So in Love.... 17. Dance performance ♥

27. dubna 2010 v 17:20 | ♥ Kashenka ♥ |  So in Love
Tááák máme tu další díl ... děkuju za komenty a pište dál ... co kdyby jste zkusili překročit magickou hranici 5 komentů?? Já vím, zní to vtipně. No nic, snad se bude líbit a hezký počteníčko ♥

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Po pár dnech pustili Dani a malou domu, vrátila se Clair s Mary a Tomem a já lítala od jedné malé k druhé. Dneska mě čeká zkouška ve škole a pak schůzka s Tayem, už se na to moc těšim a Joem sem se od toho tance nebavila, choval se naštvaně, ale to bych měla být spíš já.

"Ahoj Jackie, tak jaký byly prázdniny??" "Super byla sem skoro furt s Mike já ho vážně miluju." "Jo milovat je krásný." usměju se. "Ale copak něco o čem nevim??" "No miluju jednoho kluka, ale ten už o mě asi nestojí." "Určitě jo a jestli ne tak je to pitomec a nevím o co přichází." "Děkuju." řeknu a už vcházíme do školy. Na zkoušce už jen dopilováváme detaily a vybíráme kostýmy, protože vystoupení je za pár týdnů."Sakra auu." "Dobrý?? Ten pád vypadal hrozně." přiběhne ke mně Jackie a Tom, když sem chtěla udělat skok s otočkou a špatně dopadnu. "To bude dobrý, asi sem si jen vymkla kotník dejte mi pár minut a můžem pokračovat." nahraně se usměju. Zbytek tréninku trénuju jen na 50 procent, protože ten kotník vážně bolí. "Katie co noha??" zeptá se Jackie když sedíme v šatně a já si knu kotník. "No to bude dobrý." "Jo dobrý, vždyť to vypadá jako bys ty kotníky měla dva." zhodnotí mojí nohu. "Takže mladá dámo dneska hezky zalezeš do postele, dáš si na to obklad a nic nebudeš dělat." "Jo tak to nepůjde, mám dneska rande." "Mně se tady vážně nic neřiká." začne se vztekat a já se jí směju. "Tak na sebe dávej pozor." "Jasně tati." řeknu, když vycházíme ze školy a Mike mi káže co mam dělat.
"Ahoj, sluší ti to." pozdraví Tay, když vejdu do kavárny na které sme se domluvili. Určitě mi to sluší, když jdu celá uřícená ze školy a snažim se chodit normálně ikdyž to moc nejde. "Děkuju, promiň že jdu pozdě ale nějak sem to ze školy nestíhala." "Jo vlastně Demi mi řikala, že chodíš na taneční univerzitu a prej seš dobrá." "Ale to určitě přehání." Proč mu to řekla, až jí potkám tak jí přetrhnu. "A jak bylo ve škole??" "Celkem to šlo, dneska sme jen tancovali, takže pohoda." Pak sme si povídali o něm, o natáčení Twilight sagy a tak různě. "Já ten film miluju byla sem na něm v kině a četla sem knížky, fakt super." "Jo teď natáčíme trojku, ale máme prázdniny ale je to sranda." "Tak to ti věřim."
"Zlato neni to ta Nickova kamarádka??" uslyšim za sebou tak protivnej hlas, tak se otočim a jde tam Joe a kolem něj je omotaná Camilla, když se otočim zpátky na Taye tak hodim kyselej xicht a on se začne smát. "Nemohli bysme si přisednou." zeptá se ta nána namyšleně."No víš zrovna tu něco řešíme...." ani to nedořeknu a ona se natlačí vedla mě a Joe si po chvilce sedne vedle Taye. Pak se Tay začne bavit s Joem a Camilla se snaží zapojit a být vtipná ale jejím vtipům se nikdo nesměje. "Katie a co vyspoupení??" zeptá se po chvilce Joe a já na něj hodim pohled jako co to sem pleteš. "Ty budeš mít vystoupení??" řekne překvapeně Tay. "Jo je to jen školní, ale je to fajn už to skoro máme hotový." "Katie odkud vlastně jsi??" "Z Český republiky proč??" "No máš takovej roztomilej přízvuk." uculí se Tay. Roztomilej to je hezký. "Ježiši a to je kde??" zapojí se do hovoru Camilla. "To je malinkej státeček ve středu Evropy." odpoví jí Joe s úsměvem a já jen koukám, že si to pamatuje. "Hmmm, omluvte mě." řekne Camilla, sebere se a odejde na záchod. "A jak se máš, už dlouho sme se neviděli." zeptá se Joe. "Do předchvíle to šlo, ale jedna osoba mi zkazila náladu, to si jí sem musel tahat, když víš jak jí nemám ráda??" "Promiň, ale šli sme na kafe a tohle je moje oblíbená kavárna." řekne na obhajobu. Moje je to taky oblíbená, strávili jsme tu s Joem hodiny, když sem se vrátila z ČR. "Tak sem tu, musela sem si přepudrovat nosánek." řekne Camilla, když se blíží ze záchodků k nám. "Spíš rypák." prohodim potichu, ale kluci mě slyší a začnou se smát. "Co je tu vtipnýho??" zeptá se když si sedne. "Tvůj nosánek." napodobim její hlas a kluci se zase začnou smát. "Pfff připadáš si vtipná ty malá couro." sykne na mě jedovatě. "A už je to tu zase, na tohle fakt nemám odcházim." "Jen si běž nikdo tě tu nedrží." "Mně je jasný, že ty a tvůj nosánek teda spíš rypák mě tu nechcete. Měj se Tayi ahoj Joe." řeknu, líbnu Taye na tvář a odejdu.
"Katie, Katie počkej." uslyšim za sebou když jdu po ulici, tak se otočim a dobíhá mě Tay. "Co potřebuješ??" zeptám se ho s úsměvem. "No musím ti něco říct, víš už hned to ráno, jak sme se procházeli ses mi líbí a pak jak sme spolu tančili, mu-musim ti říct, že že se mi vážně líbíš a mám tě vážně hodně rád a chtěl bych abysme, třeba časem až se líp poznáme jestli bysme nemohli být víc než přátelé." vykoktá ze sebe. Jak mu to mám říct a neublížit mu?? "Tayi promiň, mám tě taky moc ráda , ale jako kamaráda, víš já teď miluju někoho jinýho ale je to složitý." "Já si to myslel, je to na tobě vidět." "Co co..." "Ale nezapírej, viděl sem jak na Joea koukáš máš ho ráda viď??" "Ale... " snažim se namítat ale Tay se na mě koukne pohledem jako ať nelžu. "tak fajn, mám ho ráda už dlouho, ale on mě asi ne." "To je vážně hlupák, co by za to jiný kluci dali." řekne a skloní hlavu. "Tayi, je mi to vážně líto, kéž bych tě potkala dřív a zamilovala se do tebe, aspoň bych byla šťastná." "Já to chápu, ale kamarádi bejt můžem ne??" "No jasně, budu jen ráda." "Tak fajn, já tě doprovodim domu." řekne a vyrazí rychlím krokem směr můj dům. "Tayi, Tayi musíš na mě pomaleji, já si dneska udělala něco s kotníkem a moc rychle to nejde." řeknu a Tay ke mně přijde a vezme mě do náruče. "Co blbneš, sem těžká a ještě se ti něco stane." "Prosim tě si lehká jako pírko a navíc bydlíš za rohem, tak tě tam donesu." a už si to míří k nám.
------------ PO PÁR TÝDNECH------------
Zítra je to vystoupení a já sem hrozně nervózní. Kotník mám furt hrozně nateklej, ale koupila sem si na to nějakou ortézu, takže můžu aspoň líp tancovat. "Ahoj Nickie, zítra mám to vystoupení počítáte s tím??" zeptám se Nicka když mu volám. "Jo jasně už se na to těšíme a přijdem všichni Jonasovi." "Jéééé, tak to Jackie bude mít infarkt a to přijde i Dani s malou??" "Chudák Jackie, jasně Dani prej nemluví o ničem jinym než jak se na tebe těší a Kevovi z toho prej už hrabe." zasměje se Nick. "A Joe??" "Ten taky už těší, ale chová se jako by mu uletěli včely." "To je fajn, teda ne že mu ulítli včely, ale že se těšíte." "Jasný chápu, tak hodně štěstí a dobře se vyspi, pa mám tě rád ségra." "Děkuju já tebe taky, pa." pak sem si lehla a hned usla.
"Ahoj hvězdičko, tak jak se cítíš před velkym dnem??" "Clair asi mi vybuchne hlava a z toho jak se klepu bude asi zemětřesení." "A v kolik to začíná??" "V šest, ale přesné pořadí nám řeknou až tam, takže nevim kolikátá budu." "Tak fajn budeme tam." "Děkuju, už se na vás teďkon těšim, pa už musim." řeknu líbnu Mary na čelo a obejmu Clair. Tom je v práci a přijde rovnou na vystoupení. Cestou do školy sem byla čím dál tím víc nervózní a bála se že se něco pokazí, nebo někdo nepřijde.
Ne musim se uklidnit, všichni přijdou a nic se nepokazí. Když sem přišla do divadla, tak mi učitelka řekla, že moje vystoupení bude až poslední a řekal mi "To nejlepší na konec" no fajn tak tim mě vážně uklidnila, jestli ode mě někdo čeká něco extra a něco se zkazí tak to bude super. "Katie už se sakra uklidni a vnímej." křičela mi do ucha Jackie. "Aaaa už vnímám nekřič mi prosim do ucha nebo ohluchnu." "Když ty si vůbec nevnímala, řikala sem že ti přišlo obecenstvo." řekla tak sem se koula a seděli tam uplně všichni a Joe s Nick na mě mávali. "Jo tak já jdu za nima." "Fajn , ježiši ty Jonasové to sou ale kusani." "Jackie, klid jdu za nima." "Ahoj lidi." "Katieeeee." přiběhl ke mně Frankie a objal mě. "Teda sluší ti to." zhodnotili mě Kuba a všichni jen přikývli, měla sem na sobě už kostým a ten tvořili kraťoučký, červený šatičky s tenounkými ramínky. "No jo tobě se líbí všechno co je krátký a skoro z toho vykukuje zadek viď." řeknu a rozdrbu mu vlasy. "A kolikátá vystupuješ??" zeptala se Clair. "Až poslední, takže si budete muset počkat. Tak fajn už budu muset jít." Když jdu chodbou do zakulisí tak za sebou ulsyšim "Katie počkej." tak se otočim
a jde za mnou Joe. "Joe tady vůbec nemáš co dělat." "Jo já vim sem tu tajně, chtěl sem ti jen popřát hodně štěstí." řekne, chytne mě za pas a políbí. "Pro štěstí." zazubí se a zmizí. Když přijdu do zákulisí tak hned narazim na Jackie. "Já to viděla." řekne mi celá rozzářená. "Co co si viděla??" "No tu pusu, teda fakt super." "Jackie, Jackie ticho nemusí to všichni vědět." "No jo vždyť já to nikomu neřeknu nanejvýš Mikovi, ale ten si to nechá pro sebe." "Tak fajn, tak pojď jdeme se rozcvičit." a odešli jsme na rozcvičku.
"Tak vážení a máme tu poslední taneční vystoupení tuto sestavu dala dohromady mladá a nadaná slečna z druhého ročníku prosím všichni přivítejte Katie a její tanečníky." představí mě učitelka a všichni začnou tleskat a já tam slyšim křičet Jonase. "Tak fajn lidi ste skvělí a jdeme na to." řekla sem a všichni sme vběhli na jeviště. Celý tanec probíhal skvěle, ještě líp než sem čekala. Poslední věcí v tanci mělo být to, že jsou všichni otočení zády k hledišti a já udělám skok s otočkou a dopadnu na kolena, ale při dopadu sem zase špatně padla na kotník a zůstala tak klečet. "Dámy a pánové to byla úžasná Katie." řekla učitelka ale já tam furt klečela a tak ke mně přiběhli Jackie a Mike, vzali mě do náruče a odnesli do zákulisí. "Au sakra to bolí." kňučela sem a brečela. "Dojdu ti pro někoho." řekl Mike, odběhl a já se tam svírala bolestí. "Katie zlato co ti je??" přiběhli ke mně Joe a Nick. "Můj můj kotník, hrozně to bolí." fňukala sem. "Poď vezmem tě k doktorovi." řekl Joe, vzal mě do náručí a já se ho jen pevně chytla. "Co co se stalo??" přiběhli k nám všichni když mě Joe přinesl před divadlo. "Můj bože Katy." přiběhla k nám učitelka. Ta mi tu ještě chyběla. "No nedávno sem při treninku špatně šlápla a asi si vyvrkla kotník a dneska sem si to dorazila." vysvětlovala sem všem a přitom fňukala. "Tak fajn lidi beru jí k doktorovi. Nicku jedeš s náma??" zeptal se Joe když mě dával do auto a Nick jen přisedl.
"Tak co, co s tim máš??" přiběhli ke mně kluci, když sem o berlích pajdala z ordinace. "No prej sem si minule slabě podvrkla kotník a kdybych hned přišla tak to tak nemuselo dopadnou a díky mojí tvrdohlavosti mám sádru na 14 dní a pak přijdu na kontrolu a dostanu velkou ortézu, jinak mám silnej výron a potrhaný vazy." dokončila sem svou diagnózu. "No ty si ale šikulka." zhodnotil to Nick. Jak sme šli nemocniční chodbou tak mi to vážně trvalo, ale kluci měli trpělivost, když sme ale došli ke schodům a tři schody mi trvaly půl hodiny tak ke mně přišel Joe. "Promiň princezno ale vážně se na tebe nemůžu koukat jak ti to nejde, Nicku vem prosim tě ty berle." řekl a zase mě vzal do náručí. Když jsme dojeli domu tak mě Joe donesl až do postele, dal mi dobrou noc a odešel.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Doms Doms | Web | 27. dubna 2010 v 19:46 | Reagovat

Ten Joe mi už leze na nervy tim jak se k ničemu nemá :D ať jí prostě řekne jak jí miluje,ona jemu to samí.Taky by se jí mohl zeptat jestli spolu budou chodit,aby to bylo ofiko a bylo by to :D :D :D,né dělám si srandu,je to střela,rychle další :D

2 Lulu Lulu | 27. dubna 2010 v 21:34 | Reagovat

Omj Joe:-Ddělej!

3 Nikýýs~ Nikýýs~ | Web | 27. dubna 2010 v 22:17 | Reagovat

Joe je posera xD
Prostě ať řekne "Miluju těěěě!" xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama