The Passion.... 32. ♥

11. října 2012 v 11:18 | ♥ Kashenka ♥ |  The Passion
Omlouvám se, že je to tak krátký, ale nechtěla jsem všechno nacpat do jednoho dílu :D nooo, ale doufám, že se bude líbit a prosím komenty :)

Vyděšená a celá zpocená jsem se zprudka posadila a otevřela oči. Ten sen.. byl tak živý a skutečný. Cítila jsem, jak mi po tvářích tečou slzy. "Jsi v pořádku??" zeptal se vylekaně Joe, který na mě upíral svůj pohled. Nejistě jsem přikývla a přitáhla si deku více k tělu. "Křičela jsi ze spaní." řekl a já na něj pohlédla. "Jen zlý sen." řekla jsem a rychle vylezla z postele.

Venku už pomalu svítalo a já věděla, že s ránem přijde i řada starostí. "Jdu se osprchovat." informovala jsem ho a než stačil zareagovat, tak jsem zaplula do koupelny a zamlkla za sebou dveře. Chvilku jsem na sebe zmateně hleděla v zrcadle. Oči napuchlé od pláče, celé rudé a na krku jsem měla pár škrábanců s modřinami. Znechuceně jsem od sebe odvrátila pohled a rozvázala stuhu u županu, který jsem měla na sobě. Svlékla jsem ze sebe tričko s tepláky, ve kterých jsem spala a sklopila pohled k svému tělo. Zdobilo ho plno velkých modřin a krvavých šrámů. Raději jsem nad tím zavrtěla hlavou a vlezla do sprchového koutu. Rychle jsem se vykoupala, opláchla vlasy a pak se opět oblékla.

Když jsem vyšla z koupelny, tak jsem okamžitě ucítila nádhernou vůni jídla, která se domem linula. Následovala jsem jí po schodech dolů, až jsem dorazila do kuchyně, kde stál Joe z sporáku. "Udělal jsem ti lívance, tak snad ti budou chutnat." usmál se na mě mile a položil jich pár přede mě na stůl. "Ehm, nějak nemám hlad." zavrtěla jsem hlavou a talíř odsunula. "Musíš jíst." pokáral mě Joe a talíř dal zpátky na původní místo. Už jsem sahala po jedné palačince, když se místností rozeznělo vyzvánění mého telefonu. Vyděšeně jsem na něj pohlédla a pak na Joea. Vstala jsem, vzala do ruky mobil a přečetla si to jméno na displeji. "Mark." špitla jsem a palec položila na zelené tlačítko.

"A-ano??" vykoktala jsem vystrašeně, když jsem si telefon přiložila k uchu. "Lásko, kde jsi?? Včera jsem se opil a vůbec nevím, jak jsem se dostal domů." zasmál se a mě přejela po zádech husí kůže. Už jen ten hlas mě děsil. "Katie, miláčku jsi tam??" zeptal se a já se zmohla jen na slabé 'hm'. "Tak jde jsi?? Klidně se pro tebe stavím a zajdeme si na oběd." nabídl mile a já sklopila pohled. "Nech mě prosím být. Nehledej mě a zapomeň na mě." řekla jsem potichu mezi vzlyky.

"Co že?? Co se stalo??" zeptal se nechápavě a pak se zarazil. "Bože, já...." vydechl a opět zmlkl. Přesně jsem věděla, jak se teď tváří zadumaně a snaží si vzpomenout na včerejší noc. "... já jsem.... Katie, strašně moc mě to mrzí. Byl jsem opilí a nevěděl, co dělám." začal s omluvami a já už zase slzy tekly proudem. Nastala chvíle ticha, v telefonu jsem slyšela jen jeho tichý dech a vzlykala. ""Katie, já...." "Nech mě být, zapomeň na mě." vzlykla jsem. Joe jen ustaraně sledoval náš hovor. Kdyby mohl, tak by mi pomohl, ale tohle bylo mezi námi a já byla rozhodnutá to skoncovat.

"Kde jsi??" "U někoho, kdo mě má rád a nikdy, nikdy by mi neublížil." zdůraznila jsem těch pár slovek a rychle zavěsila telefon, než by zase spustil s další dávkou omluv. Neměla už jsem na to sílu. Rozklepanou rukou jsem mobil položila na stůl a složila obličej do dlaní. Cítila jsem se tak prázdná, bez života. Všechno to, co se stalo mě vysálo a já měla pocit, jako by uvnitř mě byla jen obrovská černá díra, která požírá vše kolem a nedovolí mi normálně žít. Když jsem na svých ramenech ucítila jeho hebké dlaně, tak jsem se mu schoulila do náruče. On byl teď jediný smysl mého života.

"Děkuju ti." zvedla jsem u němu s úsměvem hlavu. "Za co??" zasmál se nechápavě Joe a já se napřímila. "Za to, že mě u sebe necháš, že jsi tu pro mě a vůbec za to, že jsi." dořekla jsem a usmála se. Tak moc mi dělal dobře pocit, že mám jednoho člověka, pro kterého jsem vším. "Nemáš zač, to je samozřejmost." špitl mi do vlasů, když mě opět objal a pak políbil.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kristina kristina | 11. října 2012 v 16:09 | Reagovat

yes, konecne tomu hnupovi povedala ze ho opusta...

2 KiKi, yours Affs :o* KiKi, yours Affs :o* | E-mail | Web | 11. října 2012 v 19:26 | Reagovat

wow tak to je mazec díl...konečně ho pustila k vodě a snad bude s joem..dalšííí

3 Zuza11 Zuza11 | E-mail | Web | 11. října 2012 v 20:25 | Reagovat

Konečne ho už opustila :D

4 Doms Doms | Web | 11. října 2012 v 21:58 | Reagovat

Něco mi říká, že to Mark nenechá jen tak :(

5 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 12. října 2012 v 7:39 | Reagovat

Týýý vogooo, snad bude brzo pokráááčkoo! :D
Aspoň konečně Mark ví, jaký je kokot! :D A konečně to s ním skoncovala...ale to určitě nebude jen tak, co? :D :-D
Hm, ještě, že má Joa! Svatý Joe Jonasovskýý! :D :-D
TAK POOOOKKTTTTÁÁÁÁČKOOOOOOOOOOOOOO, pusoo! Chci vědět, jakou pecku si chystáš pro nás! :-D  :-D
PS: Harry je MŮJJJ :D :D :-P  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama