It is not like before.... 7. Pizza ♥

16. dubna 2010 v 20:28 | ♥ Kashenka ♥ |  It´s not like before
Ahojky, táááákž je tu další dílek dobrý zrovna teď se cpu pizzou no nic, krize přetrvává, už sem týden nenapsala ani slovíčko, DĚS Tak si dílek užijte a piště komenty

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ráno jsem se vzbudila až kolem desátý a doma už nikdo nebyl. Mamka nechala vkaz na lednici, že dnes bude s Jackem a brácha někam zmizel s Jonasama. Super, takže dnešek strávim sama. Oblíkla jsem si tepláky, mikinu, kšiltovku, do uší strčila sluchátka od ipodu a šla běhat. Jelikož to tady ještě moc neznám, tak jsem proběhla několika ulicemi a běžela na zpátek. Když jsem běžela naší ulicí, tak kousek od našeho domu stála partička malích kluků a mezi sebou pošťuchovali jednoho menšího.  Mohlo jim být tak deset, tak jsem šla k nim. "Hej hej hej kluci co je to tady." řekla jsem, když jsem přišla mezi ně. Jen se na mě všichni podívali a utekli pryč. "Neni ti nic??" zeptala jsem se toho malého, když jsem mu pomáhala na nohy. "Ne, děkuju." fňukl a otřel si oči. "Proč ti ubližovali??" "Pořád se mi smějou, že nemám holku." kníknul. "Ale to nic, a jak se vůbec jmenuješ??" "Nick." "Tak já jsem Katie." usmála jsem se na něj a podala mu ruku. Konečně se taky usmál a moji ruku stisk. "Máš krásný jméno víš, že tak se jmenuje můj kamarád??" řekla jsem mu, když jsme se vydali cestou k našemu domu "Vážně??" "Jasně, třeba mu tě někdy můžu představit." "To by bylo fajn, moc lidí tu neznam." "Já taky ne, tak co kdyby sme byli kámoši."

"Jasně moc rád. To budou kluci koukat." zasmál se. "Tak fajn já jsem doma, děkuju za doprovod." řekla jsem u nás před domem. "Tak ahoj. A děkuju." "Ahoj." zamávala jsem mu ještě a pak zalezla do domu. Hned jsem zalezla do sprchy. Zrovna když jsem si oplachovala hlavu, tak jsem slyšela zvonek. "Sakra vždyť už jdu." zařvala jsem, když jsem si na hlavě udělala turban, zabalila se do ručníku a na nohy si dala hlavy Barta.

"Sakra to nemáš klíče." spustila jsem na bráchu, když jsem mu otevřela. "Ježiši se nezblázni." řekl jen a vešel dovnitř. "A-ahoj kluci." zakoktala jsem se, když jsem si všimla Nicka a Joe. Jen jsem si přidržela ručník víc u těla, protože jsem nebyla zrovna moc vhodně oblečená. "Ahoj prcku." "Co-co tady děláte já myslela, že budete celej den pryč. Sakra nekoukejte tak na mě." "Víš drahá sestřičko, kdyby ses oblíkla, možná by tak nekoukali." "Víš můj drahý, zabedněný bratříčku, kdyby sis nosil klíče, tak bych nemusela rychle vylejzat ze sprchy a jít ti otevřít." řekla jsem ironicky, došla k bráchovi a dala mu pohlavek, pak jsem se otočila a šla do pokoje. "Hezký boty." zavolal za mnou ještě Joe.

"Tak co budeme dělat??" zeptala jsem se, když jsem přišla zpátky už oblečená a sedla si do křesla. "My?? Jaký my??" zeptal se tupě David. "Já nevim jak ty, ale my s klukama si pustíme film a ty sluníčko odpochoduj." usmál se na mě brácha a pohladil po vlasech. "A to se jako nemůžu koukat s váma??" "Ne to se jako nemůžeš koukat s náma. A dělej, že tu nejsme." "Fajn, ale oběd si uvařte sami." řekla jsem a naštvaně odešla. Vzala jsem ten "milý" dárek od bratra, kterým mi chtěl říct, že už ho nemám otravovat a kytaru mu odnesla do pokoje. Pak jsem si vzala mobil a objednala si pizzu. Sedla jsem si na postel, vzala si svojí starou kytaru a začala si brnkat. "To je pro mě." vystřelila jsem z pokoje, když zazvonil poslík s mojí pizzou. Vzala jsem si pizzu, zaplatila a šla do kuchyně dát si jí na talíř. "Jako ty sis objednala pizzu a nám ne??" přišel za mnou brácha do kuchyně. "Počkej já nic neslyším, vždyť tady nikdo neni." usmála jsem se na něj a kousla si pizzy. V pokoji jsem si i s talířem a kytarou sedla na postel. Znovu jsem si kousla a začala vymýšlet melodii. Chvilku jsem tam jen seděla a hrála co mě napadlo.

"Dále." řekla jsem bezmyšlenkovitě během mého brnkání. "Ahoj." usmál se na mě Nick ve dveřích. "Můžu." "Jasně." usmála jsem se na něj a poposedla si na posteli aby se tam taky vešel. "Co si to hrála??" "Jen jsem si tak brnkala." řekla jsem a odložila kytaru. Nick si jí vzal a zabrnkal pár tónů. "Potřebovala bys novou." "Jasně to by bylo moc hezký." zasmála jsem se. "Já myslel, že ti David koupil novou." "To jo, ale já o jeho dárky, aby se mě zbavil nestojím, prostě mi stačí říct abych vypadla." řekla jsem naštvaně a lehla si na polštáře. "Ale co to povídáš??" "Dneska mi to bylo uplně jasný. Vy se budete bavit spolu a já, protože tu znám jen vás, jednu holku a malího kluka, tak budu sedět doma na zadku a abych neotravovala, tak mi dal kytaru. Moc chytrý." "To neni pravda." usmál se Nick a lehl si vedle mě. Jak jsme tam leželi vedle sebe tak mi došlo, že jsem si nikdy nevšimla, jak je Nick hezký. Když jsme byli malí, tak jsme si všímali jen toho, kdo má lepší hrad z písku, ale až teď mi došlo, že už je z něj pěknej kus chlapa. "Nad čím přemýšlíš??" zeptal se mě po chvíli ticha. "Jen že to bylo hodně dlouho co jsme se neviděli." "To jo, hodně dlouho." usmál se a znovu nastala ta trapná chvíle ticha. Měla jsem pocit, že se v těch jeho očích utopím. "N-nedáš si pizzu." zeptala jsem se, abych zahnala myšlenky na něj. Posadila jsem se a strčila mu talíř pod nos. "J-jasně."  zakoktal a vzal si jeden kousek. "David řikal, že sis jí koupila jen sobě." "No ta je jen pro vybraný." usmála jsem se na něj. Pak mi zazvonil mobil. "Ahoj dohazovačko."smála se do telefonu Megan. "No ahoj Meg tak co??" "Paráda byli jsme spolu jen chvilku a asi jsem se zamilovala. A večer jsme pozvaný na párty." "My??" "No jasně, jdeme spolu." "Ale já vám tam nechci dělat křena." "Tak sebou někoho vem." "Jasně znám tady jen jednoho desetiletýho kluka a ...." nedořekla jsem a otočila se na Nick, který baštil mojí pizzu. "...víš co uvidím co se dá dělat." "To je moje holka, tak zatim páááá." "Jasně pa." zasmála jsem se a položila mobil. "Nickie máš dneska večer čas??" zeptala jsem se ho, když jsem si znovu lehla na polštař vedle něj. "Proč zveš mě na rande??" zasmál se. "Ale hochu to si moc věříš." zasmála jsem se a cvrnkla ho do nosu. "Jen bych potřebovala doprovad na jednu párty. Nikoho kromě vás tu neznám." "A co za to??" "Hele snědl si pizzu pro vybraný." ukázala jsem na prázdný talíř a Nick se jen zasmál. "Vážně a co ten kluk od vás ze školy?? Mně se zdálo, že ten tě zná." uchechtl se. "Nech toho, to je školní hvězda a já jsem teď ta špatná co ho odmítla." "Tak fajn, půjdu s tebou, ale jestli mě tam necháš samotnýho tak si mě nepřej."  "To víš že jo." kývla jsem a zapípal mi mobil. Ahoj Katie, doufám že sis to nerozmyslela, protože tam prý přijdou i nějaký hvězdy, takže to bude fakt pařba. Paaa už se na tebe těším. M. "Tak myslim, že se nudit nebudeš." usmála jsem se na Nicka.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anďa Anďa | Web | 16. dubna 2010 v 20:59 | Reagovat

božskej díl, honem pojkráčko, přála by jsem jí aby jí to vyšlo s Nickem :-D

2 L.u.L.u. L.u.L.u. | 17. dubna 2010 v 9:20 | Reagovat

krásné <3 honem dalej!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama