So in Love.... 15. Fight ♥

23. dubna 2010 v 19:46 | ♥ Kashenka ♥ |  So in Love
Další dílek je tuuuuu Moooc děkuju za komentáře ... jen pište dál Hezký počteníčko ♥

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Když přijedeme k Jonasům nikdo doma neni, tak jdeme rovnou do Nickova pokoje. Hned jak k němu vejdu tak skočim k jeho skříni. "Páni ty máš ale dobrej vkus." pochválim ho. "Takže musíme ti vybrat něco v čem budeš vypadat přirozeně, ale zase ne tak jako že ti to je jedno, ale zase nesmíš vypadat tak, že ses na to moc dlouho připravoval aby si nemyslela, že seš nějaká primadona prostě jí musíme ukázat pravého Nicka Jonase." dořeknu a Nick se jen směje. "Nemam si to napsat??" zeptá se s úšklebkem. "Na zkus tuhle košili." řeknu a podám mu zelenou. "Ne na tuhle." řeknu a podám mu modrou. "Tu taky ne, to bude na dlouho dojdu pro pití." řeknu a odběhnu. Když stojim v kuchyni u lednice a vyndavám pití, tak mě někdo chytne kolem pasu a začne líbat na krku. "Co to tu mám za překvapení." zasměje se
Joe a otočí si mě. "Promiň zlatíčko, ale kvůli tobě tu nejsem." řeknu a líbnu ho na nos. "Ne a proč tu jsi??" "S Nickem." řeknu, dám mu pusu a s dvěma vodama odejdu.

"Tak sem tu." vejdu do pokoje a hodim po Nickovi pití. "Dík." "Mám to." řeknu, když se další pět minut prohrabuju v jeho skříni a vytahnu červenou košili. "Na zkus jí." řeknu. "Nicku nevíš...." vtrhne do Nickovo pokoje Joe a když uvidí jak si Nick zapíná košili a já se vedle něj usmívám tak se zarazí ".... nerušim??" zeptá se trochu naštvaně. "Ne nerušíš, potřebuješ něco??" zeptá se klidně Nick. "Nic." řekne a odejde. "Perfektní a k tomu černý jeany a ty boty na tkaničky to bude skvělí." rozplývám se. "Katie děkuju." řekne Nick a obejme mě.
"Pf." uslyšíme z chodby. "Tak pojď pustíme si televizi." řekne Nick a jdeme do obýváku. "Něco vyber a já zatím dojdu pro pití a udělám popcorn." odejde Nick do kuchyně a já si sednu k té spoustě dývek co mají. Po chvilce prohlíženi ušlyšim ránu z kuchyně a tak se tam rozeběhnu. "Sakra co se to tu děje??" zeptám se když přijdu do kuchyně a uvidim jak se Joe pere s Nickem. "Nechte se." snažim se je od sebe odtrhnout, když Nick skočí Joeovi na záda, ale Joe ho shodí a dá mu pěstí do nosu. "Joe, Joe nech toho." křiknu znova a stoupnu si před Nicka, který leží na zemi a teče mu z nosu krev. "Zbláznili ste se." zeptám se, když zvedám Nicka z podlahy. "No jistě jen se starej." řekne uraženě Joe a odejde.
"Co ste sakra bláznili??" zeptám se Nicka, když mu dávám obklad na nos. "Já?? To Joe přišel a začal do mě strkat, tak sem se bránil." "Jasně," řeknu naštvaně "jdu se podívat na Joea." "Joe můžu??" zeptám se, když klepu na jeho dveře a vejdu. "Kde máš Nickíska??" řekne jedovatě. "Ježiši co to do tebe vjelo??" "Do mě?? Já sem se nemuchloval se svym bratrem." "Co?? Joe co to meleš??" "Já melu?? Přijdu k Nickovi zrovna když si zapíná košili a ty se vedle něj celá šťastná usmíváš, pak vás vidim jak se obímáte div se láskou nerozmačkáte, ale já melu." musim se usmát. "Čemu se směješ??" zeptá se nechápavě. "Ty si moje trdýlko viď??" řeknu a políbim ho, ten to chudák vůbec nechápe. "Víš přišla sem Nickovi pomoct vybrat věci na rande, který má zítra a když si viděl, jak si zapíná košili, tak si zrovna jednu zkoušel a pak mě objel protože mi chtěl poděkovat." usměju se na něj a pohladim ho po vlasech. "Takže žádný muchlování??" "Žádný muchlování, ty můj popleto, ale asi žádný rande mít nebude, protože s tim monoklem se ho Demi lekne." "Cože on má rande s Demi, že se ani nepochlubil." zasměje se. "Tak jdeme dolu??" zeptám se. "No jo, ale mě to tady bolí." zakňučí Joe a ukáže si na krk, hned mi bylo jasný co tim "bolí" myslí. "Je to lepší??" zeptám se když ho tam líbnu. "Ještě to bolí tady." ukáže si na tvář, tak ho znovu líbnu. "A tady to bolí asi nejvíc." řekne a ukáže si na rty, tak se k němu naklonim a začneme se pomaloučku líbat, ale nakonec to přejde ve válku o to, kdo umí líbat líp. "Tak pojď, musíš se Nickovi omluvit." řeknu, zvednu se, ale Joe si mě opět přitahne a znovu políbí. "Pro štěstí." řekne usměje se a pak ruku v ruce odejdeme dolu.
"Nicku promiň, vůbec nevim co to do mě vjelo." omlouvá se Joe, když vejdeme do kuchyně. "To je v pohodě brácha, už dlouho sme se nepoprali co." usměje se a plácne si Joem. Já ty kluky vážně nechápu. "Mě ten film už nebaví." zakňučí Nick v půlce filmu a musim říct, že mě to taky nebaví. "Nepodnikneme něco??" zeptá se Joe nadšeně. "Co kdyby sme šli na pouť??" navrhnu a oba přikývnou. "Nickie, nechtěl bys tam vzít Demi??" zeptám se ho, když se Joe odejde převlíct. "Jasně hned jí jdu zavolat."
"Tak na co půjdeme teď??" zeptá se Demi, když jdeme už asi z osmý atrakce. "Já mám docela žízeň," řekne Nick "tak holky co si dáte??" "Colu." řekneme sborově a kluci odejdou pro pití. Zatim si s Demi sedneme na lavičku a povídáme si. Po chvíli uslyšim řev, tak se otočim a k nám míří uplně rudá, rozčílená Camilla. "Ty couro, kvůli tobě mě Joe nechal, ale já to tak nenechám ty děvko já sem narozdíl od tebe někdo." začne na mě řvát, tak se jen zvednu, chytnu Demi za ruku a běžíme ke stánku za klukama. "Copak tak udýchaný ste se nás nemohly dočkat??" vtipkuje Joe. "Ne ale zač..." "Honila nás obluda víš, tak sme musely utéct." přerušim Demi, ta na mě jen mrkne, že chápe, že nechci aby to kluci věděli. "No to musela být teda velká obluda." zasměje se Nick a jdeme k obrovské horské dráze. "Jjoe já mám straaaaaach." snažim se mu říct, ale pak se dráha rozjede a už jenom křičim. "To bylo hrozný." zaskřehotá Nick, když vystoupíme. "To bylo skvělí." řekneme s Demi a začneme se hrozně smát.
"Už budu muset jít." řekne Demi, když se podívá na hodinky. "Tak já tě doprovodim." usměje se Nick a Joe už se chystá něco říct, ale já mu zacpu pusu. "Tak se mějte papa." zavolám ještě za nima. "Já myslel, že půjdeme s nima." "Joe ty si někdy tak nechápavej, ty bys jim nenechal ani trochu soukromí." zaklepu si na čelo. "Jo takhle." praští se do čela. "A co budeme dělat??" zeptám se když se procházíme po pouti. "Já bych šel na ruský kolo." "Tak to ani náhodou hochu." zašklebim se. "Proč??" "Já totiž, ale nesmíš se mi smát jo." "Jasně." "Já mam hrozný závratě a to je tak vysoko, tam bych nevlezla." "Tak to máš smůlu holka, možná tam nevlezeš, ale já tě tam odnesu." řekne, vezme mě do náruče a už si to míří k tomu obrovskýmu kolu. "Joe, pusť mě sakra Joe." řvu na něj a kopu, ale ten se nedá a už mě posazuje na sedačku. "Děláš si ze mě srandu, já tě asi zabiju." řeknu a vzednu se k odchodu, ale to už nějakej chlap zavře kabinu a kolo se rozjede. "Jednou ten strach musíš překonat." "No jo, ale takhle ho nepřekonám, takhle se leda tak počůrám strachy." řeknu vážně a Joe se mi začne smát. "Josephe já tě vážně zabijuuuu." křičim když se kolo nahoře zastaví a kabina se začne houpat. "Ale prosim tě jednou mi za to poděkuješ." "Za co, že si mi přivodíl infarkt?? To myslim, že ne."
"A už s tebou do konce života nepromluvim." řeknu když vystoupíme a já se rozejdu někam pryč, ale Joe mě doběhne. "Víš Katie to půjde těžko, protože já mám klíče od auta a ty nevíš jak se odsud dostat." vysměje se mi. "Ty si vážně hroznej." syknu a jdu za nim do auta. "To se mnou vážně nebudeš mluvit??" zeptá se Joe v autě. "Ještě vydejchávám infarkt." řeknu vážně, ale Joe se mi už zase směje a zastavuje u nich před barákem. "Ahoj Katie." řekne Denis, když vejdeme k nim do domu. "Ahoj zlato." líbne svého syna na tvář. "Kde ste byli tak dlouho??" zeptá se a já si až teď kouknu na hodiny a je 0:24. "Na pouti." řekne Joe a začne baštit jablko. "Na popravě." syknu když jdu kolem něj a Joe se začne kuckat, tak ho ochotně praštim do zad. "Auuuu, tos nemusela." "Ale musela, to je lék na infarkt." vypláznu na něj jazyk. "Katie nechceš tu přespat??" "No já nevim, nechci vás otravovat." "Katie prosíííím." přiběhne ke mně Frankie. "Tak dobře." "Dobře dojdu ti připravit pokoj." řekne Denis a zmizí.
"Takže tady máš ručník." "Děkuju, a ještě nemám pyžamo." zazubim se. "Tak si zajdi za Nickem, on ti něco pujčí. Dobrou noc." "Dobrou." řeknu a odejdu do protějšího pokoje, který je Nickův. "Nickie můžu??" "Jasně pojď." řekne a sedne si na postel. "Prosim tě já nemám pyžamo a tvoje mamina mě poslala za tebou." "Jo počkej ..... na to budeš mít jako košili." řekne a podá mi nějaké obrovské triky. "Dík a co Demi??" mrknu na něj. "No dobrý teda skvělí už se těšim na zítra." rozzáří se. "Tak to je fajn, tak dobrou." "Dobrou." odpoví a já jdu do "mého" pokoje se převlíct. Když sem umytá a v pyžamu, tak zavolám na vrátnici Johnnymu jestli by mi nevyvenčil Jess a ten jen souhlasí, pak si lehnu a chci spát. Když už usínám, tak mi někdo zaklepe na dveře. "Co tady děláš.....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anďa Anďa | Web | 23. dubna 2010 v 21:06 | Reagovat

moc  pěkný dílek a to jak se rvali :-D no vrr... honem pokráčko jsem natěšená :-D

2 Doms Doms | Web | 23. dubna 2010 v 21:22 | Reagovat

úžasný,snad to bude Joe.Píšeš úžasně :) rychle dalšíííí :D :)

3 L.u.L.u. L.u.L.u. | 24. dubna 2010 v 9:38 | Reagovat

jj píšeš fakt krásně xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama