So in Love.... 12. Shoppinig♥

17. dubna 2010 v 14:33 | ♥ Kashenka ♥ |  So in Love
Táááákže je tu další dílek Děkuju za komenty, i když je jich tak maličko, tak potěší, ale polepšte se ju?? Hezký počteníčko

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Když sem se ráno vzbudila, umyla sem se a šla na snídani. "Dobrý ráno." řeknu a zasednu ke stolu. CrrrrrrrCrrrcrrrrrrr zvoní někdo u dveří. "Jdu tam." řeknu a otevírám. "Ahoj, ty si přelud viď. Přece neni možný, aby tady stála moje nej kámoška a neobjala mě." začne Laura. "Ahoj Lauríííí, zlato moje kdyby si mě pustila ke slovu tak bych tě pak možná i objala." řeknu a konečně jí obejmu. "Nejsi přelud," řekne vesele" a slyšela sem, že  vyrážíme na nákupy."


Kolem poledne sme teda vyrazily na dámskou, nákupovou jízdu. Mamce sem koupila kozačky s kabelkou, který k sobě ladily a tátovi triko a krásnej modrej svetr. "Holky už mi zbýváte jen vy, tak si běžte sednou do kavárny a počkejte tam na mě." řeknu a holky poslušně odkráčí. Došla sem do zlatnictví a Lauře vybrala krásný, stříbrný prstýnek s kytičkou z kamínků. A pak už jen ségry dárek, tak sem zašla do sportu, koupila sem jí  koženou kabelku Convers a pak sem se šla podívat na sluchátka pořád se jí rozbíjí a tak jí koupim nějaký kvalitnější. Když sem stála v prodejně a platila ty sluchátka, tak sem viděla v televizi rozhovor s JB. Byl to záznam asi tak den starý. Zrovna mluvil Nick, nj bráška  a pak dali obraz na Joea a měl ostříhaný vlasy. Moc mu to slušelo. Mluvili tam o jejich nové desce a turné, které bude za pár měsíců. Cože turné?? A mně nic neřekli?? Asi to nevěděli jistě. Pak se začali bavit o osobním životě, o Kevovi a Dani, že čekají miminko a pak tam dali mojí fotku. Jen sem se ohlídla jestli na to taky někdo nekouká a kousek vedle stály nějaké holky asi mého věku, ale nevšimli si mě. "Tak co je to za dívku??" zeptal se moderátor. "Je to naše velice dobrá kamarádka a moc nás mrzí, že na vánoce nemůže být s námi." řekl Nick. "Jen kamarádka?? Viděli jsme spoustu fotek jak se obímá s Nickem nebo Joem, tak komu z vás patří srdce této slečny??" zeptá se znovu moderátor a to už začínám plakat. Joe jen skloní hlavu a zesmutní a začne mluvit Kevin. "Nikomu, je to vážně skvělá holka a přítelkyně celé rodiny. Máme jí všichni moc rádi." řekne a já začnu bulet. Pak tam zapnou Fly with me mojí oblíbenou písničku a to už nevydržim a odejdu. Ještě že ta kavárna byla hned vedle a hned jak mě holky uviděly, tak šly za mno a šly sme na záchod. "Já koukala na jejich rozhovor a mluvili tam o mně." řeknu, sedim na záchodě vedle umyvadle a pláču. Pak tam přijdou ty holky z elektra. "Můj bože to je ta Jonas holka." začnou řvát. "Pšššššt ticho holky." klidní je Terezka a Laura. "Prosim tě dala bys nám autogram??" "Cože já??"  zeptám se mezi vzlyky. "Jasně my milujeme JB a ty si jejich kamarádka, nepřemluvíš je aby sem jeli??" zeptají se nadšeně. "No zeptat se můžu." řeknu a podepíšu se jim. Řeknou nám, že se jmenují Hanka a Zuzka a ještě si vyměníme čísla a pak jdeme do kavárny. Sou to vážně milý holky.

Když sedíme v kavárně, tak mi zazvoní mobil. Volá Nick. "Ahoj zlato." řeknu mu anglicky a holky zbystří. "Ahoj, tak jak se máš??" "Ubrečeně, teď sem vás viděla v televizi a stýská se mi, a jakto že ste mi neřekli, že jedete na turné??" "Promiň Katie, ale ještě to nebylo jistý." "To je dobrý a jak se máte??" "No celkem to jde natáčíme desku, ale jde to pomalu, protože Kev nemá čas jak se stará o Dani." "Jen ať se mi o ně postará." řeknu se smíchem."No a mám tě od všech pozdravovat a byl sem u vás doma a dostal sem nějaký dárky, tak moc děkuju." "Ale neni zač, ale roztbalte si to až pod stromečkem jasný??" "To víš, že jo a taky tě mám pozdravovat od Joea." "To, to je milí." řeknu a zase fňuknu. "Nickie mám tady dvě vaše fanynky, " řeknu když uvidim jak na mě mávají "a chtěly by tě pozdravit." "No tak mi je dej." řekne nedočkavě. "Holky to je Nick." řeknu a Hanka se málem zhroutí. "A-ahoj Nicku, máme vás moc rádi a přijeďte prosim do Český republiky." řekne Zuza a pak se jí rozzáří očíčka a podá mi telefon. "Čím si jí  tak rozveselil??" zeptám se. "No jen sem řekl, že ČR už je v plánu na turné, abysme se dojeli podívat kde bydlíš." "Vážně to je super." "Tak já budu končit musim do studia." "Jo jasně tak všechny pozdravuj a mám vás ráda." "My tebe taky, pa." řekne a zavěsí.

Když sme přišli domu z nákupu, tak sem hned zalezla do pokoje a rozhodla se, že si přečtu ty maily od Joea. Otevřela sem si mail a už tam bylo 5 dopisů od Joea, otevřela sem hned ten první.

Ahoj Katie, nevím proč si tak narychlo odjela a ani se semnou nerozloučila, jen doufám, že to nebylo kvůli mně. Moc se mi po tobě stýská a přijde mi, že mi nikdo jiný než ty už nerozumí. Všude kam se podívám, tak tě tam vidím. Včera sme byli v nějaké show,  tam sme o tobě mluvili a víš co, všichni si myslí že spolu chodíme. Hezký viď. Moc mi chybíš, prosím ozvy se mi. Tvůj Joe

Můj bože co mi to dělá, tohle mi trhá srdce. Jasně o nějakym rozhovoru mi napíše, ale aby se zmínil o tom telefonátu nebo Camille to ani náhodou. Když sem četla ostatní maily bylo tam skoro to samý jako v tom prvním až v tom posledním stálo.

Ahoj Katie, už mi je jasný, že důvod tvého odjezdu sem byl já, když ses mi ještě neozvala. Nick řikal, že sis jela léčit zlomený srdíčko, ale nevim co sem udělala špatně. Asi už mě nemáš ráda, tak tě nebudu dál otravovat a pokusim se zapomenou, ale myslel sem, že cítíš to co já, totiž Miluju Tě. Konečně je to venku, už sem to v sobě držel dlouho a nevěděl jak ti to říct. Takže sbohem, až se příště uvidíme už tě nebudu otravovat, budu novej Joe. Měj se krásně

Když sem to dočetla začala sem brečet. Ten mail nebyl starý ani hodinu. Musim si rozmyslet co mu odpovim, napíšu až později. "Ségra nejdeš se semnou koukat na televizi??" zaťuká mi Terezka na dveře. "Jo jasně, hned sem dole." Načnuly sme si víno, rozbalily brambůrky a pustily TV. Když byla reklama u filmu tak sme to přeply na MTV. "Ježiši oni sou všude." řeknu když je tam rozhovor s JB. "Mám to přepnout??" zeptala se ségra. "Ne to je dobrý, nech to tam to je přímej přenos." Bavili se tam o vánocích, pak zase o miminku Keva a Dan a nakonec o vztazích. "Joe slyšeli jsme zvěsti, že ste se s Camillou Belle opět dali dohromady." zeptala se moderátorka. "S Camillou sme si párkrát vyšli a je to vážně úžasné holka. Je dost možné, že se časem opět objevíme jako pár." řekl Joe. Cože, před chvílí sem četla mail jak mi vyznává lásku a teď tohle?? Rychle ho ta láska přešla."On- on je s ní." řeknu a rozpláču se, Terez mě jen obejme. "Víš zlato asi necítil to, co ty k němu." "Ale cítil, četla sem ty maily a vyznal mi tam lásku. Já já to vážně nechápu. Promiň, ale půjdu spát." řeknu a odejdu do pokoje. Zítra je Štědrý den a Laura chce jít ještě do města.

"Zlato vstávej, už je tu Laura a jestli nevstaneš, tak zavřou všechny obchody." "Jasně mamí, už sem vzhůru." řeknu a jdu se do koupelny vypravit. "Co ještě potřebuješ nakoupit??" zeptám se Laury v centru. "No dárek pro bráchu." řekne a procházíme kolem jednoho krámku a ve výloze je stříbrný přívěšek na mobil ve tvaru gumovýho medvídka. Vzpomněla sem si na můj rozhovor s Joem o bonbónech. Joe tvrdil, že medvídci sou lepší než lentilky a já se ho snažila přesvědčit, že lentilky sou lepší. Jak sem si na to vzpomněla musela sem se zasmát. "Čemu se směješ." zeptá se Laura. "Ničemu, počkej chvíli, musim koupit ještě jeden dárek." řeknu a vběhnu do obchodu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anďa Anďa | Web | 17. dubna 2010 v 21:25 | Reagovat

krása a joe by se měl vzpamatovat!!! :-D

2 Nikýýs~ Nikýýs~ | Web | 18. dubna 2010 v 13:26 | Reagovat

Poookráááčko :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama