So in Love.... 18.Baseball ♥

29. dubna 2010 v 19:33 | ♥ Kashenka ♥ |  So in Love
Tak fajne, máme tu další díl, který je trošku delší. Teda trošku víííc . Snad se dneska řada z vás dočká Doufám, že se bude dílek líbit a PLS komenty.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ty dva týdny co jsem měla tu hroznou sádra se všichni o mě starali jak o miminko, nenechali mě chodit a furt sem musela ležet. Každý den za mnou chodilo několik lidí na náštěvu a Joe tam byl skoro pořád. Dneska jdu na sundání a dostanu tu ortézu, no aspoň se budu moct podrbat s tou sádrou to šlo hodně špatně. Odvézt by mě tam měl Nick. "Kdy pro tebe přijede??" zeptal se mě Tom, když sme obědvali. "Asi tak za půl hoďky by tu měl být." odpovim mu a dál se věnuju jídle. "Zlato vůbec se mi nelíbí, že si vylezla z postele, měla bys ležet a jídlo sem ti tam mohla donést."

starala se Clair. "Clair vždyť chodim už i bez berlí takže projít se po bytě mi nedělá problém." řekla sem jí v klidu a někdo zazvonil. "Neřikala si že až za půl hodiny??" zeptala se Clair, když šel Tom otevřít. "Jo je nějakej rychlej. Ahoj Joe co ty tu, neměl přijet Nick??" "Jo měl ale musel jít do studia, takže sem tu já, můžem jít??" "Jo hned jen se převleču." "Hej hej kde máš berle." rozkřikl se když sem se vydala k pokoji bez berlí. "No už to tak nebolí, tak...." "Hele možná to nebolí ale berle budeš nosit sebou." "Jasně tati." vyplázla sem na něj jazyk.
Když sme dojeli do nemocnice, tak sem měla berle aby Joe nevyváděl. Doktor mě poslel na rentgen a řekl že se to dobře hojí, že už můžu začít polehoučku našlapovat. Polehoučku našlapot- tomu sem se jen usmála, když už chodim bez berlí. Pak mi dal tu obří ortézu a mohla sem jít. Když sem vešla na chodbu, tak se tam Joe podepisoval nějakým malinkým dětem, asi byly nemocní, protože na sobě měly župany, pak se s nimi ještě vyfotil a šel za mnou. Byl tak sladkej jak se k těm dětem hezky choval. "Tak co můžem??" zeptal se když ke mně přišel. "Jo jasně." usmála sem se. Když sme si sedli do auta, tak se Joe chytl volantu, ale nenastartoval a jen koukal před sebe. "Joe musíš nejdřív nastartovat a pak se auto rozjede." "Jo jasně, jen, musim ti něco říct. Víš i potom všem co se mezi námi stalo, ty hádky a různý naschváli, tak pořád, pořád tě miluju." řekl a pohlédl mi do očí. Nemohla sem věřit tomu co řekl a asi sem byla dlouho mimo. "Katie." "Promiň to, já jen nevim co mám říct....." "Oh ty, ty máš někoho?? Taylora?? Jo je to bezva kluk." "Počkej, vždyť si mě ani nenechal domluvit hlupáčku. Já, já tě taky miluju." řeknu a Joeovi se rozzáří oči a políbí mě. "Takže budeš moje přítelkyně?? " "Jasně moc ráda." řeknu a sem v sedmém nebi, tak dlouho sem na to čekala. Pak mě Joe dovezl domů. "Nechceš jít nachvíli nahoru??" zeptám se ho s připitomělím úsměvem. "Jasně moc rád." "Ahoj zlato, tak jak ti to dopadlo??" "Líp než sem čekala. Pak ti všechno povim." usmála sem se na Clair a odešla s Joem do pokoje. Hned jak sme přišli, tak mi skočil do postele a začal se tam rozvalovat. "Hej já sem tady invalida." zakňučela sem a Joe se zvedl, vzal mě do náručí a pomalu mě položil na postel. "Promiň princezno." Pak sme si celý odpoledne povídali a já usnula. "Princezno, vstávej Clair nás volá k večeři." probudil mě polibkem. "Hmmm, ale mně se nece stávat." zašišlala sem a přitulila sem se k němu. "No tak to tě tam budu muset odnést." řekl a už se zvedal. "Tak to ani náhodou, furt bys mě jen tahal a budeš mít kýlu, klid kovboji už se zvedam." "Ale ty ses nějak rozjela." řekl a odešli sme na večeři.
"Hmmm, mňami, mňami, mňam to byla ale dobrota." chválila sem Clair večeři. "Jo vážně to bylo skvělí." usmál se Joe a já měla chuť ho hned zulíbat k smrti. "Tak mi půjdeme spát co kočky." řekl Tom a vzal Mary do náručí Clair se taky zvedla a odešla za nima. "Tak já asi taky půjdu." "Co nee, vždyť se tu budu sama bát. Zůstaň prosííííím." řekla sem a udělala na Joea psí očíčka. "Ježiši ten tvůj pohled, já bych tě snědl." "Ale ty máš hlad po večeři." "No ale ne na jídlo." řekl, přisedl si ke mně a začal mě hladově líbat. I když sme se furt líbali, vzal mě do náruče a odnesl do pokoje na postel. Pak sme si navzájem začali sundavat trika. "J-Joe to nesmíme." zarazila sem ho když mi chtěl sundat kraťásky od pyžama. "Já vim ale já se nemůžu držet, asi půjdu." "Ne to ne zůstaň přes noc, můžem si jen povídat." prosila sem ho, tak se otočil a lehl si vedla mě. "Prosim tě neviděl si někde moje triko??" "No asi ne, měl bych??" zašklebil se. Pořád sem tam ležela jen v podrsence. "Joe dej ho sem." "A nechceš zůstat takhle?? Moc ti to tak sluší." "Ne Joe dej mi to tričko." řekla sem přísně, tak mi ho dal, zmetek ležel na něm, a já se oblíkla.
Pak sme si dlouho do noci povídali, smáli se a nakonec v obětí usli. Ráno sem se vzbudila obmotaná Joeovýma svalnatýma rukama. Furt spinkal a vypadal hrozně sladce. Nechtěla sem ho vzbudit, tak sem se opatrně vysoukala, vzala si počítač a šla do kuchyně. "Dobrý ráno." pozdravila mě Clair, když sem vešla a ona krmila Mary. Tom byl už zase v práci. "Dobrý." usmála sem se. "Hele Joe tu spal??" "No jo nevadí to??" "Ne vůbec a jak to teď mezi vámi je??" "Chodíme spolu, ale seš první kdo to ví, tak nikomu ani slovo." "Vážně, tak to je skvělí, a bylo něco v noci??" mrkla na mě. "Neee on nemůže." "Jak nemůže, on je nemocnej??" "Ježiši ty si tele, neni, kvůli náboženství, může až po svatbě a to samí i Nick a Kev." "Jo tak už sem se lekla. Hele znáš pravidla s počítačem u snídaně." rozkřikla se, když sem zapla notebook. "Promiň jdu napsat Terezce." řekla sem a zapla ICQ, naštěstí byla online. Na status sem si napsala: Šťastná jako nikdy. Princezna našla svého prince =)
PriNCeSS.KaTiE:
Ahojky zlato jak je za louží??
Tess: Ahoj, skvěla teď sem přišla z koncertu. A copak je nového??
PriNCeSS.KaTiE: Přečti si status =)
Tess: Ooooo a kdo je ten šťastný, znám ho??
PriNCeSS.KaTiE:
Jasně, zná ho celej svět
Tess: Že by někdo z tý Jonasovic famílie
PriNCeSS.KaTiE:
Trefa, včera sem začala chodit s Joem
Tess: Jeee zlato tak to ti moc přeju
PriNCeSS.KaTiE:
Děkuju, ale nikomu to neříkej jen doma, ještě to nikdo neví, jen Clair
Tess: Je tam?? I s Mary?? Tak je ode mě moc pozdravu já už půjdu spát
PriNCeSS.KaTiE:
Tak fajn pozdravuj doma, miluju vás
Tess: My tebe taky, pa
"Dobrý ráno." "Dobrý." pozdravíme sborově Joea, který vyšel rozespale z mého pokoje. Když přišel ke mně tak mi dal pusu do vlasů a Clair se jen culila. "Co si to tu píšeš??" řekl a vzal mi noťas. "Se ségrou." "Jo tak tomu nerozumim ani slovo." zazubil se. "A-h-o-j" začal to tam hláskovat, tak sem mu řekla jak se to vyslovuje a chvíli sem ho tak učila. "Tak jo hrdličky mi půjdeme na hřiště, nezbořte nám dům." zazubila se Clair, vzala Mary a Jess a odešla. "Nevadí ti, že sem to o nás řekla Clair??" "Nevadí, mně byla hned jasný, že jí to řekneš, víš vy holky ste totiž hrozný drbny." "Hele bacha na pusu, přece se musim někomu svěřit a co budeme dneska dělat??" "No půjdeme se svěřit mojí rodině co ty na to??" "Oh ty už jim to chceš říct??" "Jasně proč to tajit sem teď nejšťastnější člověk na světě." "Tak to asi těžko, nejšťastnější sem já." řekla sem a pak sme se začali zádat ale skončilo to líbačkou. "Tak jdeme princezno??" zeptal se Joe, tak sem se zvedla a šli sme k autu. Berle sem už nechala doma a Joe prohlásil, že prej už ani nemá cenu se na mě zlobit.
"Tak sme tu." "Joe, já sem nervózní, co když se jim to nebude líbit a pak mě přestanou mít rádi." Joe se jen usmál. "Ty můj blázínku, proč by tě za to neměli mít rádi?? Frankie tě má radši než všechny svoje bráchy dohromady, pro kluky si jako ségra a rodiče tě berou jako dceru." "Tak fajn." řekla sem. "Ahoj Katie co ty tu." řekl Nick a objal mě když sme přišli. "No to je hezký a vlastního bratra ani nepozdraví." řekl naoko uraženě Joe. "Ahoj Katie, Joe kde si byl celou noc." spustila na něj Denis, když sme přišli do obýváku kde seděli všichni. Byli tam dokonce i Kev s Dani a malou Mandy. "Za to můžu já." řekla sem a Joe ke mně přišel a chytl mě za ruku. "Katie počkej, musíme vám něco říct." řekl Joe vážně a to se na nás otočil i Frankie od video her. "Od včerejška spolu chodíme." usmál se, všichni k nám přišli a začali nám gratulovat jako bysme se měli brát. "No to nemá cenu s tebou sem chtěl chodit já." začne se vztekat Frank a všichni se mu smějou. "Promiň Frankie byl sem rychlejší." dělá si z něj Joe srandu.
Pak celý den prosedíme v obýváku, povídáme si a pak se kluci rozhodnout, že půjdou hrát baseball a tak se zbalíme a jdeme na hřiště. Jak už to tak u Jonasů bývá, tak celé hřiště je obklopeno ječícími fanynkami a paparazzi. Na lavičce sedí Dani s malou v kočárku a já se svou obří nohou. Rodiče zůstali doma, prej už na to nejsou. "Já bych si taky chtěla zahrát." zakňučela sem na Dani ta se na mě jen ušklíbla. "No jo to si budeš muset ještě počkat já sem tohle nikdy moc nemusela, sem antitalent na sporty." "Jo tak to já miluju všechny, jako malá sem hrála basket a házenou, pak chvilku volejbal, ale nakonec vyhrál tanec." "Ježiši ty si ale aktivní." zasměje se. Na hřišti hraje Joe a Nick proti Kevovi a Frankovi. O pauze k nám přišli. "Katie a komu fandíš??" zeptal se mě Frankie. "Jasně že tobě bobane." "Oh to bolí, asi budu žárlit." řekl Joe, chytl se za srdce a dělal že umírá. "Ale no tak svýmu malýmu bráškovi přebereš holku a ani fanynku bys mu nenechal." zasmála sem se na něj. "Tak fajn a dostanu aspoň pusu pro štěstí??" "Ale Joe vidíš kolik je tu lidí??" "No tak aspoň na tvář." zakňučel a nastavil mi tvář, tak sem mu vlepila hubana. Snad milionkrát za tu hru sem od těch holek slyšela "Joe miluju tě" nebo "Joe vem si mně". "Ježiši to toho nemůžou nechat??" sykla sem po dalším křiku těch holek. "Zlato na to si musíš zvyknou, třeba já ikdyž sem si Keva vzala tak furt slyšim jak ho milujou nebo čtu, jak by se k němu hodili víc. Ale pak ke mně Kev přijde políbí mě a já na ně zapomenu." "Já ti závidim." "Ale prosim tě, taky se dočkáš, podívej se na Joea jak jen září. Řekla bych že je to někdo jinej kdybych nevěděla, že je to tebou." tak sem se podívala na Joea dal bod a lítal jako letadlo. "Já ho tak miluju, už sem ani nedoufala že mě má rád před tim představenim." "Jo na tom představení byl úžasnej a hrozně se bál, když za námi přišel ten tvůj kamarád." Pak sme se z Dan bavily o starostech s malou a mezi tim kluci dohráli. Když sme odcházeli, tak ještě rozdali pár podpisů a odjeli sme zpátky k Jonasům na oběd. Po obědě sme zalezli k Joeovi do pokoje. "Tak jak sis dnešek užil." "Ooo drahá docela to šlo." začal hrát uťaplího. "Akorát drahá sem žárlil, motal se kolem vás takový malý mužíček s kšiltovkou." to už sem nevydržela a začala se smát. "Tak jo bylo to vážně skvělí, vždyť sme taky s Nickem vyhráli." "No jasně to bylo díky tý puse pro štěstí." "To teda nevim, dyť sem to skoro necítil. Musíš mi připomenout co je to pusa, asi sem to zapomněl." zatvářil se nechápevě, tak sem se k němu na klonila a dala mu pořádnou pusu.
"Víš co bylo včera za den??" zeptal se, když sme leželi na jeho posteli, tulili se k sobě a já si hrála s jeho prstýnkem. "Nevim jaký miláčku." "14. února, Valentýn." to sem si prudce sedla "Vážně?? Náš první den spolu a hned Valentým?? A my to ani neoslavili." řekla sem sklesla a lehla si zpátky vedle něj. "Víš co princezno, oslavíme to jindy. Pozítří máme ples Disney, musim tam jít půjdeš semnou??" "Jasně lásko moc ráda, aspoň se konečně předvedu v těch šatech co mi dali vaši." řekla sem šťastně. "Hele hrdličky, máma nás volá k večeři." zaťukal Nick na dveře. "Jasně hned sme dole." "Joe zas tak rychle to nepůjde." řekla sem a ukázala na nohu. "Tak fajn, princezno vim že to nemáš ráda, ale mam hroznej hlad." řekl a vzal mě do náručí. "Ale já neřekla že to nemám ráda, jen se bojim abych ti neublížila." "Prosim tě ty jo?? Seš lehká jak pírko." řekl a na důkaz toho si mě nadhodil, tak sme se začali smát. "Ale no tak." řekla Denis, když sme došli do kuchyně celí vysmátí a Joe mě furt držel. "Promiň mami, ale měl sem hroznej hlad a Katie je moc pomalá." "Tak hele, kdybych byla zdravá, tak sem rychlejší než ty." "Správně Katie jen se nedej." podporoval mě Kevin st., tak sem jen na Joea vyplázla jazyk a pustila se do jídla.
"Bylo to skvělé Denis, ale už bych měla jít." řeknu po večeři. "Tak fajn odvezu tě." nabídl se Nick. "Hele klid brácho, teď je to moje práce." uzemnil ho Joe. "Promiň to já jen ze zvyku." pak sem se se všemi rozloučila a nasedla do Joeova auta. Když sem obímala Nicka, tak sem myslela že po něm Joe vystartuje. "Zlato, ty furt žárlíš na Nicka??" zeptala sem se cestou domu. "No nelíbí se mi jak na tebe kouká a jak tě obímá." "Ty blázínku, dyť je jako můj brácha a navíc teď má snad Demi ne, tak už prosim nežárli." řekla sem a dala mu pusu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anďa Anďa | Web | 29. dubna 2010 v 21:08 | Reagovat

krááása, božskej díl, ale nemohla by jsem, kdyby se tam ten nick ještě nějak připletl, honem další!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama