So in Love.... 16. New Year ♥

25. dubna 2010 v 12:23 | ♥ Kashenka ♥ |  So in Love
Tááák další díl nečekaně ... Chtěla bych tenhle dílek věnovat všem, kteří mi pravidleně píšou komenty, ani nevíte, jakou mi dělají radost Takže děkuju L.u.L.u., Doms a Andě jste zlatý. Děkujuuuuu holky

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

"Co tady děláš Frankie??" zeptám se nejmladšího Jonase, když otevřu dveře a za nimi stojí Frankie poboku s Elvisem. "Katie já nemůžu spát a zdál se mi ošklivej sen, nemohl bych u tebe zůstat??" zeptá se a unaveně si protře oči. "Tak pojďte dovnitř." zavřu za nimi dveře a už mi leží v posteli. Frankie si lehne na mojí půlku postele, zavrtá se pod peřinu a Elvis se roztahne na zbytku postele, takže se na postel už nevejdu a tak si sednu do křesla. "Tak co lepší??" zeptám se Frankieho a ten jen přikývne. "Tak už spinkej je hodně pozdě." řeknu a zívnu. Po pár minutách Frankie usne a já taky začnu klimbat na křesle a pak usnu.

"Aaaaa ne nech mě." začnu křičet, když mě vzbudí něco mokrýho na obličeji. Otevřu oči a uvidim nad sebou Elvise jak mi olizuje obličej. V noci sem asi spadla z křesla a spala sem na zemi. "No jo už vstávám." řeknu, když mě Elvis nepřestává olizovat. Frankie ještě spí, tak sem šla do kuchyně a Elvis mě furt pronásledoval a vrtěl ocasem. "Co že?? Půl sedmý?? Elvisi ty tak brzo vstáváš?? No fajn tak půjdeme ven." řeknu, když mi Elvis přinese vodítko. Když vyjdu před dům, tak zjistim že vůbec nevim kam mám jít, neznám to tu vim jen, jak se odsud dostanu domu a to je tak všechno. Tak se jdeme projít po okolí a já jen obdivuju ty nádherný vily, musí to tady být asi hodně drahý. Elvis to tu určitě zná pobíhá tady a jen vrtí ocasem. "Elvisi k noze." zakřičim, když se Elvis rozběhne za kočkou, tak se za nim rozběhnu já. "Auuu." zakňučim, když do někoho vrazím a spadnu na zem. "Ježiši omlouvám se, neviděl sem tě."
začne se omlouvat ten kluk a když si ho pořádně prohlídnu, tak zjistim, že je to Taylor Lautner. "Oh to já se omlouvám, zaběhl se mi pes tak sem za nim šla a nějak nevnímala okolí." zazubim se na něj a podrbu Elvise za ušima, když přiběhne zpátky. "Neni to Elvis??" zeptá se Taylor, když si pořádně prohlídne psa. "Jo je dneska ho venčim já." "Tak to je fajn, takže ty znáš Jonase??" "No jo sem jejich kamarádka." řeknu a jdeme s Tayem směr zpátky k Jonasům. " Je už sme tady, děkuju za doprovod." usměju se na něj. "Ne to já děkuju, tak krásnou procházku po ránu sem si nezašel už dlouho." "No tak já půjdu." usměju se a chci už odejít. "Počkej uvidíme se ještě??" zeptá se a já se na něj otočim. "Jasně sem tu často." "A dáš mi číslo??" tak mu nadiktuju číslo, rozloučíme se a já se usměvavá vrátim zpátky k Jonasům. "Ahoj, kde si byla tak brzo??" "No šli sme s Elvisem na procházku." odpovím Nickovi a zívnu. "Ale nějaká nevyspalá." "No v noci ke mě přišel Frankie s Elvisem, že nemůže spát a zabrali mi celou postel tak sem usla na křesle a probudila sem se na zemi olízaná od Elvise." zasměju se. "Ježiši oni tě ani nenechali vyspat." vejde do kuchyně Denis a začne na ně nadávat. "Ale to je v pořádku, já sem zvyklá, Mary mě taky nenechává moc vyspat. Aspoň sem se ráno hezky prošla." řeknu a zapípá mi mobil.
Ahoj Katie, dnešní procházka se mi moc líbila, nezopakujeme to někdy?? Tay
Ježiši to je milí, jenže zítra je Silvestr, tak bude muset počkat na příští rok. Sem domluvená s Dani, že Silvestra strávíme spolu, protože kluci budou vystupovat na Time Square a Dani s miminkem by to asi moc neprospělo, tak budem u nás slavit s colou.
Ahoj Tayi, taky se mi to ráno líbilo, ale musim tě zklamat a budem si to moct zopakovat až příští rok. =) Už se na tebe těšim. Pa
To nevadí, rád počkám. Nový rok je už za pár dní, tak ti pak napíšu a sejdeme se. Taky se na tebe těšim a měj se krásně. Pa
No páni já budu mít rande s Taylorem Lautnerem. Teda asi to bude jen přátelská schůzka ale stejně. Wooow. "Co tě tak rozzářilo??" zeptá se Joe, když vejde do kuchyně kde už skoro všichni sedí a snídají. "Ale jen jedne dobrá zpráva." řeknu a už všichni snídáme. Po snídani přijede Kev s Dani, všichni se usadí v obýváku a jelikož je tam málo místa k sezení, tak sedim s Frankem na zemi a hrajeme člověče nezlob se! "To nemá cenu, ty podvádíš."
řekne Frankie když mu zase vyhodim figurku a vyhraju. "Vítěz, ale prd podvádim mám v tom jen praxi." usměju se a uklidim figurky do krabice, ikdyž se Frankovi moc nelíbí, protože chtěl ještě hrát. "Zahrajeme si zase pak jo??" řeknu a rozdrbu mu vlasy. "A jak se těšíte na zítra??" zeptám se kluků. "No už se nemůžu dočkat."
rozzáří se Nick, co on by bez hudby dělal. "Mně se tam moc nechce, radši bych byl doma s Dani." řeknu Kev a pohladí Dani bříško. "Ale prosim tě já se ti o ně postarám to se nemusíš bát, a budeme se na vás koukat v televizi, tak to bude jako bysme tam byly s váma." ujistim Keva.
--------------SILVESTR------------
"Pojď už to začíná." zavolá na mě Dani, teď začíná v televizi přímý přenos z Time Square, tak položim na stůl dvě coli a misku s brambůrkama. "10, 9, 8, ...." začnou odpočítávat v televizi, tak si s Dan vezmeme skleničky. "3, 2, 1, šťastný Nový rooook." zakřičíme na sebe s Dani, pak v TV začnou ukazovat všechny hvězdy a já uvidim Joea jak se líbá s Camillou, to zabolelo, ale vlastně spolu nechodíme. Když já ho mám tak ráda. Tak otřu slzu a uslyšíme ohňostroj, tak se jdeme podívat z okna. "Hele kluci hrajou." řeknu když uslyšim svojí oblíbenou písničku Fly with me a začnu tancovat. "Dani, Dani je ti něco??" zeptám se, když jí vidim stát u okna jak se drží za bříško. "A-asi budu rodit." "Co-cože a co mám dělat." začnu panikařit. "Z-zavolej taxi, pak Denis a pomoz mi prosim tě před dům." "Jasně." řeknu vezmu mobil, hodim přes Dani bundu a jdeme spolu ven. "A sakra." "Co co co je??" zeptám se, když stojíme před domem. "Praskla mi voda." řekne Dan a už nastupujeme do taxíku.
"Po- potřebujem doktora, Dani rodí." řeknu, když vejdeme na recepci v nemocnici. Pak Dani odvezou rovnou na sál a já si sednu na chodbu. Asi po půl hodině se přiřítí Jonasovi. "Co co se stalo??" přiběhne uřícenej Kev. "No Dani začala rodit, tak sem ji naložila do taxíku a jeli jsme sem." "Děkuju moc Katie." řekl Kev a obejmul mě. "Neni ti zima??" zeptá se Nick, když si sedne vedle mě na lavičku, až teď sem si uvědomila že sem jen v tričku, protože jak sme pospíchaly tak sem si nevzala ani mikinu. "Trochu jo." řeknu a tak mi gentlemansky půjčí svou bundu "Děkuju." usměju se na něj. Po chvíli přijde sestra jestli nechce jít tatínek na sál, tak se Kev okamžitě zvedne a odejde se sestrou. Asi po dvou hodinách vyleze ze sálu doktor a všichni se k němu nahrnou. "Porod byl trochu komplikovanější, ale narodila se vám zdravá holčička." řekne a všichni začnou tleskat, řvát a objímat se. "A můžeme je vidět??" zeptala se šťastná Denis. "Maminka i miminko si musí odpočinou přijďte radši dopoledne a blahopřeji vám." řekne doktor s úsměvem. Tak sme všichni šťastní odešli.
"Hele ještě je ta párty co kdyby sme tam zašli oslavit tu malou." řekne Joe, když jedeme autem. Do jednoho vozu sme se nevešli tak já jedu s Joem a Nickem v Nickovo autě. "Tak fajn, zavolám mámě, že se tam ještě stavíme."
"Ahoj, co že ste tak rychle zmizeli??" přijde nás pozdravit Demi. "Máme novinku ale nesmíš to nikomu říct, "zazubí se na ni Nick "Dani porodila zdravou holčičku." "Woow tak to blahopřeju." řekne Demi a všechny nás obejme. "Jé ahoj co ty tu." přiběhne k nám Tay a obejme mě. "Ahoj, no přišla sem oslavit nový rok." "Vy se znáte??" zeptá se Joe. "Jo jasně jak sem u vás minule spala tak sem šla ven s Elvisem a potkali sme se." řeknu s úsměvem. "Tak Katie věnuješ mi novoroční tanec??" usměje se na mě Tay. "No jasně." řeknu a chytnu se jeho nastavené ruky. Pak si spolu zatancujem asi tři písničky a jdeme k baru. "Co si dáš?? Zvu tě."
"Dám si to co ty." usměju se na Taye. "Tak dvakrát colu s vínem."
Pak si spolu povídáme a popíjíme. "Katie, můžu si s tebou zatancovat??" přijde za námi Joe a jdeme na parket. "Tak jak se má Taylor??" "Dobře a jak Camilla??" zeptám se stejně jedovatě jako on. "Proč se ptáš na Cam??" "Joe já sem to v tý televizi viděla, nemusíš zapírat." řeknu a steče mi slza. "Ale to byl jen novoroční polibek." "Nemusíš mi to vysvětlovat, vždyť spolu ani nechodíme." "A kdo za to může?? Kdyby to bylo na mně tak už sme spolu." "Ale Joe, chtěla sem ti dát čas, nevyčítej mi to pořád a stejně, ikdyby sme spolu chodili, tak byste se tam líbali a nic by se nezměnilo." řekla sem a chtělo se mi čím dál tím víc plakat, ale držela sem se. "Už musim." řekla sem, se všemi se rozloučila a odešla domů.
Ráno mě vzbudí zvonek, tak se zvednu a jdu otevřít. "Ahoj Katie, jedu za Dani, pojedeš se mnou??" zeptal se Nick když sem otevřela. "Jo jasně minutku jen se obleču a umyju." řekla sem a zaplula do koupelny. "Tak můžem jít." byla sem za 10 minut hotová, to je rekord. "Ahoj zlato, tak jak se máte??" zeptala sem se Dan, když sme přijeli do nemocnice a ještě tam nikdo nebyl jen já, Nick a Kev. "Máme se skvěla a Katie moc děkuju nevim jak bych to bez tebe v noci zvládla." "To je dobrý, aspoň už nebudu příště tak panikařit. A jak se vlastně jmenuje malá??" "No Mandy po mé babičce a chtěla sem se tě zeptat jestli by ti nevadilo kdyby bylo druhé jméno Katy." řekla Dan a já jen šťastně přikývla. "Jasně že ne, budu moc ráda. Mandy Katy Jonas, krásný." Pak sme si dlouho povídali a asi po hodině přišel zbytek Jonasovic rodiny, všichni se bavili, chovali si maličkou a já každou chvilkou koukala po Joeovi. "Ahoj, no tady se děje tolik věcí a mně nikdo nedá ani vědět." vtrhne Kuba na pokoj s obrovskou kytkou a všichni se mu začnou smát. "Teď vám to možná přijde vtipný, ale když sem takhle omylem vrazil do vedlejšího pokoje tak to moc sranda nebyla." řekne vážně a to už sou všichni mrtví smíchy.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 L.u.L.u. L.u.L.u. | 25. dubna 2010 v 12:44 | Reagovat

nemáš zač za komenty.:D dit je to pěkný, tak proč bych něco nenapsala, že..?.:D ♥ jen tak dál, máš moc pěknej styl psaní :)

2 Doms Doms | Web | 25. dubna 2010 v 18:57 | Reagovat

úžasný :D ale ten Joe mě pěkně se*e :D a ten konec :D omg :D,tak rychle další..a díky za věnování..:) :D

3 Anďa Anďa | Web | 25. dubna 2010 v 19:38 | Reagovat

moooc pěkný, honem pokráčko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama