So in Love.... 10. Date ♥

13. dubna 2010 v 21:16 | ♥ Kashenka ♥ |  So in Love
Ahojky, takže je tu další dílek snad se bude líbit

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

                             ---------------------- O PÁR MĚSÍCŮ POZDĚJI ---------------------
Už je prosinec a já se furt bavim s rodinou Jonasů. Za tu dobu sem si je všechny hrozně oblíbila a oslavila s nimi své 17 narozeniny, jsem o 5 dní starší než Nick, tak jsme měli společnou oslavu. Ve škole je to super, už se začíná připravovat vystoupení a já tam budu vystupovat, když mi to profesorka řekla, že mě vybrali tak sem dostala záchvat štěstí. "Už ses rozhodla??" teptá se mě Clair. Už asi týden se rozmýšlim jestli pojedu domu na vánoce a nebo zůstanu tady."Ještě ne." řeknu a dál se vypravuju. Za těch pár měsíců sem se hodně sblížila s Joem párkrát sme měli rande a zašli na diskotéku. A dnes je další rande, už se nemůžu dočkat.

"Jak vypadám??" zeptám se a předstoupim před Clair a Toma. Mám na sobě žluté, balónové šaty nad kolena s úzkými ramínky, černé silonky a černé lodičky se žlutou mašlí nad patou. Vlasy sem nechala rozpuštěný a jen je jemně navlnila, ofinku sepla dozadu pírky. "Pááni sluší ti to Katie." pochválí mě Clair a Tom. "Tak fajn já jdu, papa." řeknu. Před domem už na mě čeká Joe. "Páni, sluší ti to." " Děkuju taky nevypadáš nejhůř." dělam si z něj srandu. "A kam mě vezeš." "To je překvapení." Dojedeme do nějakého parku a uprostřed je nádherně osvětlený altán, uvnitř altánu je připravená večeře a hraje hudba. "Pane bože to je nádhera Joe." "Děkuju." Večeře byla skvěla, celou dobu sme si povídali a smáli se. Když sme dojedli Joe pustil pomalou hudbu. "Smím prosit." řekl a natáhl ke mně ruku a já jí ráda stiskla. Tančili jsme tam snad několik hodin nebo minut, nevím, nevnímala sem čas. Celou dobu sme mlčeli a já koukala do těch nádherných, čokoládových očí a ty zase do mých. Když dohrála hudba, tak sme tam furt stáli v objetí, naše obličeje se pomalu začali přibližovat a pak se to konečně stalo. Políbili jsme se. Uvnitř mě jako by propukl ohňostroj a já myslela, že se zblázním radostí. Už dlouho sem Joea tajně milovala a na tenhle okamžik sem čekala dlouho. Když jsme se od sebe odtáhli, tak sem se jen tupě usmívala. Po zbytek večera sme si už jen povídali a smáli se.

"Clair musim ti něco říct." řekla sem ráno po tom rande."No tak stusť." usměje se. "S Joem sme se políbili."řeknu šťastně."To je skvělí a co chodíte spolu??" "Ne to ne ale je to na dobré cestě, a asi zůstanu na vánoce." "Tak to je skvělí a už máš dárky??" "Ne zajdem na nákupy??" "Jasně tak dem." Hned  sme vyrazily a já rozmýšlela co komu koupím.  Pro Clair sem už o víkendu koupila krásné lodičky a Tomovi mikinu s nápisem Laikers, jeho oblíbeným týmem. "Co komu chceš koupit." zeptá se Clair v nákupáku. "No pro Denis sem myslela nějaký parfém má jich už pěknou sbírku, pro Kevina st. asi nějakou knihu, pro Dan naušnice s náhrdelníkem Kevovi košili, však víš jak je má rád, Kubíkovi nové CD Linkin Park a pak Elvisovy nějakou velkou kost." "No super a co Joeovi a Nickovi." "Tím si nejsem moc jistá Nickovi sem přemýšlela stříbrný náramek s věnováním a Joeovi vůbec netušim." "Tak fajn tak dem nakoupit to co už máš vymyšlený." Asi tak po 2 hodinách sme padly uřícený na židle v kavárně. "Tak co si vymyslela pro toho Joea??" "Ještě nic, ale sem ráda že většinu už mam, zajdeme ještě do tý hračkárny pro dárky Mary a Frankiemu??" "Jasně aspoň taky Mary něco koupim."

Když sme přišly domu, tak sem šla všechny dárky zabalit. Mary  sem koupila krásného, velkého houpacího koně a Frankiemu skateboard. Měla sem z těch dárků dobrý pocit, ale furt sem nevěděla co mam dát Joeovi. No nic zeptám se Nicka, zítra k nim jdu na večeři. Po zabalení dárků jsem se najedla umyla a šla spát. Zítra je poslední den školy před vánocemi.
Ráno jsem vstala celkem brzo, tak sem se v klidu vypravila a šla do školy. Dneska sem měla jen nacvičovat na vystoupení. Choreografii sem vymýšlela sama a zapojila sem do ní i jiné tanečníky, takže se vážně těšim co z toho vznikne. Cestou do školy sem potkala Jackie. " Ahoj Katie, tak co platí dneska ten oběd??" my se totiž domluvili, že si nebudeme dávat dárky, ale že si dojde i s Mikem na oběd. Jo, Jackie začala v listopadu chodit s Mikem moc jim to spolu sluší a přeju jim to. "Jasně už se těšim na náš vánoční oběd." "A co večer nezajdeme zapařit." "Promiň Jackie, ale mám jít na večeři k Jonasům." Jackie už si zvykla, že se kamarádim s její oblíbenou skupinou a když je vidí tak už neomdlí ale jen se trochu sekne. "Stejně já ti tak závidim, že se s nima kamarádíš oni sou vážně boží." "Kdo je boží??" zeptá se Mike, který nás zrovna doběhl. "Ty si boží, zlato." řekne pohotově Jackie, já je nechám o samotě a vejdu do školy. Během té doby co řekli, že budu tančit na tom představení, tak sem se stala celkem oblíbená, zdravilo mě spoustu lidí a i ty co sem vůbec neznala.

Když jsem přišla do sálu, kde sme měli trénovat tak už tam byli skoro všichni až na Mika a Jackie. No jasně zase se někde muchlujou, tak sem jí prozvonila a během minutky tam byli. "Tak jo lidi můžeme začít??" po rozcvičce sme začali choreografii. "Hele něco se mi u toho druhýho skoku nelíbí, neni to ono..... Počkat mám to, při tom jak holky vyskočí, tak kluci se sjedu a udělají otočku na kolenou jo zkuste to." Teď to bylo perfektní, ten tanec byl fakt skvělej už se těšim až ho na nový rok uvidí profesorka. "Tak jo lidi byli ste úžasní, moc vám děkuju a uvidíme se příští rok. Krásný svátky." rozloučím se snima a odcházim do šatny. Když jsem vysprchovaná a oblečená tak vyrážim s Jackie a Mikem na oběd. "Tak kam zajdeme??" "Do pizzerie." odpoví mi oba a zazvoní mi mobil. "Halo." "Ahoj zlato, nezajdeš na oběd??" volá mi Nick "Ahoj broučku promiň, ale už jdu s Jackie a Mikem." "No a nevadilo by kdybych se vetřel?? Prosím." "Když tak hezky prosíš, tak je přemluvim. Jdeme do naší pizzerie jo?? Zatim páááá." položim mobil a hodim psí očka."Vadilo by vám, kdyby s námi šel na oběd Nick??" "J-jako Nick Jonas?? To mi děláš schválně, jo ty chceš abych dostala infarkt." spustí na mě Jackie. "Promiň ale on tak hezky prosil." řeknu a zazubim se. "No jo však ty víš jak je milu- mám ráda." dořekne když uvidí jak se Mike tváří. Když přijde Nick Jackie na něj furt kouká jak na obrázek a na Mikovi je vidět, že ho to drobet štve. Když Mike odejde na záchod, tak se Nick zeptá "Udělal sem mu něco??" "Ne Nickie jen by se Jackie mohla krotit s tim slintáním po tobě, oni totiž spolu chodí viď Jackie." "Co jo no jasně." řekne koktavě jako vždycky v přítomnosti všech Jonasů. Když se Mike vrátí, tak už se Jackie krotí, ale stejně se jí musim smát.

Po obědě se jdeme ještě projít a pak jdeme k Jonasům. "Ahoj všichni." řeknu, když vejdu do obýváku. "Ahoj Katie." pozdraví mě zborově a Frankie ke mně přiběhne a obejme mě. "Ahoj zlato." řeknu mu a dám mu pusu na líčko. "A kde je Joe??" zeptám se, když už 5 minut sedíme v obýváku a on nikde. "Je u sebe v pokoji." odpoví mi Denis. "Oki tak já se za ním dojdu podívat jo." řeknu a odejdu k jeho pokoji. Když tam stojim tam ho uslyšim jak mluví, asi telefonuje, tak zaťukám a vejdu. "No jasně s Katie nic nemám, byl to jen takový úlet a ani nic nedokázala že...." dál už nemusím nic slyšet a odejdu. Se slzama v očích sejdu do obýváku a zamávám na Nicka aby mě nikdo jiný neviděl. "Ježiši Katie co se ti stalo??"  "Prosim tě odvezl bys mě domu??" řeknu a snažim se uklidnit. "Jo jasně tak poď." "Počkej ještě se rozloučim." řeknu a zhluboka se nadechnu abych zahnala slzy. Vejdu do obýváku "Moc mě to mrzí, ale budu muset jít, neni mi nějak dobře." "Oh no tak to běž vyležet ať si na svátky zdravá." řekne mi pan J." A ještě sem vám chtěla říct, že na svátky odjíždím domu." "Vážně, já myslela že zůstaneš." "No změna plánu." nahraně se usměju na Denis. "Tak pojďte ke mně všichni." řeknu a se všemi se hromadně obejmu. "Ty seď." pohrozim Dani, která má už bříško a snaží se zvednou. "Tak fajn, ale taky chci obejmout." zakňučí. "To víš, že jo, poď sem zlatíčko." řeknu kleknu si k ní a obejmu jí kolem bříška. "Bude se mi stejskat miláčku a hlavně nezlob maminku." šeptám jí do bříška a všichni se mi smějou. "Tak jo, já půjdu." "A rozloučila ses s Joem??" zeptá se Kev. "Ten to bez rozlučky přežije." řeknu ještě všem zamávám a odejdu. Když mi Nick gentlemansky otevřel dveře tak sem si sedla na sedadlo spolujezdce, schoulila se do klubíčka a rozbrečela se. "Katie už mi řekneš co se stalo??" řekne Nick a nastartuje.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dirfy Jonas>XoXo♥ Dirfy Jonas>XoXo♥ | Web | 13. dubna 2010 v 21:38 | Reagovat

Wrr zabít Joa :( :D :D

2 jonas-brothers-cz jonas-brothers-cz | Web | 14. dubna 2010 v 14:54 | Reagovat

chudáček to si nezaslouží =( honem pokráčko už se těším

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama