme se pohádaly. Takže Eliško, jestli si to přečteš, tak promiň ♥
Je těžký mít JB pořád na vrcholu, když už snad 3-4 roky nic nevydali... ano, mám je pořád šíleně ráda, ale tohle snad chápete, ne?? Jenom koukat na fotky, když se jdou projít mi prostě nestačí...
Kvůli tomu, že jste si nepřáli, abych měla na tomhle blogu i 1D jsem si založila jiný... abyste nemuseli hudrovat, podřídila jsem se Vám, i když teď toho popravdě dost lituju. Prostě někdo nedokáže nic ocenit a jen se naváží do ostatních.
Až JB konečně vydají nové album, tak uvidíme.... ale já teď prostě nemám nápady cokoliv s nimi napsat.. nic mě neinspituje, takže doufám, že ty chápavější tomu porozumí.
Klidně se teď do mě pusťte, seřvěte mě a já nevím co všechno. Ale nenadávejte tady 1D!! Nenutím Vám je, jen Vás upozorňuju, že je mám ráda a prostě nechci slyšet žádné trapné urážky...
Fajn, budu ráda za ty, kteří mě pochopí, možná i podpoří, ale chápu, že všem se zavděčit nemůžu.
Dneska odjíždím, nebudu celý víkend na netu, možná se dostanu jen na mail... takže pokud bude někdo stát o mou odpověď, tak si musíte počkat asi až do pondělí.
Bye!! ♥