So in Love.... 7. School ♥

9. dubna 2010 v 23:24 | ♥ Kashenka ♥ |  So in Love
Další díl, je trocu kratší. Pls komenty

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Když procházim vrátnicí k výtahu, tak ke mně přijde Johnny."Dobrý večer Johnny." " Dobrý večer Katy, jak to ten mladík dělá, že jste vždycky tak usměvavá??" zeptá se." No tak to nemám tušení." usměju se na něj a celá usměvavá vlezu do výtahu. Doma už všchni spí, tak se rychle vysprchu a jdu si ještě udělat čaj do kuchyně. Po chvilce tam přijde Clair a ani si jí nevšimnu " No ahoj ty sluníčko." řekne já se leknu a nadskočim " Ježiši ty si mě vyděsila." "No tak promiň, a co se stalo, že máš tak dobrou náladu." " Nic." zastírám " Jasně, když naposledy takhle zářila, tak druhý den si byla v novinách." řekne "Víš..." a všechno co se stalo dnes večer sem jí řekla. "Takže je všechno zase dobrý??" zeptá se, já se uměju "Snad jo" " No dobrá sluníčko, už běž spát, pozítří, teda už zítra jdeš do školy tak se musíš pořádně připravit." řekne, kouknu se na hodiny a ty ukazují 3: 48. " To už je tolik!!" zděsim se. " Tak dobrou zlato" řeknu Clair a jdu do svého pokoje, tam si lehnu a během chvilky usnu.


Ráno se vzbudim opět hodně pozdě, co se mi to v tý Americe stalo, že dřív jak v poledne nevstanu?? Dojdu do kuchyně, kde to už nádherně voní. "Ahojky ospalče." pozdraví mě Clair. "Ahoj, co to tu tak krásně voní??" zeptám se."Oběd." řekne. "A proč ste mě nevzbudili??" "Spala jsi jak andílek a furt si něco žbrblala, tak sem tě nechala snít." usměje se Clair. "Tak děkuju, jsi zlatá a co je k obědu??" "Čína."

 " Mňami, mňami, mňam." řeknu jen, když dojim." Tak já jdu k sobě, připravit se do školy." řeknu, když domyju nádobí a odejdu. Do sportovní taška naházim věci na tancování, jen doufám, že se tam nestrapnim. "Prosim." řeknu když mi zazvoní mobil. " Ahoj Katy, tady Joe, nechtěla bys zítra někam vyrazit??" zeptá se " Fajn, ale můžu až odpoledne, zítra jdu poprvý do školy." "Fakt, tak to ti nezávidím" řekne "tak já tě vyzvednu u školy co ty na to??" " Tak dobře, to bude super." odpovím mu "No a jak se cítíš před svým prvním školním dnem?? Nechceš přinést kornout s bonbónama??" zeptá se "Jsem děsně nervózní a nějaký ty dobroty by bodli, aspoň bych si obalila nervy." " No tak fajn a co by to mělo být??" "Čokolááááááda." řeknu mu a on se zasměje "Tak fajn, zítra mě čekej před školu jo, pa a hodně štěstí." "Děkuju pa." řeknu a zavěsim. Lehnu na postel a na chvilku usnu.

"Au." křiknu když mě něco bouchne do hlavy, otočim se a vedle mě stojí usmívající se Mary a nad ní zubící se Joe. "Ježiši co tu děláte??" " No to je mi hezký přivítání." "Promiň jen sem se vás lekla. Ahoj." řeknu a dám mu pusu na tvář, když jdeme do obýváku. "No přišel sem se na tebe podívat a Clair řekla, že spíš, tak Mary vtrhla k tobě do pokoje, že prej tě vzbudí, a dál už to znáš." dokončil to Joe. "Aha, tak to je fajn." řeknu a usměju se." Jo něco pro tebe mám." řekne a začne hledat v tašce co má přes rameno, po chvilce vytahne kornout. "Co sem slíbil, to sem splnil." usměje se a podá mi kornout plný sladkostí."Ježiši ty si zlato, děkuju." řekla sem a vzala si od něj ty dobroty. "Nebude vadit když to načnu už teď a ne ve škole??" "Neva." řekne a já se s chutí pustím do čokolády, která je hned na vrchu. Asi tak po půl hodině povídání a mého mlaskání se Joe zvedne. "Tak už bych měl jít." "Dobře a ještě jednou moc děkuju." řeknu. "Tak ahoj." řekneme si ještě mezi dveřmi a pak Joe odejde.

"Dobrou noc." řeknu Clair a Tomovi a ještě líbnu spící Mary na tvář. "Dobrou." odpoví mi. Když přijdu do pokoje tak je deset hodin večer a já sem už dost unavená a hlavně NERVÓZNÍ. Zítra jdu poprvý do tý školy. Lehnu si na postel a zazvoní mi mobil. "Ahoj Nickie." řeknu když to vezmu. "Ahoj ségra, nebudim tě??" "Ne teď jdu teprv spát, potřebuješ něco??" zeptám se." Ne já jen jestli mi nechceš něco říct, něco třeba jako že zítra jdeš poprví do školy??" zeptá se. "Promiň zlato já na to nějak zapomněla." řeknu na obhajobu."No dobře, ještě že jste se s Joem usmířili jinak bych nic nevěděl." řekne a v jeho tónu je slyšet ušklebek. "Ty si mluvil s Joem??" "No měli sme takový menší rozhovor." řekne. "A o čem??" zeptám se "No tak to tě nemusí zajímat." řekne a usměje se" Tak fajn, už se neptam." "Dobře, tak já budu končit, papa zlato a ať ti to zítra dobře dopadne." řekne "Děkuju sladký sny." řeknu jen a položim to.

Ráno mě vzbudí budík, tak do něj naštvaně bouchnu a vypnu ho. Je třičtvrtě na osm a škola mi začíná až v devět, tak mám spoustu času na přípravu. Když se učešu, umyju a nalíčim, pak na sebe hodim černý roury, delší, červený triko s potiskem černé kytary a vlasy stahnu do culíku. Dojdu do kuchyně a tam už sedí Clair a krmí Mary. "Dobrý ráno, co že stáváte tak brzo??" zeptam se a naliju si kafe. "No rozhodly sme se, že tě dojdeme vyprovodit." usměje se Clair. "To ste hodný." řeknu a líbnu Mary na čelo. "Co si dáš k snídani??" zeptá se Clair, když vidí, že jen usrkávam kávu. "Radši nic, asi bych to v sobě neudržela." řeknu s křečovitym úsměvem. "Ale no tak, aspoň loupák." přikáže mi a já nemám na vybranou, jak ji znám tak by mě klidně i nakrmila kdybych to nesnědla sama. Po snídani si vezmeme kabáty, já si obuju černé, sametové lodičky s otevřenou špičkou a můžeme vyrazit.

Před školou už je plno lidí a já se děsně klepu. " Tak hodně štěstí." řekne Clair a obejme mě. "Děkuju, pa." zamávam jim a už vstupuju do školy. Hned u vstupu uvidim informační ceduli pro studenty, tak tam hned zamířim, opíšu si rozvrh a už jdu na svou první hodinu. Tahle škole je zaměřená speciálně na tanec a tak je dobrý, že není každý den. První dvouhodinovku mam literaturu, tak zajdu do třídy a sednu si do zadu. "Je tady volno." zeptá se mě nějaký kluk."Jasně." usměju se na něj. "Já jsem Mike." řekne a podá mi ruku."Kate, moc mě těší." řeknu to už ale do třídy vejde profesor. Po literatuře sem měla mít první zkoušku v tanečním sále, když sem tam přišla, tak ke mě hned přišel Mike. "Jé ahoj ty tu si taky" zeptám se s úsměvem "nevíš co tu po nás budou chtít??" zeptám se ho." No co sem se dozvěděl od starších studentů, tak prý budem tancovat sólo a pak v páru, půjdeš se mnou do páru??" zeptá se. " Jasně moc ráda." řeknu a sem vážně ráda, protože nikoho jiného tu neznám. Když přišla profesorka tak nám řekla pokyny, které budeme potřebovat k studiu, pak nám nechala 15 minut na rozcvičení. Když jsme se s Mikem začali rozcvičovat, tak k nám přišla menší holčina s blonďatými vlasy. "Ahoj já jsem Jackie." řekne a začne si s námi povídat, je vážně milá a zdá se mi, že Mikovi se taky líbí. Pak přijde učitelka a začneme tancem v páru. Pustí nám pár zakladních tanců, aby viděla naše pohyby a jestli vůbec  umíme základy. S Mikem to zvládneme na jedničku. Pak přijde řada na jednotlivce. Pustí nám kousek nějaké skladby a my máme sestavit jednoduchou choreografii. Když je tak v půlce seznamu, tak řekne moje jméno, rozklepaně se zvednu, Mike a Jackie se na mě usmějí a už mi učitelka pouští hudbu. Uplně sem se do toho vžila a snažila se co to jen šlo, většinu tance sem měla standartní kroky, pár skoků, ale přidala sem i kroky z modernějších tanců. Když jsem dotančila, měla sem dobrý pocit a všichni mi nadšeně tleskali. Sedla sem si zpátky k Jackie a Mikovi "Byla si skvělá." řekne Mike a Jackie jen přikýne. Když je po hodině a já s Jackie mířím do šatny, tak si mě odchytne profesorka. " Katy počkej, chtěla bych s tebou mluvit." řekne a já celá vyklepaná jdu k ní."Ano pani profesorko." usměju se na ní mile. " Víš každý rok uspořádáváme představení s tanci nejlepších studentů z naší univerzity, moc prváků a druháků se tam nedostane, ale já myslím, že když budeš makat, tak máš dobrou šanci si tam zatančit." řekla mi s úsměvem a už odcházela. "Děkuju." kříknu na ní ještě a už s otevřenou pusou mířím k Jackie. "Co chtěla." zeptá se zvědavě." "Ale nic." usměju se na ní.

"Nezajdeme na oběd." zeptá se nás Mike když vycházíme ze školy. "Omlouvám se, ale už něco mam, tak běžte sami." řeknu. "Pane bože, támhle stají Joe Jonas." začne hysterčit Jackie " Ježiši on jde sem, jak vypadám." zeptá se. "Ahoj Katy." řekne Joe, když k nám dojde. "Ahoj Joe, tohle sou moji spolužáci Jackie a Mike." představím je, chudák Jackie to skoro nerozdejchala, když jí Joe stiskl ruku. " Těší mě." řekne a zářivě se usměje. "Tak lidi já půjdu, mějte se, papa." řeknu jim a zamávam.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MrsLuCiJ MrsLuCiJ | Web | 10. dubna 2010 v 11:09 | Reagovat

ahojky, na blogu je další pokračování mé new ffky "sourozenecká láska nebo něco víc?"
tak estli to čteš, tak si to prosím přečti, a napiš i komentář :)
děkujůůů

2 L.u.L.u. L.u.L.u. | 10. dubna 2010 v 11:50 | Reagovat

hezké :) honem dl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama