So in Love.... 13. Welcome♥

19. dubna 2010 v 20:23 | ♥ Kashenka ♥ |  So in Love
Další díl je tady ... snad se bude líbit a pište komenty

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Na Štědrý den ráno jsme jeli na rodinou sešlost k babičce. Všichni se vyptávali jak se mám v Americe. Tak sem jim vyprávěla o škole a o představení, na kterým bude moje sestava. "A Katie je pravda, že se znáš s Jonas Brothers??" zeptal se bratranec, když sme my děti odešli na procházku se psy. "Jo no jasně, jsou to milí kluci." "Mně přišli vždycky teplí." "Hele hochu ani si je neviděl a už je soudíš?? Nejsou teplí, jsou to fakt skvělí kluci." spustim ne něj. "No jo prosim tě tak hned nešil." "Fajn, ale už to nikdy neříkej." oštěknu ho a o Jonasech se už nebavíme. Po zbytek sešlosti sem seděla sama v koutě a s nikym se nebavila. Pak sem se rozhodla, že zavolám Clair. "Ahoj Clair."

"Ahoj Katie, tak co jak je doma??" "Ale jde to, teď sme u babičky." "Ježiši vánoční, rodiná sešlost, jak já to vždycky nesnášela." řekne a já se musim zasmát. "Jj já to taky nemusim, a jak se máte??" "Dobře, byl tady Nick tak sem mu dala ty dárky,co si nechala pod stromečkem." "Děkuju." "A ještě několikrát, když sme byli s Mary na hříšti, tak sme tam potkali Joea a musim říct, že vypadá hrozně, jak tělo bez duše." "Hmm, Nick mi to už řikal, hele budu končit a jdu pro rodiče, abysme už jeli." "Jasně, tak pa a všechny pozdravuj." "Jasně, taky pozdravuj pa." vstanu z křesla a jdu za ostatními. "Mami pojedeme už?? Musim ještě zabalit dárky." "Jasně zlato." "A mám vás všechny pozdravovat od Clair." když to ale řeknu babička se rozpláče, že ji tak dlouho neviděla a že by chtěla vidět svoji první pravnučku, tak jí aspoň ukážu fotky a pak jedeme domu.
"Děkuju vám moc." řeknu, když si rozbalím všechny dárky. Od mamky a taťky sem dostala notebook a nádherný černý lodičky a od ségry podobnou tašku Convers jako sem jí dala já, nj máme stejný vkus. "Katie taky moc děkujeme sou to vážně nádherný dárky." řekne mamka. "Jasně ségra, fakt originální." zasměje se Terezka. Po zbytek večera se koukáme na pohádky a já zkouším nový počítač. Rozhodnu se, že napíšu Joeovi.

Ahoj Joe, ano je pravda, že jsem odjela kvůli tobě a nemusíš se přemáhat s přetvařováním toho, že mě máš rád. Pamatuješ tu poslední večeři u vás?? Když jsi telefonoval, tak sem stála za tebou a všechno slyšela, že sem byla jen úlet a že sem nula. A až včera sem si přečetla tvoje maily.A v tom poslednim, jak si psal, že mě miluješ sem ti skoro i uvěřila, jenže pak sem si zapla TV a vidělá váš rozhovor, jak si řikal, že se s Camillou dáte zase dohromady. To bolelo, hodně, a jak Nick řekl, že si jedu léčit zlomené srdce tak ty si ho ještě víc rozmlátil. Takže měj se hezky a doufám, že ti totentokrát s Cam vyjde.

Dopíšu mail a odešlu. "Katie, kdy odjedeš zpátky??" zeptá se táta. "Myslela sem, že zítra nebo pozítří." "A proč tak brzy??" "No chtěla sem ještě oslavit vánoce s Clair a musim ještě doručit jeden dárek." "Tak dobrá, tak se podívej, kdy ti to odlétá." hned sem se šla podívat na internet a poslední let tenhle rok je zítra v 17:05. "Tak mi to jetí zítra odpoledne, už sem si rezervovala letenku." řeknu. "Dobře zlato zítra ti pomůžu zabalit." řekne mamka, líbne mě do vlasů a jdu spát. Ještě než usnu, tak si stahnu do počítače nějaké české filmy a písničky, aby se mi tolik nestýskalo.

Ráno vstanu kolem 11 hodiny, tak se najim a pak jdeme s mamkou balit. "Zlato nepřeháníš to s těma botama?? " "Ale mami, vždyť víš, že na boty sem ulítlá." zazubim se na ní. "No jo ty moje trdlo." Na letiště vyrážíme radši dřív, protože Praha bude určitě ucpaná. Přijedeme jen tak tak, takže se jen obejmeme "Mám vás ráda." řeknu ještě, pak všechny popusinkuju a odcházim do letadla. Když už v sedim v letadle tak ještě než vzlítneme, tak napíšu Nickovi a Kubovi v kolik přiletim. Už se na ně mooc těšim.

Po přistání v LA sem si hned šla pro kufry a spěchala do letištní haly. Když sem uviděla kluky musela sem se začít smát. Stáli v obležení nějakých holek a drželi transparent na kterém bylo "WELCOME KATIE" se spousty srdíčkama a při tom se tvářili velice vážně, ale když mě uviděli tak se usmáli a rozběhli se ke mně. "Ahoj sestřičko." obejme mě Nick a dá mi pusu na tvář. "Ahoj Katie." přebere si mě Kuba a začne mačkat. "Kubí taky tě ráda vidim, ale nemusíš mě rozmačkat." zaskřehotam. "Ale musim." řekne a furt mě mačká. "No tak dost bylo lásky," řekne Nick a vezme mi kufry "už na nás čeká mamka s obědem." "Cože oběd?? Podívej se jak vypadam, vždyť se mě všichni leknou." "Ale no tak sluší ti to a jestli tě nepřivezu, tak mě ukamenujou." řekne vážně Nick a já se začnu smát.

"Katie děkuju za náramek, fakt se mi moc líbí." řekne Nick v autě. "A Santa ti u nás taky něco nechal." "No jo, ale u nás chodí Ježíšek." "Cože?? Jak by mohl Ježíšek roznášet dárky, když je to batole??" zeptá se Nick. "No a jak může Santa za jednu noc obletět celou zeměkouli??" namítám. "No tak fajn máš pravdu." řekne a už zastavujeme u Jonasů před barákem. "Ahoj zlato, moc si nám chyběla." řekne Denis a obejme mě společně s panem J. "Dobrý den, taky se mi po vás stýskalo." "Ahooooooooj Katie." přiběhne ke mně Frankie a obejme mě kolem pasu. "Ahoj zlatíčko." řeknu a rozdrbu mu vlasy. Když vejdu do obýváku, tak tam sedí Kev s Dani po boku a na křesle Joe. Hned jak mě Joe uvidí tak vyskočí a obejme mě. "Oh Joe, nemůžu dýchat." zaskřehotám a Joe mě pustí. "Jo promiň, ale hrozně si mi chyběla." řekne a zase mě začne mačkat. Když mě pustí, tak jdu za Dani a Kevem. "Ahoj tak jak se máš??" zeptám se. "Dobře." usměje se na mě Kev. "A co vy??" zeptám se a obejmu Dani kolem bříška. "Nezlobil si maminku??" Dani se usměje "Máme se dobře, ale už se těšim až bude venku." "Tak já jdu připravit ten oběd??" řekne Denis. "Já ti pomůžu." zvednu se a jdu s ní do kuchyně.

"Katie víš, že když si odjela tak Joe byl uplně mimo a já se o něj vážně bála, skoro nejedl, nespal a zase se začal bavit s Camillou." "Já vim, jo teď si mi něco připomněla, bude vadit když ti nepomůžu??" zeptám se. "Jistě že ne, stejně už je to skoro hotové." řekne a já odejdu. "Joe můžu??" zeptám se, když zaťukám na dveře od jeho pokoje. "Jasně poď." řekne a usměje se. "Mám pro tebe dárek k vánocům, ale je to jen taková blbost." řeknu a podám mu malou taštičku. Když Joe vytáhne medvídka, tak se mu rozzáří očíčka. "Takže přiznáváš, že medvídci sou lepší??" zazubí se. "Tak to sem neřekla." usměju se a Joe mě obejme. "Děkuju, moc si mi chyběla a musim ti něco říct. Jak si slyšela ten telefonát, tak to sem mluvil s Camillou a ona na tebe měla nějaký keci tak, abych jí rozčílil tak sem po ní začala opakovat a až teď mi došlo, že to muselo znít blbě." "Jo to znělo hodně blbě." "A s Cam sem se začal bavit, až když si mi neodpovídala a já myslel, že mě už nechceš a pak sem potkal Cam a tak sme si vyrazili abych se odreagoval a a..." "Joe klid, chápu." řekla sem. "A-a můžu ti dát pusu??" zeptá se Joe a já jen kývnu. Pak se políbíme, je to lepší než ten první polibek. Tenhle je mnohem vášnivější a delší. Motýlci mě šimrají v břiše a já sem šťastná. Když se od sebe odlepíme, tak Joe skloní hlavu. "Miluju tě." "Taky tě miluju." odpovim šťastně. "Ale víš po tom rozhovoru v televizi jak si viděla, sem byl s Cam na večeři a-a začali sme spolu chodit." "Jasně, tak teď si mi vážně pomohl, dáváš mi tady planý naděje, řekneš že mě miluješ a pak mi povíš tohle??" řeknu smutně. "Ale.." "To je dobrý Joe já to chápu, ona je krásná, slavná a bohatá." řeknu a se slzama v očích odejdu. Oběd proběhne velice potichu a po obědě mi Jonasovi začnou dávat dárky. Od Denis a Kevina st. sem dostala krásné, fialová, večerní šaty nad kolena. "Páni, ty sou nádherný, moc děkuju." "Nemáš zač." řekne Kevin st. Od Kubíka sem dostala růžovej Beckham parfém. "Ježiši zlato děkuju moc, tuhle miluju." řeknu a obejmu ho. Pak ke mně přišel Kev a Dani, dali mi modrou kšiltovku s nápisem NY, pak široký, kamínkový náramek a pak taštičku ve které bylo "Vodítko?? K čemu mi bude vodítko??" zeptám se nechápavě. "No ještě sme ti nedali dárek mi." řekne usměvavej Joe a za nim je schovanej Nick, pak Joe odstoupí a Nick drží v rukou nádhernýho štěňátko černýho retrívra. "Pane bože ten je nádhernej." rozplývám se a vezmu si od Nicka štěně. "A jak se jmenuje??" zeptám se. "Jméno ještě nemá to musíš vymyslet sama." usměje se Joe. "Tak fajn je to fenka nebo pes??" "Fenka." řekne mi Nick. "Tak budeš Jessika." řeknu a podrbu ji za ouškem, Jess si jen zívne a spokojeně si usne na křesle. "Hej tam sem seděl já." vzteká se Kuba a všichni se mu smějou.

"Tak ještě jednou děkuju za krásný den a ty nádherný dárky." řeknu když vycházím od Jonasů. "A vážně nechceš odvést nebo doprovodit??" zeptá se mě už asi po stý Nick. "Vážně ne aspoň se projdem." řeknu. "Tak pa a nashle." zamávám jim ještě a už mizim ve tmě.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dirfy Jonas>XoXo♥ Dirfy Jonas>XoXo♥ | Web | 19. dubna 2010 v 21:22 | Reagovat

Já toho prostředního z kapeli Jonasů zabijůůů!! :D skvělé rychle další :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama