Broken- hearted Girl.... 22. ♥

17. října 2012 v 19:45 | ♥ Kashenka ♥ |  Broken- hearted Girl
Nj, to bych nebyla já, kdybych je hned dala dohromady :D :D noooo doufám, že se bude díl líbit a prosím komenty :)

"Dobré ráno." pousmála jsem se unaveně a posadila se vedle Nicka. "Kde jsou všichni??" zeptala jsem se zamračeně a rozhlédla se kolem sebe. "Kevin s Joem se jeli hned brzy ráno postarat o Joeovo auto." řekl Nick a upil ze své kávy. "A Rose s Bobem šli někam na procházku." dodal a já jen přikývla. Také jsem do jednoho šálku nalila trochu kávy a dolila ho mlékem.

Upila jsem a pousmála se nad dobrou chutí. "Co je??" zeptala jsem se zmateně, když jsem si všimla Nickova zkoumavého pohledu. Jen rychle zavrtěl hlavou a opět shlédl ke svému hrnku. "Tak co se děje." řekla jsem narovinu, když opět svůj pohled upřel na mě. Nick se zpříma posadil a pootočil se směrem ke mně. "Co se mezi vámi stalo?? Mezi tebou a Joem." upřesnil a já jen sklopila pohled. "Nic." pípla jsem, ale okamžitě mi bylo jasné, že má lež tak snadno neprojde.

"Nevěřím ti. Včera jste se chovali tak divně a dnes ráno byl Joe jak bez duše." "A to musí nutně znamenat, že se mezi námi něco stalo??" "Hele znám svého bráchu a takhle se nikdy nechoval." "Za to já nemůžu." pokrčila jsem lehce rameny a natáhla se pro jablko, které leželo v míse uprostřed stolu. "To, že je prostě citově zakrnělí a nedokáže se chovat dospěle, za to já nemůžu." "Citově zakrnělí??" zasmál se Nick, ale když si všiml mého naštvaného pohledu, tak okamžitě přestal.

"Nemá cenu to s tebou řešit." "Ne počkej, promiň. Povídej." řekl klidně a já se mu podívala do tváře. "Není co." pokrčila jsem rameny a vstala. Zakousla jsem se do jablka a vydala se pryč z místnosti. "P-promiň." vykoktala jsem zmateně, když jsem ve dveřích do někoho vrazila. "To je dobrý." usmál se Joe. Zmateně jsem od něj odvrátila pohled, ale jeho oči zůstaly viset na mně. "Tak, dobili jsme baterku, doplnili benzín a auto zase jezdí jako nové." usmál se Kevin a posadil se na místo, kde jsem do před chvíle seděla já.

Vzal do ruky můj hrníček s kávou a upil. "Čí je to káva??" "Moje." pípla jsem a on se na mě omluvně usmál. "V pohodě, jen to dopij, já už nechci. Pak pro mě dojděte, až budeme odjíždět, jdu nahoru." informovala jsem je, otočila se a jako bych necítila v zádech Joeův pronikavý pohled, jsem odešla.Unaveně jsem si lehla na postel a zavřela oči. Fyzicky jsem byla odpočatá dost, ale psychicky jsem byla úplně na dně. Už mě nebavilo vše řešit, doufat, že se změní a snažit se, abych na něj zapůsobila. Bylo toho na mě moc. Když někdo zaklepal, tak jsem se jen broukla ´hm´a uslyšela, jak se dveře otevřely. Líně jsem se přetočila na druhý bok a protočila oči, když jsem si všimla osoby ve dveřích.

"Co chceš??" zabručela jsem potichu a Joe za sebou zavřel dveře. "Jen jsem tě chtěl vidět." pokrčil lehce rameny a zastrčil ruce hluboko do kapes u kalhot. "Joe, já myslela, že už jsme si všechno řekli." povzdychla jsem si zhluboka. "To možná ano, ale to neznamená, že za tebou nemůžu jít, jako kamarád, ne??" řekl s mírným úsměvem a pomalu došel až k posteli.

"Tak co potřebuješ, kamaráde??" zeptala jsem se a zdůraznila to poslední slůvko. Joe se usmál a posadil se ke mně. Pomalu ke mně natáhl ruku a lehce mě pohladil po tváři. Zachvěla jsem se pod jeho dotekem a na jeho tváři se díky tomu opět objevil úsměv. Zmateně jsem od něj odvrátila pohled a raději se posadila. "Kvůli tomuhle jsi asi nepřišel." zavrtěla jsem se nervózně a on se usmál. "A co když jo??" zeptal se a přisunul se blíž ke mně.

Jednou rukou se opřel o postel vedle mě, takže

mě uvěznil se své náruči. "Sakra Joe, nech toho." řekla jsem zamračeně a pokusila se vstát, ale on mě stejně nepustil. "Joe." "Ano??" zabručel stejně jako já, když se pomalu naklonil ke mně, svou tvář měl těsně vedle mé a jediné, co jsem byla schopná vnímat byl on mé v blízkosti.

"Nedělej to." špitla jsem opět, když se lehce otřel svým nosem o můj. S pousmátím mě jednou svou rukou objal kolem pasu a přitáhl těsně k sobě. Svou druhou ruku položil na mou tvář a když už byl jeho obličej jen milimetr od mého, tak jsem se dlaní zapřela proti jeho hrudi a oddálila ho od sebe. Joe mě jen s povzdychnutím pustil z objetí a já konečně vstala.

Zůstala jsem na něj hledět, ale on už mi nevěnoval jediný pohled, rychle vstal a odešel z pokoje. Smutně jsem se posadila zpátky na postel a hlavu položila na polštář. Byla jsem na sebe hrdá, že jsem mu odolala, ale na druhou stranu jsem si to také vyčítala. Měla jsem takovou šanci, stačil jen jeden nepatrný pohyb a mohla jsem ho opět políbit. Ale potom bych si vše zase vyčítala. Ne, už jsem se od něj nemohla nechat dál ovládat.

Vzala jsem do ruky své věci, které jsem měla hozené na posteli, poupravila si pomačkané šaty a potichu vyšla z pokoje. Ale už cestou po schodech jsem uslyšela dost hlasitý rozhovor.

"Co kdybys konečně dospěl a dokázal jí, že nejsi jen namyšlený fracek, který střídá holky jak ponožky." "Ale já..." "Ne Joe, chováš se jak malí parchant, tak se jí nediv." řekl naštvaně Nick. Zůstala jsem zmateně stát a jen hleděla před sebe. "Dojdu pro ní a ty si zatím rozmysli, co chceš." řekl ještě.

Opět jsem se tedy dala do chůze a když už jsem byla skoro dole, tak na chodbu vyšel Nick. "Ehm, už pojedeme." usmál se na mě zmateně a já přikývla. "Super, už chci být doma." řekla jsem jen a jako by nic kolem něj prošla do kuchyně. Jako by v místnosti nikdo nebyl jsem prošla kolem Joe a Kevina a vyšla skleněnými dveřmi na rozlehlou zahradu.

"Už pojedeme." řekla jsem jen Rose a ta mi věnovala úsměv. "Děkujume vám za vše. Nebýt vás, tak bysme asi spali venku." řekla jsem a vděčně objala Boba. "To je přeci samozřejmost, pomoc ostatním v nouzi." poučil mě a já se zasmála. Pak jsem se otočila na jeho ženu a než jsem stačila cokoliv říct, tak už mě držela v pevném objetí. "Děkuju." pípla jsem jí do ucha a ona mě pohladila po zádech. "Nezapomeň, že někde ten pravý opravdu čeká." řekla a já se na ní usmála.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zuza11 Zuza11 | E-mail | Web | 17. října 2012 v 19:59 | Reagovat

Super diel no Joe už by sa mohol v svojich citoch vyznať

2 kristina kristina | 17. října 2012 v 20:57 | Reagovat

no veru, nick by si mal vziat joeove slova k srdcu... a katie zase tie od rose a vsetko by bolo dokonale :-D teda dufam :-D  
ach a joe aj ma nejaku tu snahu to naravit a ona ho odmietne...dokelu jak to vobec dokazala? ja by som mu podlahla... :-D

3 Łilly Łilly | Web | 17. října 2012 v 21:25 | Reagovat

on se ještě nedostavil ?? :D :D to je, ale malý hajzlíík :D :D dareba jeden .. mu to pak všechno vyčtu :D :D
jo jinak nemáš zač za to zabitíí :D :D
jj to asi máme, no :D :D jj a Niall se tulí zase ke všem :-( :D jáá vííím, že máá to nejlepčí objetí z celéé kapely !! :D :D

4 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 18. října 2012 v 17:15 | Reagovat

Ho, hooo...nový dííleček :D :D
Tééda, musím se přiznat, že bych asi neodolala, kdyby byl tak blízko :D Ale nedivím se jí...jednou se chová tak, poté tak! :D
Nick si u mě šplhnul, aspon někdo mu domluví! :D :-D  :-D
Hmmm, snad se změní v tom chování a uvědomí si co chce!! :D
POOOKRÁÁÁÁČKOOOOOOOOOOO, brambůůůrku! :-* DOKONALÝÝÝ DÍÍÍLEK, BOŽŽSKÝ PŘÍMO! 8-)  :-D  :-D

5 Łilly Łilly | Web | 21. října 2012 v 0:11 | Reagovat

ty vole .. normálně mě zab !! :D :D já už fakt mám sklérozu .. ty vole :D :D myslím na tolik věci na jednou :D :D hm.. moje smůla :D :D
děkuju děkuju :D :D noo to popřít nemůžu, to máš pravdu :D :D byla to hezká smrt :D :D
nooo .. taky si myslíím :D :D
okííčko .. napíšu :D :D nemáš vůbec za co :D :D jinak to pak vyfotím a dám to na fb aji asi na twitter, tak se pak můžeš podívat .. ale asi to dám i na blog :D :D takže máš tři možnosti, jak se na to podívat :D :D

6 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 21. října 2012 v 16:47 | Reagovat

Právě, že vím, co to s ní děláááá :-D  :-D  :-D

7 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 21. října 2012 v 16:49 | Reagovat

Hihi...jestli tu přijedou, už se nevrátííí :D :D U nás jim bude dobře :D :D

8 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 21. října 2012 v 19:24 | Reagovat

Čumáčku, nový díl bude asi zítra :D Teď píšu Sava...a co se týče Seslán pro mě, mám blok. POMOZ! :D :-D Už fakt nevím, co tam psát. Asi udělám dva tři díly a konec :-)  :-D

9 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 21. října 2012 v 19:57 | Reagovat

Nj, taky nechápu, jak to dělám. Snad to nějak vymyslím, chci tam důstojný konec :D
NO, snad zítra juknu na Seslán pro mě, neboli Charlie jedna :D

10 Doms Doms | Web | 22. října 2012 v 22:31 | Reagovat

Moc pěkné, i když Joe se občas chová jako čtrnáctiletý puberťák, co ještě neprošel vztahem a ona, neustále zmítaná city, jako by ani neměla vlastní mozek :D.
Kruci, teď mi dochází, že to zní jako kritika - ale tak to vůbec neber! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama