I´m Good... Maybe... 9. ♥

22. ledna 2011 v 23:59 | ♥ Kashenka ♥ |  I´m Good... Maybe
werg6416
Snad se bude líbit a prosím komenty ♥

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Potichu jsem otevřela dveře od svého pokoje a vešla. Svítila tam jen malá lampička vedle postele, na nočním stolku ležel tác s jídlem a v posteli spal Joe. Asi pro mě připravil jídlo a čekal, až přijdu. S úsměvem jsem si sedla vedle něj a odložila kabelku. Sladce spinkal, na tváři měl mírný úsměv a vedle něj ležel nějaký starý časopis. Chudák se tak nudil, až z toho usnul. Hřbetem ruky jsem ho jemně pohladila po tváři a pak ho políbila. Zavrtěl nosíkem, zamlaskal a přetočil se na záda. Zase jsem vstala a šla se převlíct do pyžama. Svlékla jsem ze sebe oblečení a ze skříně vytáhla košilku. "Už jsi tu??" zabručel a já se na něj polonahá otočila. "Kolik vůbec je??" zeptal se, promnul si oči a pak se posadil. "Nevím, hodně pozdě." odpověděla jsem jednoduše a oblékla jsem se. "Já.. připravil jsem ti večeři.... ale už je studená." dodal, když odkousl kousek hranolky. "To je dobrý, jsi hodný, ale stejně nemám hlad." usmála jsem se na něj
a posadila se vedle něj. Chvilku jsme oba potichu seděli vedle sebe, jako by jsme si neměli co říct. "No a jak to šlo??" zeptal se po chvilce a já se na něj podívala. "Celkem v pohodě." usmála jsem se. "Jak dlouho tu vlastně budete??" "Máme tu pár koncertů a pak to MTV, několik týdnů určitě." "To jsem ráda." usmála jsem se na něj a pohladila ho po ruce. Joe pevně chytl mou ruku a přitáhl si mě k sobě. "N-nechtěla bys pak se mnou odjet do LA??" vykoktal a já se trochu zarazila. "J-já nevím .. musím si to promyslet." odpověděla jsem a Joe přikývl. Přitáhl si mě k sobě a hladově políbil. Povalil nás na postel a s úsměvem se mi zadíval do očí. Unaveně zívl a zase si protřel oči. "Jdeme spát, jsi unavený." usmála jsem se a přelezla na druhou stranu postele. Zachumlala jsem se pod peřinu a Joe zhasnul lampičku. Ve tmě si zalehl pod mojí deku a pevně si mě k sobě přivinul. Ještě mi věnoval polibek na krk a po chvilce jsme oba usnuli.

Když jsem se ráno probudila, tak v pokoji byla pořád tma, ale jen díky zataženým žaluziím. Joe už v pokoji nebyl, tak jsem vstala, zabalila se po županu a odešla z pokoje. Zdálo se, že v celém domě nikdo není, tak jsem šla rovnou dolu. V kuchyni seděl jen Frankie s bráchou a jedli. "Dobrý ráno." usmála jsem se na ně a přisedla si. "Ráno?? Spíš odpoledne."
zasmál se brácha a nabral na vidličku kus masa. "Je už půl druhý." vysvětlil Frankie. "A kde jsou všichni??" "Kluci jeli na nějaký rozhovor do rádia a Deniss s Paulem šli na společný oběd. Nabídl jsem jim, že pohlídáme Frankieho, aby si užili společný den." vysvětlil brácha. "Aha, a kdy mají přijít??" "Nevím, až skončí ten rozhovor." řekl lhostejně a vstal od stolu. "Tak já odcházím." "Počkat, co??" vyjekla jsem. "Mám schůzku." "Tak to odlož, máme tu hlídat Frankieho." "To snad zvládneš sama." pokárala mě a odešel. "Tak, co bys chtěl dělat??" usmála jsem se na malého. Frankie jen lhostejně pokrčil rameny. "Tak zůstaneme doma, můžeme se jít třeba vykoupat." nabídla jsem mu a Frankie s úsměvem přikývl.

"Tak dost." zasmála jsem se, když mi Frankie zase skočil na záda a potopil. Už jsem neměla sílu, tak jsem si sedla na kraj bazénu a se smíchem pozorovala, jak Frankie vyváděl. Když bouchly domovní dveře, tak jsem nadšeně vyskočila na nohy a šla jim naproti. "Ahoj." usmála jsem se na kluky a rovnou zamířila k Joeovi. Ten ode mě jen otráveně odvrátil obličej. Joe zamířil zpátky do domu a já se hned rozeběhla za ním. "Stalo se něco??" zeptala jsem se, když si sedl v obýváku do křesla. "To bych se měl spíš ptát já nemyslíš??" odfrkl a zapnul televizi. "Nechápu, co tím myslíš." "Asi jsi mi zapomněla říct, že jsi celou noc strávila s Tomem, že??" řekl a podíval se na mě. "Ale ... nic se nestalo. Venku bylo plno novinářů a já se od tamtud nemohla dostat, tak jsem tam počkala." vysvětlila jsem jednoduše a pohladila ho po tváři. On ale naštvaně ucukl a vstal. "Nelži mi. Viděl jsem vaše fotky, jak se objímáte před domem." "Ale vážně se nic nestalo." "Je problém, že já ti nevěřím." křikl. "Znám tě dost dobře na to, abych mohl vědět, čeho jsi schopná." "Tak asi ne dost dobře. Člověka kterého miluju bych nikdy nepodvedla." "A jak ti mám věřit tohle??" zeptal se naštvaně a já na něj vytřeštila oči. "Myslíš, že bych ti v tomhle lhala??" "Jsi toho schopná." uchechtl se. "Ty, ty...." zavrčela jsem a jednu mu vlepila. "Když si tohle o mně myslíš, tak už si nemáme co říct." "Fajn." křikl Joe stejným tónem jako já a rychle odešel z místnosti.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Melody* affs Melody* affs | Web | 23. ledna 2011 v 1:47 | Reagovat

Ne,ne,ne... Bylo mi jasný ,že z toho bude průser,ale ne že se až rozejdou:((( hééj:(((

2 kristina kristina | 23. ledna 2011 v 9:08 | Reagovat

ale nie! toto vyzera na riadnu hadku...ledva sa daju dokopy a hned sa im to takto pokazi...

3 Eliška.M:) Eliška.M:) | Web | 23. ledna 2011 v 10:14 | Reagovat

já..já...až budeš na icq..jednu dostaneš...chceš..abych tě zabila? to nééé....... oni.. néééé :( :( :( :( máš z toho radost? ???  ???  teď ti říkám..dají se zase dohromady..prostě musí :D a já ti za odměnu udělám k tomu obrázek :D

4 Wewu>>lína :D Wewu>>lína :D | Web | 23. ledna 2011 v 10:28 | Reagovat

Ty vole! Však to není normální, zase se to nějak pokazilo! Jáj, Joe...nauč se věřit,jo :D!!:D
POOOOOOOOOORÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁČKOOOOOOOOOO xD

5 Májule Májule | Web | 23. ledna 2011 v 10:40 | Reagovat

To snad neee! :-D Ty vole, ten Joe je idiot! :-D To snad ani není možný! :-D Zbila bych ho ty jo! :-?
rychle pokráčko prosím! :-) :-D

6 Andy Andy | Web | 23. ledna 2011 v 14:07 | Reagovat

Oh bože, ten joe je fakt solidní debil, to nepochopím!!! Bože ať už se usmířej a sou spolu!! :D :D :D

7 Nely Nely | 23. ledna 2011 v 15:01 | Reagovat

pekny ,a Joe je ale blbec ;-)

8 Melody* affs Melody* affs | Web | 23. ledna 2011 v 15:51 | Reagovat

ahoj,odjíždím na lyžák. Takže,prosím,vynechej si mě z kontrolky affs a tak:)
..ale uvědomila jsem si, že o mě vlastně nikdo nic neví!:) tak jsem napsala článek o sobě:D (je pod c.č)
P.S.-už sem chvílila,ale chváím ju znova:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama