So in Love.... 11. Mail ♥

15. dubna 2010 v 20:50 | ♥ Kashenka ♥ |  So in Love
Ahojky, takže tu pro vás mám další dílek jako je to hrozný, mám tvůrčí blok, ještě že mám díly napsaný dopředu No snad se bude líbit a komenty potěší

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Cestou domu sem Nickovi řekla všechno, jak sme se políbili a co sem slyšela. "Ten můj bratr je takový idiot, já už mu tu hubu vážně rozbiju, takhle se chovat k holkám." rozčílí se Nick. "Prosim tě nech ho být, pojedu domu, všechno si srovnám v hlavě a vrátim se jako nová, seběvědomá Katie." řeknu se slzami v očích. "Jasně, to je ta moje Katie." zasměje se Nick. Když sme dojeli před dům tak sme vystoupili a ještě se šli projít a pak se vrátili. "Nickie budeš mi vážně moc chybět." "Ty mně taky, s kym se budu smát a s kym budu  pomlouvat lidí v nákupáku??" zesmutní Nick. "Ale zlatí bude to jen pár týdnu, budem si volat a psát jasný?? Takže úúúúsměv." zazubim se na něj. "Si vážně skvělá, budeš mi vážně chybět ségra." řekne a obejme mě. "Ty mě taky a nechceš mě dojít zítra vyprovodit na letiště??" "Jasně moc rád." "Tak pa mám tě ráda brácha." "Já tebe taky ségra." řekne, obejme mě a já odejdu dovnitř.


Když dojdu do bytu, tak Clair a Tom sedí u televize. "Ahoj lidi, zítra odjíždim domu." řeknu na rovinu a odejdu do pokoje zavolat na letiště. "Dobrý den chtěla bych na zítra letenku do Prahy." objednám si letenku na 11:25. "Zlato co se stalo." řekne Clair když s Tomem vtrhnou do mého pokoje. "Nic jen zítra odlítám." "Ale proč?? Dyť si tu chtěla zůstat." řekne Tom. "No asi sem přecenila jednoho kluka, ten mě zklamal a tak si od něj jedu odpočinout." řeknu na rovinu. "Co ti ten Pepan zase udělal??" zeptá se Clair. "Vždyť sem to řikala, zklamal mě. A Clair pomůžeš mi zabalit zítra odlítám v 11:25." "Tak fajn, Tome běž za Mary, já pomůže Katy." řekne a pomůže mi zabalit. Když máme zabaleno tak si otevřeme láhev bílého vína a povídáme si dlouho do noci, pak ještě napíšu Nickovi v kolik odlítám a jdu spát.

Ráno sem se vzbudila včas, tak sem se oblékla a ještě než sem odešla z pokoje tak sem dala všechny dárky pod malý stromeček, který sem měla na psacím stole. Pak sem odešla na snídani. "Vážně sis to nerozmyslela??" "Ne jedu domu, už se tam těšim." odpovim Clair. V  10 hodin odjedeme na letiště a pak za námi přijede i Nick. "Katie budeš mi vážně chybět." řekne Clair a znovu mě s Mary obejme. "Vždyť já se za chvíli vrátim  a vy mi budete taky chybět." řeknu a všechny čtyři obejmu.  "Katie musim ti něco říct," zakoktá Nick "Joe se zase baví s Camillou." Těch pár slov jako by mi vrazilo střep to srdce. "No to je jeho problém on si to uvědomí až mu zase zlomí srdce." řeknu a cítim jak mi slzy stékají po tváři. "Cestující letu E1758FG ať se dostaví k odletu." uslyším. "To to je můj let." řeknu  a otřu si slzy. "Tak fajn, poď sem zlato." řekne Clair a obejme mě. "Poďte sem." řeknu a obejmu i ostatní. "Pa Tome." řeknu a dám mu pusu na tvář. "Pa holky." řeknu a líbnu Clair a Mary. "Ahoj bráško, budeš mi chybět." řeknu a obejmu Nicka. "Ty mně taky ségra a mám tě rád." Pak už sem odcházela k letadlu a když sem nastupovala, pak sem se otočila a zamávala. Když sem si sedla a začali jsme vzlétat tak sem furt koukala jak se zem zmenšuje a těšila se na rodinu. Skoro celou cestu sem prospala.

"Slečno vstávejte a připoutejte se prosím, budeme přistávat." budila mě letuška. "Ano, děkuji."řeknu a připoutám se. Pak už jen věnuju potlesk pilotovi a jdu si pro kufry."Ahoj maminko." "Ahoj zlatíčko tak jak se máš??" "Mám se skvěle protože stojim na Ruzyni a čekám na odvoz." řeknu vesele. "Vážně, tak to je úžasný, já myslela, že nepřijedeš, zlato já sem tak ráda za chvilku sme tam." "Ne to je dobrý, já si stopnu taxíku a za chvilku sem doma, tak pa." řeknu a už mi řidič nandavá kufry do auta.

Když přijedu, zaplatim řidiči a vylezu z auta. Chvilku stojím před domem a prohlížim si ho, vůbec se to tu nezměnilo. "Ahoj, tak sem tu." řeknu, když vejdu do předsíně. "Můj bože ona je vážně tady." zakřičí segrá když mě uvidí a vrhne se mi kolem krku." Taky tě ráda vidím." "Ahoj holčičko. " řekne táta a obejme mě."Zlatíčko moje poď ke mně." přiběhne mamina. Po zbytek dne si jen povídáme, teda spíš já povídám a mazlim se s pejskem. "Jak ti to mohl udělat po tom všem." řekne mamka, když jim povim důvod, proč sem vlatně přijela. "No a co budem dělat zítra??" zeptá se ségra aby změnila téma. "No potřebuju nakoupit ještě dárky. Půjdete se mnou??" "Zlato já i tatínek jdeme ještě zítra do práce, ale Terez by mohla." "Jasně a zavoláme i Lauře." řekne nadšeně sestra. Pak sem se šla vykoupat a koukla se na maily. Byl tam jeden od Nicka a jeden od Joea. Ten Joeuv sem nečetla ale Nickův ano. Stálo tam:

Ahoj Zlato, je to pár hodin co si odjela a už se mi stejská. Nemám s kym pomlouvat Joea a Camillu a to mi chybí. Dani byla dneska  byla u doktora a miminko je prý v naprostém pořádku a mělo by se narodit na začátku února. Jinak Joe chodí po domě jak tělo bez duše a ani s Camillou nikam nechodí. A musim se ti omluvit, ale když sem přijel z letiště tak na mě čekala celá rodina a začali mě vyslíchat proč si odjela, tak sem řekl, že si jedeš léčit zlomené srdce, ale Joea sem nezmínil. Mám tě odevšech pozdravovat a vzkázat ti že než přijedeš, tak máš napsat Kubovi, že  prej si pro tebe přijede a dluží ti obejmutí na rozloučenou. Mám tě moc rád a opatruj se. Nick

Když sem to četla, tak sem začala brečet. "Můžeme??" zaklepe mamka a ségra a když uvidí můj uplakaný obličej, tak mě objaly a ptaly se co se stalo. "Psa-psal mi Nick." "Zlato moje." řekne mamka. "A psal mi i Joe, ale to číst nechci, nemám to číst že jo??" zeptám se, protože mi vždycky dobře poradily. "Víš zlatíčko, časem až na to budeš připravená, bysis to měla přečíst, abys věděla co chce, třeba ti to pomůže." řekne maminka a líbne mě do vlasů. "Poď Terez půjdeme spát, už je pozdě a zítra dete na ty vánoční nákupy." a odešly. Pak sem začala psát mail Nickovi.

Ahoj Nickie, taky se mi moc stejská a pomlouvej s Elvískem on mi to pak všechno řekne. Normálně se tu nic nezměnilo, když sem přijela domu tak to bylo jako bych vůbec neodjela. Jsem moc ráda, že miminko je zdravý a dej za mě Dani na bříško pusinku a Elvíska podrbej za ouškem. Zítra jdu nakupovat dárky a pak se jen budu koukat na pohádky,  válet se a jíst  cukroví, takže myslim, že léčba bude účinná a jak sem slíbila tak se vrátim jako nová. Pozdravuj všechny a možná, že i Joea když jsou ty Vánoce. Papa zlato mám tě moc ráda a posílám ti pusu. Katie
Pak sem zalehla a šla spát.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elvijka&NJK.girl Elvijka&NJK.girl | Web | 15. dubna 2010 v 21:02 | Reagovat

Ahoj mám pro tebe hotovej dess... jdu ti ho nastavit =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama