Broken- hearted Girl.... 21. ♥

3. října 2012 v 19:01 | ♥ Kashenka ♥ |  Broken- hearted Girl
Hehe, konečně jsem si našla čas a něco sesmolila :) snad se bude líbit a prosím komenty!! :) ♥

Jak moc bych si přála, být teď s ním. Splynout v jedno tělo. Bylo to tak rychlé, já a on. Najednou jsme byli spolu, v tom pokoji nahoře. Ale jako by nám to osud prostě nepřál. Mé myšlenky byly pořád tam nahoře, nevnímala jsem okolí, prostě myslela jen na něj.

Když si vedle mě někdo přisedl, tak jsem to ani nevnímala. Až když si ten dotyčný odkašlal, aby na sebe upoutal pozornost, tak jsem se otočila. Rose se na mě mile usmála, ale pak se zase otočila do davu lidí, který se už pomalu vyprazdňoval. "To je krásný večer, že??" "To ano." vydechla jsem a rozhlédla se kolem se. Mé oči okamžitě spočinuly na něm. Mohlo by se kolem mě dít cokoliv, stejně bych pořád hleděla jen na něj. Tancoval s nějakou slečnou, něco jí sladce šeptal do ouška a ona se pak zachichotala. Otráveně jsem od nich odvrátila obličej.

"Jen tě provokuje." řekla potichu směrem ke mně Rose a já se na ní podívala. "Schválně s ní tančí, aby tě naštval." řekla opět s pohledem přilepeným na tu poslední tančící dvojici. "Ne ne, to je prostě on. Všechny dívky mu leží u nohou a já měla být jen další, co si nechá oblbnout hlavu a pak ji odkopne. Jako ona." řekla jsem a hodila hlavou směrem k nim. Dívka, s níž Joe tancoval byla už naprosto pod jeho kontrolou a kdyby jí cokoliv řekl, tak by to pro něj udělala. Udělala by to jen proto, aby jí měl více radši, ale on by si toho stejně nevážil. Smutné bylo, že já na tom byla úplně stejně.

"A nepřemýšlela jsi třeba nad tím, že s tebou je to skutečné?? Že ty jsi ta jeho princezna, kvůli které se vzdá všech ostatních??" zeptala se a já jí pohlédla do očí. Byly plné lásky a zkušeností, které za svůj život nasbírala. Raději jsem jen zavrtěla hlavou a otočila se jinam. Její slova byla krásná a moc jsem si přála, aby to byla pravda, ale to bych ho nesměla znát.

"Vím, jaký je a pro něj není žádná ta pravá." řekla jsem a vstala. "A nechtěla byses ho nejdřív zeptat, než ho odepíšeš??" řekla a já se na ní naposledy otočila. Byla jsem trochu zoufalá, ale její slova jako by mi otevřely oči. Musela jsem si s ním promluvit a jednou pro vždy to vše vyřešit. Prostě mít jasno v tom, co je mezi námi. Ano, já ho milovala. Už kolik let byl mým vysněným princem, ale nikdy se nechoval tak, aby si to zasloužil. Raději jsem nad tím zavrtěla hlavou a rychle proběhla kolem tančícího páru do domu.

Po tvářích mi najednou bezdůvodně začaly téct slzy. I když, důvodů bylo víc, než dost. Zlomené srdce, jako už tolikrát. Těch mnoho šrámu, které tam zanechal zrovna on se už asi nikdy nevyléčí. S hlubokým povzdechem jsem se sesunula do křesla v tmavém obýváku, zaklonila hlavu a zavřela oči. Byl to tak hloupý nápad, začít u nich pracovat. Unaveně jsem si protřela oči. Za dnešek už jsem toho měla dost. Mé tělo bylo fyzicky i psychicky vyčerpáno, na úplném dně.

"Stalo se něco??" vyrušil mě najednou z přemýšlení krásný, tichý hlas a já s sebou polekaně škubla. "Ehm, ne." vydechla jsem, když jsem uviděla jeho tmavou siluetu ve dveřích. Z chodby se sem linulo slabé světlo, takže jsme na sebe stejně neviděli. Rychle jsem si otřela tváře od slz, jako by je snad mohl vidět. Joe pomalu přešel místnost a posadil se vedle mě. "Ty pláčeš??" zeptal se, když jsem se neubránila jednomu vzlyku.

Rychle jsem zavrtěla hlavou a otřela si tu neposednou slzu, která mi právě stekla po tváři. "Ne." zavrhla jsem hned jeho myšlenku, ale můj hlas byl jasný důkaz toho, že má pravdu. "Tak co se děje." vydechl a napřímil se, aby mi byl blíž. "N-nic, co by se mělo dít??" vykoktala jsem zmateně. "Vím, že se něco děje, tak ven s tím." nenechal se jen tak odbít. "Nevím, proč bych se měla zrovna tobě zpovídat." řekla jsem a zkřížila ruce na prsou. Joe se jen zasmál a pohodlněji se usadil.

"Protože rozumím dívkám." "Jistě, možná tak, jak je oblbnout a dostat do postele." řekla jsem naštvaně a on se zarazil. "To není pravda." bránil se a vsadila bych vše, že na mě zrovna upíral svůj ublížený výraz. "Trochu mě uráží, co si o mně myslíš." řekl a opět se opřel. Jen jsem se ironicky uchechtla. "Asi k tomu mám prostě důvod. Když vidím, jak málo stačí, abys jakoukoliv dívku získal. Řekneš jí pár sladkých slov, oblbneš jí hlavu a to je podle tebe porozumění??" zeptala jsem se a uslyšela, jak se pousmál. "Myslíš si, že s nimi nemluvím?? Naslouchám jim, proto jim asi přijdu tak neodolatelný." "Ach bože Joe, nebuď tak povrchní." vydechla jsem znechuceně a vstala. Okamžitě stál taky na nohou.

"Chtěl jsem tě jen rozveselit. Nechápu, co se to s tebou zase děje." řekl a já sklopila pohled. Nechápe?? Jak tohle může nechápat?? "Asi tolik nerozumíš dívkám, jak si myslíš." "Tak mi to vysvětli, protože tohle prostě moje hlava nebere." řekl rychle. "Já jen potřebuju vědět, jestli jsi můj vysněný princ, nic víc." řekla jsem zoufale Rosiina slova. "Cože??" zasmál se nechápavě a já jen naštvaně protočila oči. Jistě, za každých okolností si musel dělat legraci. "Nech to být." mávla jsem rukou a chtěla odejít, ale otočil si mě zpátky k sobě.

"Prosím pusť mě." řekla jsem zoufale, ale on jen zavrtěl hlavou. "J-já, prostě nedokážu mít jednu dívku. Potřebuju volnost, chápeš??" "Tak to pro tebe asi nejsem ta pravá." řekla jsem jen a chtěla odejít, ale opět mě zastavil. "Sakra tak to pochop. Nedokážu se ze dne na den změnit, to prostě nejde." "Ale tak pochop mě. Jak se mám dívat na to, že flirtuješ s ostatními, když mi to trhá srdce??" zeptala jsem se zoufale a oba jsme ztěžka vydechli.

"Proč je to tak složité, hm??" zeptal se a lehce mě pohladil po tváři. "Není, jen to chce trochu snahy. Ale byla bych moc náročná, kdybych chtěla, abys byl jen můj. Zapomeň na to." zavrtěla jsem hlavou. "Nemůžu na to zapomenout, bylo to tak... tak krásný." dodal po odmlce a mě to donutilo se pousmát. "Ale já to prostě nezvládnu." "Jak to můžeš říct, když jsi to ani nezkusil??" "Nechci ti ublížit." "Ale ubližuješ, Joe. Pořád dokola mi ubližuješ a já už to prostě nezvládám." vzlykla jsem a i v té tmě mu pohlédla do tváře. Čekala jsem, že něco poví nebo udělá jen jedno rázné gesto, kterým mi dá vše najevo, ale nic. "Dobrou noc." vydechla jsem po chvíli ticha, políbila ho na tvář a rychle vyběhla z místnosti.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kristina kristina | 3. října 2012 v 20:27 | Reagovat

Rose je múdra a má pravdu, len škoda ze mladí si nenechajú poradiť :-) joe by sa mal snazit ale poriadne...

2 Zuza11 Zuza11 | E-mail | Web | 3. října 2012 v 20:52 | Reagovat

Konečne už urobili daky pokrok :D

3 KiKi, yours Affs :o* KiKi, yours Affs :o* | E-mail | Web | 3. října 2012 v 22:10 | Reagovat

cože?? néééé to se mi nelíbí, on MUSÍ být ten pravý, on nesmí být takový vůl :D Kačííí no táááák :D a neříkej mi, že na přednáškách není dostatek času na psaní, já se tam vždy nudím :D

4 Doms Doms | Web | 4. října 2012 v 16:21 | Reagovat

To. Je. Ale. Vůl. Co na to jinak říct? :( Ať jde za ní!!

5 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 6. října 2012 v 19:26 | Reagovat

Jůů, nový dííleček!!! :D Tak to musím okomentovat! :D
Takžeee. Joe! Občas jsem z něj trochu zmatena. Málem se spolu vyspí a on si pak tančí s jinou holkou jako by se nic nestalo? přitom mu musí být jasné, že ji tím naštve, ublíží ji...a on ji nechce ublížit! :D Prostě....ggggrr! :-?  :-P
Bojí se, že jim to neklapne...ale jak to může vědět? Když to nezkusili....Rose má pravdu, šikovná babča!!!:D
POOKRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁČKOOOOOOOOOOO, bramborááčkuuu!! Dokonalý dííílek, s radostí jsem to četla! :D :-)  :-)

6 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 7. října 2012 v 12:59 | Reagovat

Taky ses koukala? Já vím, nebyli tam bobánci, ale aspoň Luki a Juraj...ten byl zas boží :D Smála jsem se :D nemůžu si zvyknout, že hraje nový díl v sobotu, vždycky zapomenu :D Hele, co se týče Harryho...dost na něm lpím, smůla holka :D :D Je to můj ňuňánek! :D:-D  8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama