So in Love.... 9. Mr.&Mrs. Jonas ♥

12. dubna 2010 v 0:00 | ♥ Kashenka ♥ |  So in Love
Tak i další díl So in Love .... snad se bude líbit a komenty potěší

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

V přiopilé náladě sem si tancování s Nickem vážně užíla. "Mám nápad, jakou máš ráda písničku." zeptá se nadšeně Nick. " Prosim tě co si zase vymyslel??" "Ale neodmlouvej." "No fajn, tak asi od Beyonce Broken hearted girl." řeknu a Nick odběhne. Když přijde, tak přestane hrát hudba a DJ řekne" Máme tady jednu speciální objednávku pro jednu skvělou holku a úžasnou tanečnici, Katy tahle píseň je jen pro tebe." řekne a reflektory namíří na mě. "Tak Katie běž a tanči." řekne Nick a strčí do mě. Když začnou hrát první tóny písně, tak se všichni lidi shromáždí kolem parketu a čekají co se bude dít. Já sem vážně nesvá, ale když stoupnu na parket, tak jako bych nevnímala okolí. Všichni upírají pohled na mě a já začínám tancovat.Přijde mi to ještě lepší než tančení ve škole. Užívám si každý tón a tančim jako by to byl můj poslední tanec, a pak zahlednu Joea. V tu chvíli si uvědomim. JÁ HO MILUJU.

Když píseň dohraje tak všichni tleskají a pískají. "Si vážně úžasná." přiběhne ke mě Nick a políbí mě na tvář. " Děkuju zlato, jak si to zařídil??" "No ty si neviděla, kdo je tady DJ??" zeptá se a já se ohlídnu na pódium. Stojí tam usměvavej Kuba a mává mi. "Tak pojď jdeme za nim." řeknu, chytim Nick za ruku a běžíme přes celý klub k pódiu. Cestou mě spoustu lidí chválilo jak se mi ten tanec povedl." Kluci já vás vážně miluju." řeknu a obejmu Nicka a Kubíka. "Ale prosim tě, my nemůžem za to, že tak skvěle tancuješ." řekne Kuba. "Byla jsi úžasná." uslyšim a za mnou. Stojí tam Joe. "Hm dík, kde máš Cam??" zeptám se bez zájmu. "Šla domu byla unavená." "Aha a mohla bych s tebou mluvit??" zeptám se a odejdeme společně k baru. "Tak co jsi potřebovala??" usměje se. "Víš jak sme spolu tancovali, kdyby nepřišla Camilla, ta-tak by...." "Jo víš to byla chyba, vyšlo to ze situace, nemyslel sem to tak, zapomeneme na to??" řekl a usmál se. "Jo jasně pře-přesně to sem chtě .... přesně to sem chtěla říct." nahraně se usměju a odjedu za ostatníma. "Nickie jdu na bar potřebuju se napít." "Jasně za chvíli za tebou přídu." Když sem si sedla na bar, začala sem do sebe házet jednoho panáka rumu za druhým. "Ou Katie nepřeháníš to drobet??" "Nne Nicku jjá sem fff pohodě." "Slečno taky myslím že máte dost." "Slyšíš Katie barmana, pojď pudeme domu."
"Vy už jdete??" uslyšim za sebou Joeův hlas, když vycházíme z klubu. "Já se ssss tebou nebavim, sem přece jen Nnickova kamarádka." spustim na něj. "Ale...." "Pšššt, poď deme Nickie, tady už mě to nebaví." řeknu a švihnu sebou před dveře. "Hou hou hou mladá dámo, nepřehnala si to trochu s tim pitím??" "Joe, prosim tě nech mě být," řeknu, když se mě snaží zvednou ze země "Nicku doprovodíš mě domu??" "Jasně." řekne Nick a nechápevě se na sebe s Joem podívají. Ani si nepamatuju jak sem se večer dostala do postele.

Ráno se vzbudim se strašnou kocovinou a jdu si do kuchyně udělat kakao. Když vejdu do kuchyně, tam všechny pohledy se stočí ke mně. "Co se děje??" zeptám se zaraženě."Nic jen že jsi přišla asi v 5 ráno, omotaná kolem Nicka a ten chudák musel celou dobu poslouchat jak si mlela něco o tom, že někoho milujuš a nesnášíš." "Ale ne a řekla sem nějaký jméno??" "No něco si mluvila i česky, takže sem ti nerozumněl." řekne Tom. "Clair mohla bys mi s něčím pomoct??" "Jo jasně." a jdeme ke mně do pokoje. " Co sem řikala česky??" ptam se česky, kdyby náhodou Tom poslouchal. "No jak ti to Pepan mohl udělat,že ty ho tak miluješ a ty ho vážně miluješ??" "Já nevím asi, asi jo, ale prosim tě nikomu to neříkej." udělala sem na ni psí očíčka. "Jasně hlavně si to s nim vyřeš ať nejsi nešťastná." "To víš, že jo, díky zlato."

"Ahoj Nickie."řekla sem když mi zazvonil mobil. "Ahoj tak co, máš kocovinu??" "Jo a hroznou." "A nechceš zajít na oběd?? Zvu tě." "No tak to se nedá odmítnout."" Tak fajn za hoďku se pro tebe stavim a pak můžem rovnou jít k nám" "No jo já skoro zapomněla na tu večeři, tak pa." Když sme dovolali napadlo mě, že bych se měla připomenout doma. Tůůůůt tůůůůt "Halo." "Ahoj maminuškoooo, tady tvoje milovaná, americká dcera." "No ahoj zlatíčko to je dost, že se taky někdy ozveš, už 3 týdny si pryč a ani se neozveš." "Jo já vím maminko moje milovaná omlouvám se, a jak je doma??" zeptám se a náš rozhovor trvá asi půl hodiny. "Tak fajn, už budu končit abys moc neprovolala a hlavně si dej na ty Jonase pozor ať ti nezlomí srdíčko," už se stalo pomyslela sem si "papa a hlavně se opatruj, miluju tě." "Já tebe taky mami, dám na sebe pozor a pozdravuj všechny, pa." zavěsila sem a šla se vypravit na oběd.
Nick přijel kolem půl čtvrtý, tak sme teda vyrazili na oběd. "Kdo všechno tam bude??" "Všichni." odpoví mi Nick, když dojedeme před řeckou restauraci. "Ahoj Katie." pozdraví mě Kevin s Dan. "Ahoj jak je??" "Výborně a máme novinku." řekne nadšeně Kevin. "Budeme mít miminko." rozzáří se Daniell. "Tak to moc gratuluju." řeknu.
Když si objednáme tak přijde i Joe s Camillou. "Joe domluvili sme se snad na čtvrtou ne??" spustí na něj Kev. "No jo ježiši to se toho stalo" odpoví " tak sme se trochu spozdili měli sme něco na práci." řekne a začne se líbat s Camillou. Při tom pohledu se mi zvedne žaludek.Když dojíme tak si ještě chvíli povídáme a pak jdeme do města.
"Sem hrozně nervózní asi bych tam neměla chodit." přemlouvám Keva, Dan a Nicka u kluků před barákem. Joe a Camilla se po obědě někam vypařili, že prej na večeři budou domu. No jasně, ale co mně je do nich, jen to, že mi trhá srdce když je vidim spolu. "Ale prosim tě mamka tě má ráda už teď." uklidňuje mě Kev. "Jo a Frankie se tě už nemůže dočkat." řekne Dan. "Tak fajn, ale uděláme si nějaký znamení, kdyby to šlo blbě, třeba začnu klepat nohou nebo...." "Žádný znamení, buď v klidu." řekne Nick, chytne mě za ruku a tahne ke dveřím toho paláce. "Ahoj Katie, moc ráda tě poznávám." podá mi ruku usměvavá, sympatická pani u vchodu, tedy kluků maminka. "Dobrý den, taky mě moc těší." řeknu nesměle. "A říkej mi Denis ano??" "Jistě." usměju se a už ke mně míří pan Jonas. "Ahoj sem Kevin." "Dobrý den, Katie." usměju se a stisku jeho ruku. Pak ke mně přiběhl nejmladší člen Jonasovi rodiny. "Ahojky sem Frankie." "Ahoj sem Katie." Nakonec ke mně přiběhne Nickův nádherný pes. "Elvisi to je Katie, Katie to je Elvis." představí nás Nick a Elvis mi podá tlapku."Moc mě těší." řeknu a podrbu ho za ouškem. Když dojdeme do obýváku jen mi padne bradu, je to vážně nádherná místnost a u dveří na zahradu stojí bílý klavír. Denis nám řekne že večeře bude za chvilku, ale ať se ještě posadíme, že nemá prostříno. "Nechcete pomoct??" zeptám se jí. "Ne děkuju drahoušku, já to zvládnu sama." Pak sedim s Jonasovi v obýváku a povídáme si. Asi tak po 15 minutách nás Denis zavolá k večeři. "A kde je Joe?? Myslel sem, že byl s vámi na obědě." zeptá se pan J. když sedí všichni u stolu. "No byl s námi  ale pak někam odešel s Camillou. " řekne Nick. "Můj bože ten kluk je poslední dobou tak nezodpovědný." rozčílí se Denis. "Mami, tati chtěli bysme vám s Dani něco říct, budeme mít miminko. "řekne Kevin a Denis začne plakat. "Tak to gratuluju synku." plácne si s ním pan J.

Asi v půlce večeře se konečně objeví Joe, ale sám. "No konečně kde se couráš??" spustí na něj Denis. "Omlouvám se." řekne smutně Joe. "No tak se posaď a já ti nandám." "Ne děkuju mami nemam hlad, jdu k sobě." řekne a odejde. Nikdo to nechápe a když dovečeříme tak si jdeme sednou na zahradu. "Nicku neměl by někdo jít za Joem jestli se mu něco nestalo." "Fajn poď zajdeme za nim." řekne a odcházíme do domu. Ťuk ťuk. "Co je." ozve se nabroušenej Joe. "Můžem dál." zeptám se . "Hmm." "Co se stalo??" zeptám se, když ho vidim se klopenou hlavou sedět na posteli a posadím se vedle něj. "Rozešel sem se s Camillou, podváděla mě." "To je mi líto brácha." řekne Nick a sedne si z druhý strany vedle Joea. " Řekněte mi co dělam špatně, že vždycky když se zamiluju tak se něco pokazí." "Třeba si jen špatně vybíráš." řeknu mu. "No jasně ty tomu tak rozumíš." řekne a já se zvednu a chci odejít, na jeho jedovatý keci fakt nemám náladu. "Počkej, promiň já to tak nemyslel, jen mě to mrzí já ji měl fakt rád." "Však já vim." řeknu a obejmu ho. "Tak poď s náma dolu je tam zabáva aspoň na to zapomenuš." řekne mu Nick, všichni se sebereme a odejdeme dolu. Ještě pár hodin sme si tam povídali, smáli se pak sem odešla domů. Jsme vážně ráda jak dnešek zkončil, ikdyž mi je vážně líto Joea. Jonasovi jsou skvělí.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nikýýs~ Nikýýs~ | Web | 12. dubna 2010 v 21:37 | Reagovat

Kráása ♥,poookráááčko <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama