So in Love.... 4. Quarrel ♥

6. dubna 2010 v 21:59 | ♥ Kashenka ♥ |  So in Love
Tak další dílek a konečně nějaký vzrůšo. Prosím komenty

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

" Ahoj Joe, už sem myslela, že nepřijdeš." řeknu s úsměvem, když otevřu dveře a za nimi stojí Joe. Zdá se mi jiný, jiný než v to odpoledne, kdy sme byli spolu. " Ahoj mohla bys na chvilku??" řekne drobet nabroušeně. " Jasně a nechceš jít dovnitř." ani neodpověděl a už stál v chodbě. "To si udělala schválně??" zeptá se. " Co?? Teď tě nechápu." řeknu a vážně nevím co myslí.

"Tohle." řekne a mrskne po mně noviny. " Jo ty myslíš tohle?? Vtipný co??" řeknu s úsměvem, když zase vidim naší fotku v parku. " Vtipný?? Tobě to přijde vtipný??" řekne a už na mě křičí. " To si tam ty novináře zavolala schválně??" " Co to tu meleš??" teď už řvu i já a zběhnou se sem všichni z obýváku. " To si udělala schválně?? Abych se rozešel s Camillou??" začínal už být vážně nepříčetný. " Josephe kroť se." okřikne ho Kevin. " Já se mám krotit, kvůli týhle sem se málem rozešel se svojí holkou." řekne a ukáže na mě. " Co mně je po tvojí holce?? A žádný novináře sem nevolala, nejsem tak pitomá. Mohl by ses laskavě uklidnit??" už mi vážně docházely nervy a cítila jsem, jak mi slzy stékají po tváři. " Já sem úplně klidnej, ale tobě asi nedošlo co si způsobila, když si zavolala…." " Sakra já nikam nevolala, chápeš to??" " No jistě to asi Santa Klaus viď??" řval na mě " Víš co, myslela sem si, že si jinej, ale ty seš jen další namyšlená hvězda." křikla sem na něj. " Já nejsem namyšlenej, ale ty si asi nějaká divná nemyslíš??" už stál zase na chodbě tak sem chytla kliku u dveří za řvala na něj " Jasně nejsi namyšlenej, to si vyprávěj tomu Santovi co volal ty novináře. Nazdar." a třískla sem z dveřmi . Pak už sem jen slyšela dupání na chodbě jak Joe naštvaně odcházel.
Celá sem se klepala, a sjela sem po dveřích, sedla si, objala kolena a začala naplno brečet. Najednou sem uslyšela křik. Jasně tím rámusem jsme vzbudili Mary. " Klid, já tam dojdu." řekla Dani a když šla kolem mě jen mě pohladila po vlasech. " D-d-děkuju." řekla sem mezi vzlyky. Kluci furt jen stáli a koukali na mě, pak ke mně přišel Nick a objal mě. " Sssssh, to bude dobrý." říkal. " Pojď půjdeme do obýváku."  řekl  a vzal mě do náruče, já se ho jen pevně chytla kolem krku a nechala se nést. To sem vážně nechtěla…..
" Víš co zůstaneme tu přes noc ju??" zeptala se mě Dani. " A-a-ale sem s-s-se všichni n-n-nevejdeme." zavzlykala jsem znovu. "  Ale jo, já zajdu za Joem a pokusím se s nim promluvit." usměje se na mě Kuba. " Děkuju Kubí, seš moc hodnej, ale nechci aby se za mě někdo přimlouval, ještě si bude myslet, že sem tě za nim poslala já. Ne to fakt nejde ať si to uvědomí sám hvězda jedna." řekla sem a znovu popotáhla. " Jak chceš, tak půjdu aspoň na výzvědy." řekl a promnul si ruce. Nad tím sem se musela pousmát. " Tak fajn." " Ona se směje." zajásal Kuba a já svůj úsměv ještě protáhla. " No to je nádhera." řekl pro změnu Nick. " Já vás mám tak ráda, pojďte všichni ke mně." řekla sem a objala ty moje čtyři zlatíčka.
" Tak fajn Kevin s Dani budou spát v ložnici u malý, a já, jelikož se nevejdu na gauč, si ustelu u tebe v pokoji na zemi ju??" informoval mě Nick, když Kuba odešel. " Ale to přece nejde, abys spal na zemi , budou tě bolet záda, nebo se zmrzačíš a tvoje fanynky mě ukamenujou."  řekla sem. " Ale prosím tě, aspoň si narovnám záda." řekl s úšklebkem Nick. " Tak fajn, ale jestli ráno nevstaneš tak si to budeš fanouškům vysvětlovat sám." už sem se taky smála. "Jistě, akorát nemam tu žádný pyžamo a Kevin s Dani asi taky ne." " Oki moment, hned sem tu." " Ťuk, Ťuk, můžu??" zeptala sem se když sem šla za Dani a Kevem. " Jo jasně pojď." odpověděli mi. " Jen vám dát nějaký pyžama a čistý ručníky." Dani sem dala jednu svoji košili a Kevovi s Nickem jsem půjčila Tomova trika, ručníky sem vyndala ze skříňky v rohu. "Děkujem." řekla Dani. " Nn to já dějuku, a vážně si nemam vzít Mary k sobě??"  " Nn vždyť spí jak andílek." řekl Kev a usmál se na ní. " Dobře, tak dobrou noc." a zavřela sem za sebou dveře.
Když jsem přišla zpátky do pokoje, Nick už spokojeně oddychoval na své provizorní posteli. Musela sem se pousmát, byl fakt sladký. " Nickie, Nickie mám pro tebe to pyžamo, teda spíš triko, nevadí??"  chudák se na mě podíval těma rozespalýma očičkama. " Ne to je dobrý doma spím taky tak."  řekl ospale. " Fajn, tak já sem se ještě jediná nekoupala, tak jdu do sprchy ty se zatím převleč." řekla sem a šla do koupelny. Konečně,  na sprchu sem se už vážně děsně těšila. Pustila sem na sebe proud vařicí vody, a přemýšlela, o mně, o Joeovi a proč byl tak zlý. Najednou sem zase začala brečet, prostě sem to neudržela. Když už sem byla vysprchovaná tak sem si vzala košili a šla si lehnout. Nick už spal, tak sem zalezla pod peřinu a snažila se usnout. Dlouho sem nemohla usnout a Nick ze spaní pořád něco žbrblal, něco jako " Joe, ty si idiot." Nad tím sem se musela jen pousmát. Někdy kolem třetí ráno sem konečně usnula. Byl to vážně dlouhý den.
Když jsem se ráno vzbudila, Nick už byl pryč. Ani jsem se nedivila byla skoro půl jedné. Šla jsem teda do kuchyně, kde už seděli všichni, dokonce i Kubík. " Dobré ráno." usmála sem se na všechny a dala pusu Mary na čelo. " Dobrý." odpověděli mi a koukali jestli jsem v pohodě. " Je mi fajn," řekla sem a znovu se koukla na Mary, kterou zrovna Dani krmila. Přišel ke mně Kuba "Vážně je ti dobře??" zeptal se s obavami v očích. " Jo, je mi dobře, tak na mě tak nekoukejte." řekla sem a sedla si k snídani vedle Nicka. " Kdo byl nakoupit??" řekla jsem, abych změnila téma a kousla si do čerstvého rohlíku. Nick si ke mně přisunul židli " Katy budeme muset jít do studia, a Dani musí domu. Zvládneš to tu sama??" jen sem se na něj koukla " Nickie, už nejsem malá a vážně je mi líp." řekla sem a nahraně se usmála. Nebylo mi líp, ani trochu mi nebylo líp. Zevnitř mě užíral pocit, že mě Joe nenávidí a už se se mnou nebude bavit a zároveň zlost, že mi nevěřil, křval na mě a ponížil mě. Nevím jestli mu to někdy odpustím.


Daniell odcházela a sní i Kevin, byl jí vyprovodit. Dani mě objala " Kdyby něco, tak mi hned zavolej, jasný??" nařídila mi Daniell. " To víš, že jo, ale už mi je vážně líp." řekla jsem a pokusila se o úsměv. Dani mě objala " Já vím, že to bolí." zašeptala mi do ucha. Už sem to nezvládla a fňukla sem. " Děkuju." zašeptala sem jen při odchodu na Dani, která na mě jen mrkla a chytla Kevina za ruku a už zmizeli. Kuba odešel chvilku po nich, asi se mi zlepšila nálada, když jsme věděla, že všichni čtyři stojí při mně. Nakonec sem tam zase zůstala s Nickem. " Taky budu muset jít." řekl a objal mě. " Já vím. Tak už běž, brácha, ať nepřijdeš pozdě." řekla sem. " Tak fajn ségra a vážně to tu spolu zvládnete??" řekl a usmál se na Mary. " To víš, že jo půjdeme na procházku a zajdeme si na dobrý oběd, viď zlatíčko." odpověděla jsem mu a rozdrbala malé vlásky. " Tak fajn, ale kdyby něco tak hned zavolej, jasný??" " To víš, že jo tak už utíkej." řekla jsem, dala jsem mu pusu na líčko a už byl pryč." Tak co budeme dělat??" "Hžištěěěěě." zakřičela jen na mě Mary a bylo rozhodnuto. Dnešek strávíme na hřišti. Když jsme došly na hřiště, nebyl tam skoro nikdo, není se co divit, je všední den a všechny děti jsou buď ve škole, školce nebo v jeslích. Tak sme si tam s Mary hrály chvíli sami. Mary si ten den vážně užívala, dělala bábovičky, jezdila po klouzačce a houpala se na houpačce. Po nějaké době sem se rozhodla, že zavolam Nickovi, aby věděl, že jsme v pořádku. Tůůůůt tůůůůt. " Halo." ozvalo se z telefonu. " Ahoj Nickie, to sem já Katy, jak se máte??" " Ale jo jde to, a co ty a Mary??" " No teď jsme na hřišti a hrajeme si." " Vážně , tak to je super, pozdravuj Mary a jak se cítíš??" " Ty si vážně nedáš pokoj co?? Je mi už dobře tak se ne...." " Katy mohl bych s tebou mluvit??" uslyšela jsem za sebou. Byl to Joe. " Promiň Nickie je tu tvůj bratr, musim končit, papa zlato." řekla jsem, zavěsila a ani nenechala Nicka domluvit. Otočila sem se a .....


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anďa Anďa | Web | 7. dubna 2010 v 16:16 | Reagovat

joe se zachoval teda pěkně blbě, už se moc těším na pokráčko tak honem =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama