So in Love.... 8. Club ♥

10. dubna 2010 v 14:35 | ♥ Kashenka ♥ |  So in Love
Tak další díl, přeju hezký počtení snad se bude líbit a napiště komenty

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

°"Ani si nám neřekla, že tancuješ." podíval se na mě Joe a já se jen omluvně usmála"Tak a jak to šlo??" zeptá se když sejdeme schody od školy. " Skvěle" usměju se"a co budem dělat??" zeptám se "No chtěl sem zajít na oběd, mám děsnej hlad a pak bysme mohli něco podniknout." " No nejste vy s Nickem příbuzný?? Taky věčně hladovej." zasměju se. Crrrr crrrr. "Hele my o vlku." řeknu když se kouknu na displey, je to Nick. "Ahoj zlato." " Ahojky tak co, jak bylo??" zeptá se "Skvělí, byla sem sice uplně vyklepaná, ale zvládla sem to." usměju se. "Tak to sem rád, já ti hned od začátku věřil." "No jo ty brepto." řeknu

"Je tam Joe??" zeptá se "Jj potřebuješ mu něco??" "Ne jen ho pozdravuj, jo a ještě, no víš.." zakoktá se "včera jak sme se s Joem o tobě bavili, tak nás slyšela mamka a no chtěla by tě poznat." dořekne "Oh fakt a neni to blbí??" "Ale prosim tě ségra nech toho a zítra přijď na večeři jasný??" "No, tak fajn." řeknu nejistě. "Frankie se tě už taky nemůže dočkat, mám tě rád ségra ,pa." " Já tebe taky a pozdravuj ho, papa." řeknu a položim to. " Můžu se tě na něco zeptat??" řekne Joe. "Jasně." usměju se na něj. "Ty - ty máš něco s Nickem, teda chodíte spolu??" vykoktá. " Hih ne, jen je to vážně skvělej kámoš a mám ho moc ráda." usměju se na něj. " Aha, no já jen jak spolu mluvíte a když jste spolu, tak se furt smějete a včera sme měli takovej dost zvláštní rozhovor víš." řekne jakoby s úlevou. "A můžu se tě na něco zeptat já??" "Já s Nickem taky nechodim." zavtipkuje Joe, a já chytnu záchvát smíchu. "Vážně, to je ale divný." zasměju se." Ne vážně, jen sem se chtěla zeptat na ten rozhovor jak si řikal, Nick mi nechtěl nic říct." podívám se na Joea. "Jo no bylo to vážně trochu divný, včera když sem přišel od tebe, tak sem se zmínil, že jdeš dneska poprví do školy a že spolu půjdeme ven a on si mě vzal stranou a řekl, že jestli ti ještě ublížim, tak si to se mnou vlastnoručně vyřídí." nad tim sem se musela jen pousmát. Nick já vážně úžasnej.

"Už sis vybrala??" zeptá se Joe už asi po pátý, má asi vážně velkej hlad. "No dám si těstoviny se sýrovou omáčkou." usměju se na něj. Když nám přinesou jídlo, tak jen spokojeně mlaskáme. "Tak, a sem spokojenej." řekne Joe, když spořátá celou svou porci, jen se pousměju "Já taky." řeknu a pohladim si břicho. Když přijde číšník a Joe chce vytahnout peněženku tak řeknu "Ne ne Joe, dneska platim já, vzpomínáš." usměju se na něj a dám číšníkovi bankovku. " A co bude teď??" zeptám se když jsme na odchodu z restaurace. " Pojď vyfotíme se spolu." řekne, chytí mě za ruku a běžíme spolu k fotokabině. " Ale vždyť se tam oba nevejdeme." namítám, ale v tom si Joe sedne, posadí si mě na klín a zatáhne závěs. Pár minut sedíme v kabince a smějeme se,děláme xichtíky a tak různě, pak dáme vyvolat dvakrát, abysme měli každý svých 5 fotek. "Nejlepší je ta čtvrtá." řeknu a směju se. Máme tam vyplázlí jazyky a šilháme. "Jo ta je dobrá, ale mě se nejvíc líbí ta poslední." řekne, tak má Joe hlavu na mém rameni a krásně se směje. "No jo, tam vypadáš kouzelně." řeknu mu. "Kam jdeme??" zeptám se po chvilce ticha, kdy mě Joe někam vede. "Na kluziště." usměje se."Ouh, ale já neumim bruslit." řeknu. "Neboj já se o tebe postarám."

"Já řikala, že to neumim." usměju se na Joea, když už mě asi postý zvedá z ledu. "To je dobrý, kdyby si nepadala tak se to nenaučíš." usměje se. "Dej mi ruku, potahnu tě." řekne, chvíli tam spolu kroužíme a pak mě chytne za boky a plačí před sebou. "Aaaaaaaaaa Joe nech toho, já se bojíííím." křičim na celý stadion. Konečně dojedeme ke kraji a já radostně sundám brusle. "Uf neklouže to, díky bože." řeknu, když stojin na zemi. "Ale ty neděláš." zašklebí se Joe. "Pojď dáme si horkou čokoládu." řeknu a jdeme do kavárny naproti stadionu. "Má-máš knírka ze šlehačky." směju se Joeovi. Ten se jen usměje a utře si pusu ubrouskem. "Pospícháš domů Katie??" zeptá se, trochu zesmutním, protože Katie mi říkávala mamka, když sem byla malá a mně se začne stejskat. "Nepospíchám." řeknu a nahraně se usměju. "Stalo se něco?? Udělal sem ti něco?? Nechci dostat přes hubu až přijdu domu." řekne Joe." Nn nic si neudělal, jen Katie mi říkávala mamka, když sem byla mála a mně se začalo stejskat po domově." řeknu smutně. Joe se přisune a obejme mě. " To bude dobrý" řekne"a sem rád, že sem ti nic neudělal, Nick včera vypadal dost vážně, když vyhrožoval." vzpomíná Joe. To už se začnu smát. "Hele když teda nepospícháš, co kdyby sme zašli někam si zatancovat??" zeptá se a já jen radostně kývnu.
"Řekneš mi už kam jdeme??" vyzvídám znova." No jo ty si ale zvědavá, jdeme do mého oblíbeného klubu, skvěle tam hrajou." "Tak fajn." Když vejdeme dovnitř jen se mi rozzáří očíčka, klub je obrovský, největší část zabírá taneční parket uprostřed, který má jakoby skleněnou podlahu, okolo celého parketu jsou stolky různých barev s průhlednými židličkami, naproti vchodu je pódium s DJem a vedle vchodu je bar. "Páni, to je krásný." řeknu a Joe se na mě usměje. "Tak si odložíme a jdeme tancovat ne??" "Jasně jdeme." odpovim. S Joem protančíme několik hodim, hrajou samí rychlí písničky a tak blbneme." Tuhle miluju." řeknu, když začnou hrát Rooney- When did your heard go missing, začnu blbnout ještě víc a Joe se mi směje ale začne taky."Já už nemůžu." řeknu a sednu celá uřícená na židli."Tak fajn, dojdu pro pití.""Děkuju."
Když Joe přinese pití, tak si sedne a povídáme si. "Tuhle mám taky ráda." řeknu, když pustí Leonu Lewis Happy. "Smím prosit." zeptá se Joe a já se jen usměju a přikývnu. Celou dobu tance si jen koukáme do očí a mlčíme. Když píseň zkončí, tak s Joem furt tancujem, pak se pomaloučku začnou naše obličeje přibližovat, už se skoro dotýkáme nosy, když v tom "Joe, Joeíku, zlato tady si, hledám tě tady už jakou dobu." přiběhne k nám nějaká bruneta, Joe mě odstrčí a začne se olizovat s tou holkou. Koukám na ně jak vyvoraná myš "Jo promiň Cam, zlato to je Katy, Katy to je Camilla." představí nás. Když jí podám ruku, tak se odtáhne jako bych měla nějakou nemoc "Jo těší mě." řekne namyšleně. " Hele nejni to ta holka co tě s ní vyfotili?? A odkud se vlastně znáte??" " No je to ona, je to jen Nickova kamarádka.""Jestli je to Nickova kamarádka tak ať se o ní postará on, ty teď se mnou půjdeš tancovat." usměje se na Joea a odešli. Zůstala sem tam tupě stát "tak jen Nickova kamarádka" pomyslela sem si. Došla sem si ke stolu pro věci, kdy seděli ti dva a přestěhovala sem se k baru. "Jeden džus s vodkou." řekla sem barmanovi. Když mi donesl skleničku, tak sem vytahla mobil "Ahoj zlato" "Ahoj Nickie co děláš??" "No nic nudim se a co ty?? Ještě si s Joem??" "No vlastně už ne, nechceš přijít?? Sem v nějakym Joeovo oblíbenym baru." "A on tě tam nechal??" "Ne ale přišla jeho přítelkyně a já jim nebudu dělat křena." "Oki za chvilku sem tam." "Tak fajn, pa." Během 15 minut než přišel Nick sem do sebe hodila 3 skleničky vodky s džusem. "Ahoj, tak sem tu co budem dělat." uslyšim za sebou, tak se otočim a tak usměvavej Nick. "Ahoj zlato, no budem tancovat ne??" řeknu, kopnu do sebe i tu 4 sklenku a už ho tahnu na parket. Když začnou hrát pomalou písničku, tak se s Nickem k sobě přisunem a tančíme. "Nickie málem sem udělala hroznou chybu." "Ale prosim tě určitě to nebude tak hrozný jak řikáš." usměje se "No právě že jo, skoro sem políbila Joea." řeknu a sklonim hlavu. "Ty ses do něj zamilovala viď??" zeptá se. "Ale prosim tě já jo, ne ne dyť to by nešlo má holku a stejně se k sobě nehodíme a já ho nemiluju." směju se, ale Nick mi nasadí brouka do hlavy. Miluju Joea??
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jonas-brothers-cz jonas-brothers-cz | Web | 10. dubna 2010 v 19:02 | Reagovat

woow moc pěkný dílek už se moc těším na pokráčko

2 Nikýýs~ Nikýýs~ | Web | 10. dubna 2010 v 21:37 | Reagovat

Kráása <3,poookráááčko

3 L.u.L.u. L.u.L.u. | 11. dubna 2010 v 11:56 | Reagovat

báájo <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama