Září 2010

Už nemám sílu..... :(

30. září 2010 v 23:45 | ♥ Kashenka ♥ |  My Diary
hqdefault

Ahojky lásky,
vím, že to moc z vás nezajímá, ale já už prostě nemůžu dál.Moji rodiče se rozvádí a ty věčné hádky, ponižování a nadávání si slovy, která fakt nejsou slušná už prostě nesnesu.Nemám na to sílu a nevím, komu se mám svěřit :(
Proto si srdíčko vylévám tady. Už asi tři týdny sepisují rozvodové papíry a já už ty hádky nemůžu vystát. Jasný, hlavním tématem hádek jsem já a ségra. Jejich keci o tom, že jsme dospělí a takový věci .... sakra kdo je dospělej?? Fajn, je mi 18 a to znamená, že hned jak mi padlo 18. tak jsem dospělá a se vším se vyrovnám?? To fakt ne. Ségra se sice tváří silně, nevím jestli to hraje nebo ne, ale já prostě taková nejsem :( Jsem pořád to naivní děcko, který věří, že všechno bude v pohodě. Jenže nebude. Přijde mi to jako dost blbý vtip mých rodičů, jestli tohle moje psychika unese. Hádání se přes den, ráno, když jdou do práce nebo v půlnoci, nic jim nedělá problém. Jdu pak do školy s depresí, unavená a na všechny jsem protivná :( Navíc ve třeťáku vážně nestojím o špatný známky. A omluva učitelům, že se rodiče rozvádí, řvou na sebe jak praštěný a já místo učení pláču do polštáře asi nezabere. Už vážně nevím co dál .... nezvládám to :( Je to pro mě hrozně těžký. Jen představa, že už nebudeme spolu je hrozná a jejich nadávky mi to neulehčují. Vím o tátovi, že není svatý, ale pořád je to můj táta. Jasně, hodněkrát se k mamce zachoval hnusně a ona k němu chová určitou formu nenávisti, jenže já to prostě nedokážu. Nedokážu ho nenávidět :( Nejhorší je to po hádce, mamka uplakaná, táta naštvaný a oba jsou protivný na nás. Navíc teď ségra odjela, takže jsem tu sama. Potřebovala bych vypadnout, vypadnout od toho všeho a prostě vypnout.

Tak jsem se svěřila, vyplakala a asi půjdu spát. Ráno to vidim na bolest hlavy a opuchlý oči :( Vážně závidím lidem, jejichž rodiče se pořád mají rádi a mají šťastnou rodinu. Já už jí dlouho nemám, ale snad se to časem alespoň trochu zlepší .... držte mi palce :)

♥ Dobrou noc ♥ Miluju vás ♥

Life is a Bitch.... 18. ♥

30. září 2010 v 17:39 | ♥ Kashenka ♥ |  Life is a Bitch
Asi budu chvilku psát jen Life a až si předepíšu pár dílů IINLB a New Hope, tak to začnu přidávat ... snad se bude líbit a prosím komenty ♥

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Když jsem se ráno probudila, tak Nick ještě spal. Spokojeně si pochrupoval s úsměvem na tváři a majetnicky mě svíral kolem pasu. Přišlo mi, že je ještě hodně brzy, ale už jsem prostě nemohla zabrat. Opatrně jsem se vymanila z jeho sevření a vylezla z vyhřáté postýlky. Hodila jsem na sebe jen spodní prádlo, posbírala svoje věci a potichu vyklouzla z pokoje. Naneštěstí jsem hned vrazila do Joea.

So in Love.... 65. Fly with me ♥ The End

29. září 2010 v 16:16 | ♥ Kashenka ♥ |  So in Love

Ahojky lásky .... tak je to tu xD poslední díl téhle ffky. Chci vám všem poděkovat, že jste k ní psali komenty. Je to trošku zvláštní, tohle byla moje první ffka, kterou jsem začala psát a vlastně kvůli ní jsem začala s blogem. Je to moje láska a já doufám, že se vám líbila. Chtěla bych jí věnovat všem, kterým se líbila, kteří psaly komenty a všem, kdo jí vůbec četly xD Tak si užijte poslední dílek a prosím komentáře ♥ Jináč tuhle písničku miluju, takže jsem podle ní pojmenovala a tenhle díl xD
PS: Eliško tu skříň jsem musela napsat xD

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

In my Mind xD

28. září 2010 v 23:29 | ♥ Kashenka ♥ |  My Diary
wim

Ahojky lásky,
takže dneska jsem hodně uvažovala nad mým blogem.
Jako asi u všech je to moje dítě, moje vrba, můj deníček, kam můžu napsat cokoliv mě napadne, všechno co mám právě na mysli a všechno co mě trápí.
Díky blogu se moje fantazie může volně prohánět a já si sním víc živěji, než kdy před tím.
Díky blogu jsem taky poznala pár úžasných lidí ♥
Tenhle proslov rozhodně není o tom, že bych chtěla zkončit to neeee xD ale přemýšlela jsem, že bych se přestěhovala a díky Doms už i vím jak xD 
Ten název jsem vymyslela během chvilky a ani mě nenapadlo, že bych s blogem mohlo dojít až tak daleko, že by mě to chytlo a vlastně se to stalo součástí mého života.
Přijde mi možná trochu dětinský, fakt to bylo chvilkový pomatení mysli, kdy jsem si vymyslela přezdívku a pak z toho vzniklo tohle xD.
Jenže na druhou stranu mi to přijde líto xD a ani nevim proč xD asi jsem prostě závislá na svojí divný přezdívce, která mě provázela celým mým blogovým životem xD
Takže nakonec to asi zkončí tak, změním dess. Je sice dokonalý ... Nickie ... prostě íííáááá xD ale změna je život xD no a možná i změním přezdívku ... osrdíčkovaná Kashenka je až moooc sladká a to je teda nejsem xD
Takže jestli někdo dělá krásný dessy, nebo znáte někoho, kdo je umí, tak mi určitě napište xD

Jináč mám v hlavě novou ffku ... napadla mě, když jsem asi po milióntý poslouchala svojí písničku ♥

Fajn ... končím xD ... miluju vás ♥

Ta moje zamilovaná ♥ možná se někomu nelíbí, možná někomu přijde ohraná, ale já jí žeru ♥

Life is a Bitch.... 17. ♥

28. září 2010 v 20:02 | ♥ Kashenka ♥ |  Life is a Bitch
Snad se bude líbit a prosím komenty ♥

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

"N-nicku počkej." vykoktala jsem, odstrčila ho a posadila se. "Promiň, já nemůžu." omluvně jsem se usmála a přitáhla si kolena až k bradě. Bylo na něm vidět, jak to chce, jak mě chce, ale respektoval mě. "To je v pohodě." usmál se a sedl si vedle mě. "Chceš si promluvit??" zeptal se po chvilce ticha a já se na něj otočila. "J-já nevím. Tak hrozně mě to bolí, ale nedokážu o tom mluvit." vzlykla jsem a Nick mě objal kolem ramen. "Jsem tu pro tebe, dobře?? Kdykoliv za mnou můžeš přijít." usmál se a políbil mě do vlasů. Se slzami v očích jsem se na něj usmála a přikývla. Pak jsem si opřela hlavu o jeho rameno a chvilku jsme byli oba potichu.

Happy B-day Frankie ♥

28. září 2010 v 10:42 | ♥ Kashenka ♥
nfj
Dneska slaví narozeniny nejmlasdší Jonas, Bonus Jonas.
Už mu je 10 ... velkej kluk xD
Já bych chtěla tomu našemu bobanovi popřát všechno nej nej nej a ať se jednou přidá k Jonas Brothers xD
Bylo by to krásný, kdyby hrál s on xD
Takže Všechno nejlepší Frankie ♥


Ahojky bobani ♥

28. září 2010 v 10:29 | ♥ Kashenka ♥ |  My Diary
joee
Ahojky kočky,
jak se máte??
Já nic moc, mám to teď doma hodně těžký a už to nezvládám
Jináč jsem se teď odčetla, že Joe pojede sólo. Vím, už se o tom mluvilo, ale asi už je to jistý.
Navíc je to prý mezi ním a Ashleynou vážný další velký "super".
A ani vy mi mojí náladu nezlepšujete.
Poslední díl SIL si přečetlo 25 lidí a jen 3 komentáře.
Vážně díky.
Myslela jsem, že aspoň blog mi zlepší náladu, ale ne.
Takže asi půjdu něco napsat a vyliju si tam srdíčko, snad to pomůže
♥ Takže zatím pá ♥

So in Love.... 64. Yes, I do ♥

27. září 2010 v 15:28 | ♥ Kashenka ♥ |  So in Love
Oki, tak tadymáte přednoslední dílek xD .... snad se bude líbit a prosím komenty ♥

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Vzala jsem si krabičku do ruky a pak se podívala na Joea. Nebyl nervózní, za to já ano. "Víš, říkal jsem si, že už jsme dospělí. Jsme spolu už dlouho a já bych chtěl, aby první, co ráno uvidím až se vzbudím, bylas ty." usmál se a pohladil mě po tváři. Pomalu jsem jí otevřela a vykulila očí. "Budeš se mnou bydlet??" zeptal se a já k němu zvedla pohled. Nebyla jsem si jistá, s čím přijde, ale bydlení jsem vážně nečekala.

Návštěvnost od 20.9. 2010 do 26.9. 2010

27. září 2010 v 14:31 | ♥ Kashenka ♥ |  My Diary
Navstevnost za minuly tyden (20.9. 2010 - 26.9. 2010) je:
Pondeli: 67
Utery: 49
Streda: 61
Ctvrtek: 55
Patek: 55
Sobota: 59
Nedele: 78

Celkem: 424

Life is a Bitch.... 16. ♥

26. září 2010 v 20:21 | ♥ Kashenka ♥ |  Life is a Bitch
Tak snad se vám bude dílek líbit xD ... prosím komenty ♥

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Když jsem se ráno probudila, tak jsem nechala oči zavřená. Asi jsem se bála, že se mi to jen zdálo, nebo jsem se bála, že až otevřu oči, tak tam nebude. Že udělá to co minule. Zhluboka jsem se nadechla a ucítila jeho omamnou vůni. S úsměvem jsem otevřela oči a uviděla jeho dokonalý obličej. Jeho oči mě sledovali a na tváři se mu rozlíval nádherný úsměv. "Dobrý ráno." špitl. "Dobrý." usmála jsem se a okamžitě se přisála k jeho rtům. Joe se ochotně přidal, pevně mě objal a přitáhl k sobě. "Měli bysme vstávat." řekla jsem po chvilce ticha a posadila se. "Dobře." usmál se Joe, ještě mě políbil a vstal z postele.

Fame ... The End ♥

26. září 2010 v 17:14 | ♥ Kashenka ♥ |  My Diary
Fame
Ahojky kočky,
takže jsem dlouho přemýšlela, jak napsat konec Fame.
Nakonec jsem došla k názoru, že to co jsem napsala v minulém díle by byl krásný happyend.
Takže se prosím nezlobte, ale jako poslední díl nechám 17 dílek.
Doufám že se vám ta povídka líbila xD
Jináč dneska ještě přidám Life ... snad.
♥ Zatím pááá ♥

So in Love.... 63. Dinner ♥

25. září 2010 v 23:55 | ♥ Kashenka ♥ |  So in Love
Ahojky kočky, tak snad se bude dílek líbit ... PROSÍM komenty!! ♥

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

"Vypravuješ se na večeři??" objevila se ve dveřích mého pokoje Terezka a opřela se o futra dveří. "Hm." přikývla jsem a pročísla si čerstvě vyfénované vlasy. Pak jsem se na ní podezíravě podívala. "Jak to víš??" zeptala jsem se a Terce zmizel úsměv. "No, říkala jsi mi to, vzpomínáš??" "Já ti nic neříkala. Mluvila jsi s Joem??" "Ne, měla bych??"
"Nehraj to na mě." "Hele klid, řekl mi to Kuba. Joe s ním mluvil." "Fajn, ale stejně ti nevěřím." řekla jsem, vstala a přešla ke skříni. "Vůbec nevím, co si mám vzít."

Já už vážně nwm.....

24. září 2010 v 21:34 | ♥ Kashenka ♥ |  My Diary
3
Ahojky lidičky,
takže jste mě opět nezklamali ... komentů je zase malinko.
Já už vážně nevim ... nebýt těch mých pár zlatíček, tak komenty nejsou žádný
Pokaždý, když vám napíšu o komenty, tak jako zázrakem jich je víc .... no ne zase tolik, ale aspoň něco.
Mám pro vás připravený So in Love ... nevim kdy to přidám ... je to jen na vás.
Kolik lidí to čte?? 20?? Možná i víc ... a jen 3 komentáře??
Páni, vážně díky ... jste moc hodný
Takže je to na vás ... zatím páLife is a Bitch.... 15. ♥

24. září 2010 v 14:23 | ♥ Kashenka ♥ |  Life is a Bitch
Ahojky zlatíčka ... tenhle úchylný dílek bych chtěla věnovat své úchylné polovičce xD brouku, mám tě ráda ♥ .... doufám, že se vám bude líbit, dala jsem si s ním hodně práce, páč já tyhle věci prostě psát neumim xD tak to snad oceníte ... prosím komenty xD

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

"Joe prosím pohni." zafuněla jsem, když jsem ho tahla skoro celou cestu k Jonasům. Joe měl roztržený ret, tekla mu krev z nosu a soudě podle toho, že se držel za břicho měl asi naražená žebra. Věděla jsem, že za námi nikdo nejde, ale raději jsem se moc nechtěla flákat venku, aby za námi Jason neposlal někoho ze své party. Zmoženě jsme došli až k domu a s námahou odemkli. "Sakra Joe, spolupracuj trochu." zafuněla jsem, když jsem ho táhla do schodu.

Fame.... 17. The End ♥

23. září 2010 v 18:05 | ♥ Kashenka ♥ |  Fame
Fame
Tak snad se bude líbit a pište komenty ♥

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

IINLB nebo NH ..... xD

23. září 2010 v 17:36 | ♥ Kashenka ♥ |  My Diary
N+E
Čauves kočky xD,
takže jsem se tak trochu rozhodla, jaká povídka bude pokračovat.
Nevím, jestli jsem to už psala, ale chystám konec SIL a Fame.
SIL píšu už šíleně dlouho ... baví mě ale už nevím co psát ... takže se brzy těšte na End xD
No a od Fame jsem si slibovala víc ... prostě mě moc nebaví.
Tááákže mé rozhodnutí je, že ASI napíšu pokračování obou ffek.
Vaše hlasování mi moc nepomohlo, je to nerozhodně xD a obě tyhle povídky miluju (teda jako všechny).
Takže jestli to budu stíhat tak bude Life, další řada IINLB a NH ... a pak možná přidám ještě nějakou novou xD
No zase budu hodně psát xD ale snad to zvládnu.
Jen vám chci ještě napsat, že když prostě nebudou komenty, nebudou povídky ... jednoduchý.
Jináč dneska ještě přibude Fame xD
♥ Zatím pááááá ♥

So in Love.... 62. Ring ♥

21. září 2010 v 23:54 | ♥ Kashenka ♥ |  So in Love
Ahojky bobci ... jako sice 3 komenty .. no nic moc ... ale už mě to přemlouvání a doprošování vážně nebaví jináč tahle ffka se blíží ke konci .. nevím, možná posledních pár dílů ... tak doufám, že se bude líbit a prosím pište komenty ♥

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Vážně jsem netušila, co tam Joe dělá, ale choval se divně. Tak hrozně tajemně, jako by se snažil přede mnou něco skrývat. A navíc se až podezřele moc bavil s mojí rodinou, i s Terezkou. Jednou jsem přišla domů a oni spolu seděli v obýváku, něčemu se smáli, ale hned jak jsem vešla tak zmlkli. Dneska tomu nebylo jinak. Ráno jsem šla nakoupit a když jsem se vrátila, Joe seděl s mými rodiči v kuchyni a společně se něčemu smáli. "Ahoj." usmála jsem se na ně a položila nákup na linku. Všichni okamžitě zmlkli, pak se rodiče zvedli a odešli.

Life is a Bitch.... 14. ♥

21. září 2010 v 18:34 | ♥ Kashenka ♥ |  Life is a Bitch
Ahojky xD .... já nevím, poslední dobou mi nějak nejde psát tak se vám omlouvám, ale nic moc .. no snad se bude aspoň trochu líbit a pište komenty ♥

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

"Promiň za kluky, oni se někdy chovají jako malý parchanti." omluvila jsem se, když nám přinesli palačinky a já se do nich s chutí pustila. "To je v pohodě, jen to bylo divný. Měli dost zajímavý otázky." "O-otázky??" vyděsila jsem se. "Jo, takový výslech." zasmál se a já složila hlavu do dlaní. "Promiň, jsou to fakt paka." "To je v pohodě." zasmál se. Byla jsem ráda, že to bere takhle s nadhledem a nějak to neřeší. "Můžu se tě taky na něco zeptat??"

Nestíhám, nestačím ... xD

20. září 2010 v 21:19 | ♥ Kashenka ♥ |  My Diary
tygr
Ahojky kočky,
jako dneska vůbec nestíhám ... teď jsem dočetla všechny ffky a jdu se učit
Aaaa holky moje zlatý, jste ty nejlepší spisovatelky na světě .. co bych bez vašich povídek dělala??
Všechny moje affinky píšou vážně úžasný povídky .... bez nich bych nežila xD
No takže mám rozespaný Life, ale nevim, jestli ho dneska stihnu dopsat ... musím se učit, ale vůbec se mi nece ... ale když to stihnu, tak to určo přidám
Eliško, miláčkováníčko moje xD dneska icq nestihnu ... mám toho fakt moc ... ale zítra musíme probrat tu tvojí úchylku xD xD
Fajn, jdu se šprtat ... bléééé ... češtinu a matiku ... blééé
♥ Papa ♥ Miluju vás ♥

EDIT: Pro Elišku xD ... my jsme úchylný xD ale my za to nemůžeme ... za to může andílek ve skříni a po včerejšku už i jeho bratříček xD xD

Návštěvnost od 13.9. 2010 do 19.9. 2010

20. září 2010 v 13:49 | ♥ Kashenka ♥ |  My Diary
Navstevnost za minuly tyden (13.9. 2010 - 19.9. 2010) je:
Pondeli: 57
Utery: 61
Streda: 52
Ctvrtek: 55
Patek: 68
Sobota: 73
Nedele: 79

Celkem: 445
Děkuju moc ♥