The Passion.... 33. ♥

4. listopadu 2012 v 0:01 | ♥ Kashenka ♥ |  The Passion

Háhááááá je to tu :D sice je to kratší dílek, ale doufám, že se bude líbit :) prosím komenty!! :)

"Dobré ráno." usmála jsem se zvesela a skočila vedle Joea na gauč. Cítila jsem se dobře. Byla to první noc, od té doby, co se mi nic nezdálo. První noc, bez sebemenšího škubnutí, křiku nebo pláče. Už dva týdny jsem se tak dobře nevyspala. "Dobré." pousmál se Joe, odložil počítač a políbil mě na tvář.

"Dneska máš nějakou dobrou náladu." konstatoval a já s úsměvem přikývla. "Už dlouho jsem se tak dobře nevyspala." přiznala jsem. Joe rozevřel svou náruč a já ho šťastně objala. Nebála jsem se. Jeho ne. On byl ten, kdo stál vždy při mně a nedokázal by mi ublížit. Věděla jsem, že jeho láska ke mně by mu nedovolila zkřivit mi jen jediný vlásek.

"Tak co kdyby jsme spolu někam zašli??" zeptal se s úsměvem a já mu pohlédla do tváře. Ano, cítila jsem se lépe. Bylo mi dobře, když jsem byla s ním, u něj, zavřená před světem. Ale možnost, že bych vyšla ven se mi ještě moc nezamlouvala. "J-já nevím..." "Nemusím, pokud nechceš." dodal rychle, když si všiml mých rozpaků. Asi jsem prostě ještě nebyla připravená na okolní svět. "Raději bych ještě zůstala doma." přiznala jsem a on s přikývl. "Dobře." usmál se a políbil mě do vlasů.

"Budu ale muset na chvilku zajít do studia." "V pohodě." usmála jsem se a napřímila se. "Budu chvátat, abys tu nemusela být dlouho sama a...." "Já to zvládnu." zasmála jsem se a vstala. "Nejsem už malá, ne??" řekla jsem ještě a odešla do kuchyně. Pořád s úsměvem na rtech jsem dala do konvice vařit vodu a připravila si hrníček s čajem.

Když jsem na svých bocích ucítila jeho něžné doteky, tak jsem se s němu s úsměvem otočila čelem. Objala jsem ho kolem krku a vlepila mu rychlý polibek na rty. "Jak se cítíš??" zeptal se s obavami v očích a já se pousmála. Byl roztomilý, jak měl o mě strach. "Opravdu se mám dobře. Vlastně výborně, po dlouhé době." přikývla jsem a na jeho zamračené tváři se také objevil úsměv. "To je dobře." řekla vtiskl mi polibek.

Najednou se místností rozezněl jeho telefon a on ho otráveně vytáhl z kapsy u kalhot. Když se podíval na displej a zjistil, kdo mu volá, tak jen protočil oči a hovor položil. "To je Nick, musím jít." vysvětlil, když si všiml mého tázavého pohledu a pustil mě z objetí. "Budu chvátat domů, cestou koupím nějaké dobré jídlo a uděláme si hezký večer." řekl s úsměvem a oblékl si mikinu. Jen jsem s úsměvem přikývla a doprovodila ho do vstupní haly. Když si nazul boty a pobral všechny potřebné věci, tak se na mě ještě otočil.

"Budu chvátat." řekl opět a já se zasmála. "Nemusíš. Musí ti už lézt na nervy, že jsi tu se mnou pořád zavřený. Jen hezky pracuj a dokud tě Nick propustí." usmála jsem se a nechala se od něj obejmout. "Dobře." zamračil se a já mu své ruce obmotala kolem krku. "Nějak jsem si prostě zvyknul na tvou přítomnost a nechce se mi od tebe." vysvětlil zamračeně a já se opět zasmála. "Budu tu, až přijdeš." řekla jsem a on přikývl. Ještě mi vtiskl rychlý polibek a než si stačil svůj odchod rozmyslet, tak rychle odešel.
Poté, co jsem uslyšela startování jeho auta a jak odjíždí z příjezdové cesty jsem se odebrala do obýváku. S hrnkem teplého čaje jsem si posadila před televizi a zapnula ji. Zrovna dávali nějaký romantický film, tak jsem se zakoukala na obrazovku. V tu chvíli jsem uslyšela tiché vyzvánění svého telefonu, tak jsem natáhla ruku k malému stolku přede mnou a zvala ho. Se zamračením jsem si přečetla jméno volajícího. Na nic jsem nečekala a zmáčkla červené tlačítko. Jako to bylo vždy, za posledních čtrnáct dní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kristina kristina | 4. listopadu 2012 v 8:47 | Reagovat

Hmmm romantické ranko, mať takého joea doma.... 8-)

2 Misel Misel | 4. listopadu 2012 v 12:03 | Reagovat

moc hezky dil...konecne jsou spolu

3 KiKi, yours Affs :o* KiKi, yours Affs :o* | E-mail | Web | 4. listopadu 2012 v 13:09 | Reagovat

super dílek, jsem zvědavá jak bude reagovat Mark, přeci jí musí najít, ne?

4 Doms Doms | Web | 4. listopadu 2012 v 17:57 | Reagovat

Už by jí Mark mohl dát pokoj :(.

5 Zuza11 Zuza11 | E-mail | Web | 4. listopadu 2012 v 19:45 | Reagovat

Už aby jej dal Mark pokoj

6 Wewu>>lína! > Tvůj čumááček! :D Wewu>>lína! > Tvůj čumááček! :D | Web | 4. listopadu 2012 v 20:14 | Reagovat

Kotěěěě, já se tu učím zrovna pedinu, bo učitel bude zítra zkoušet a říkám si, určitě se tam objeví MARK! A nic..., ale volal on, tak jsem se trošku trefila :D:D
Jsem ráda, že se Kate pomalu vzpamatovává z toho šoku a je to lepší. Úsměv a Jonas...dobrá kombinace, že? :D :D
A poslouchám Pink, tak mám dobrou náladu :D
No, moc se těším na další díl, snad se nestane nic nepěkného zatímco bude Joe pracovat! Bo už v tom něco cítím... :D
Dokonalý, sladký a domácí díl :-D
POOOKRÁÁÁÁČKOOOOOOOO, MILÁÁÁČKu!!! :-*

PS: Lásko, tys to odhadla :-D Bohužel Charlie nebude. Mám fakt zááásek a to u všech ffek! :-( Sava mám předepsaného, proto ho přidávám. Potřebuji, aby mě osvítila múza a já psala jako fretka. Snad se tak stane. Ani nevíš, jak ráda bych psala a přidávala na blog, už kvůli tobě, vím, že ty fakt zájem máš :D
PSs: Noťas ještě máš, co? Jak vidím :D
Pusiiinkuuuu, bobku 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama