So in Love.... 3. Diner ♥

6. dubna 2010 v 20:06 | ♥ Kashenka ♥ |  So in Love
Ahojky, takže je tu další dílek a brzy bude další . Snad se bude líbit a komenty potěší

Vaše ♥ Kashenka ♥

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

"Ahoj Nickie, co potřebuješ??"  Clair se usměje a mrkne na mě. " No jen sem se chtěl zeptat, jestli někam nezajdem??" " No jasně, a kdy??" " Co třeba zítra vezmu kluky a zajdem někam zapařit??" Až teď si vzpomenu že mam hlídat malou. " Ouh, promiň Nickie, ale zítra hlídám Mary." " No tak to je škoda" řekne posmutněle. " Ale počkej, co kdyby jste zítra zašli na večeři k nám?? Něco uvařím, co ty na to??" " No jasně, to je skvělej nápad, tak zítra v sedm u vás, ju??" řekne už veseleji Nick. " Tak fajn, už se na vás těšim, papa."  a zavěsim. Clair se na mě s otazníkama v očích podívá. " Hele Clair nevadilo by ti, kdybych si zítra pozvala domu pár přátel??" ta se jen usměje " Jasně že ne."

" Tak jí dej brzy spinkat a kdyby plakala tak dudlí….." " Já vim, já vim dudlíka má na nočním stolku, Clair neboj my to tu zvládneme, viď zlato??" řeknu a Mary jen nadšeně zatleská ručičkama. Už asi půl hodiny tady poslouchám co a jak s malou. " Tak fajn." řekne Clair "Ježiši já se tak bojím, dyť sem jí nenechala nikdy samotnou." Jen se na sebe s Tomem koukneme a začneme se smát. " No tak dobře já už jdu, měj se zlatíčko moje, máma tě má moc ráda." " Ona to ví Clair, za posledních 15 minut to slyšela už asi 150x." " No dobře, papa holky." řekne Clair a ještě dá malé pusu na čelíčko a to samé udělá i Tom. " Pa." řekneme nastejno s Mary a konečně zavřeme dveře. " A jsou pryč." řeknu malé a ta se jen usměje "Pyč." " Tak co jdeme vařit??" " Jooo." zakřičí Mary a jdeme na to. Rozhodla sem se, že klukům připravím svíčkovou. Takové typicky české jídlo.
Když sem měla uvařeno tak mi zbylo asi půl hodiny, rozprostřela sem na stůl a šla sem mě a Mary upravit. Vzala sem si černé roury, bílou košili s rukávy po lokty a na to černou vestičku, vlasy sem nechala rozpuštěné a dala do nich čelenku s malou černou mašličkou. Mary jsem dala růžové šatičky a z těch mála vlásků co už má, sem udělala malou palmičku. Pak sem se ještě namalovala a už zvonil zvonek. Vzala sem Mary za ručičku a šly jsme otevřít. První za dveřmi stál Kuba a Nick vedle něj. " Ahoj Katy." řekli mi s úsměvem. " Ahoj kluci." odpověděla sem a každého políbila na tvář. " Ahoj Mary." řekl Nick a vzal si malou do náruče. " Ahoj Katy." řekl Kevin a vedl si za ruku už od pohledu sympatickou slečnu. " Ahoj Keve, jak se máte??" " No dobře, Katy tohle je moje žena Daniell,  Dani to je Katy." Dani se mile usmála " Moc mě těší." řekla sem jí " Mě taky, máš to tu hezký." řekla když vešla do obýváku. " Děkuju a Joe nepřijde." řekla sem když už za dveřmi nikdo nestál. " On si musel ještě něco zařídit, možná ještě přijde." odpověděl mi Nick. " Aha, tak jdeme jíst??"  zeptala jsem se když sem za nimi  přišla do obýváku. " Jasně." řekli všichni kluci s úsměvem. "Doufám že si toho uvařila dost, sou hrozně nenažraný." řekla Dani s úsměvem a šťouchla Kevina do žeber. " No co já sem ve vývinu, musim hodně jíst." řekl Nick a všichni se začali smát. " A co bude vůbec k jídlu??" zeptal se už hladoví Kuba. " Svíčková." řekla sem a Kuba zatleskal, ale ostatní se divně podívali, jasně neznali svíčkovou, ale Kuba jo, je taky z ČR nebo tam má aspoň příbuzné. " Tak už si běžte sednout." řekla sem, všichni poslechli a zasedli ke stolu.
" Ukaž, pomůžu ti." řekla Daniell, když viděla, že sama ty hrnce s knedlíkama a omáčkou neunesu. " Děkuju, jseš hodná."  řeknu a už jdeme do jídelny, dáme na stůl hrnce a Dani si sedne vedle Kevina, vedle Dani sedí z druhé strany Mary ve své židličce, vedle Mary já, pak Nick a Kuba. " Tak, kdo chce kolik knedlíků." řekla sem a úsměvem a začala nandávat. Celou dobu večeře bylo slyšet jen cinkání příborů, mlaskání a někdy se někdo zmohl na " Hmmm, to je dobrota." Když všichni dojedli, tak se všichni  jen usmívali a chválili tu svíčkovou. " Páni, někdy k nám musíš zajít a naučit to naší mamku." řekl Nick když si hladil svoje dobře napapané bříško. Jen sem se usmála a koukla na Mary. " Mary unavenááá." řekla a zívla si. Všichni se usmáli. " Tak chvilku počkejte já jí dojdu jen uložit ju??" vzala sem jí do náruče a šla sem. " Počkej Katy, půjdu a tebou." zavolal na mě Nick. " Fajn." když jsme došli do pokojíčku Mary už skoro spala. " Nicku prosím tě podrž ji na chvilku jen jí vyndám pyžámko." dala sem malou Nickovi. Když sme Mary uložili skoro hned usla, jen sem se na ní usmála a dala jí pusinku a čelo a to samí udělal i Nick. Když už chtěl Nick otevřít dveře tak sem ho zastavila " Nickie počkej." jen se otočil a čekal co řeknu. " Joe nepřišel kvůli tomu, co bylo v novinách??" zeptala sem se na otázku, která mi vrtala hlavou už od začátku večeře. Nick ke mně přišel a chytl mě za ruku. " Víš Katy on má holku a měl hrozný problém, když se to Camilla dozvěděla, a nevím to jistě, ale je to možný, že kvůli tomu nepřišel." řekl Nick smutně a sklopil hlavu. " Já si to myslela, ale vážně sem nechtěla, aby se kvůli tomu pohádal se svojí holkou." " Já vím." řekl Nick a objal mě.
Když jsme přišli do obýváku, tak všichni seděli u televize a dívali se na nějaký záznam z rozhovoru JB. " Jů, tak to musim vidět." řekla sem a nadšeně sem skočila do křesla jelikož gauč už byl zabraný těmi třemi. Nick si sedl ke mně na opěradlo na ruce a zaujatě začal sledovat TV. " Co jste tam tak dlouho dělali vy dva??" řekl Kuba a culil se na nás. " Uspávali." řekla sem s úsměvem.
Asi po patnácti minutách jsme to přepli, protože rozhovor už skončil. " Na co budem koukat??" zeptal se znuděně Kuba. " Mám nápad, uděláme si diskotéku."  vykřikla sem a všichni s úsměvem souhlasili. Dali sme tam MTV a začali trsat. Daniell s Kevem měli oči jen pro sebe, není se co divit, vždyť jsou šťastně zamilovaný, tak se chytla ty dvě trdla a začali jsme tancovat, jak praštění. Když Kuba odešel na záchod tak sem tancovala sama s Nickem, blbli jsme jak to jen šlo a já si uvědomila, že sem si tady našla vážně skvělýho kamaráda. Když dohrála písnička tak jsme s Nickem padli na gauč celí uřícený, Dani s Kevem nás vůbec nevnímali a tancovali dál. " Nickie, jsem moc ráda, že sem vás poznala, že sem tě poznala mám tě hrozně ráda, seš jako můj bráška ochranář, kterýho sem nikdy neměla." dokončila sem svůj proslov. Nick se jen usmál a objel mě " Taky sem moc rád, že sem tě poznal ségra." " Ale no tak, jen si dojdu na záchod a vy tohle."  řekl Kuba, když přišel, na to zareagoval už i Kevin a Dani. " Ano jo ty brepto." řekla sem, vstala a žďuchla ho do ramene. " Crrrrrr Crrrr." " Jdu tam." řekla sem, když začal zvonit zvonek. Otevřu dveře a za nimi….  
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anďa Anďa | Web | 6. dubna 2010 v 20:17 | Reagovat

beztak joe, nebo aspon myslím, už se těším na pokráčko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama