It is not like before.... 6. Pool ♥

14. dubna 2010 v 17:14 | ♥ Kashenka ♥ |  It´s not like before
Ahojky lidičky ... takže je tu další dílek ... zatim se tam nic neděje, ale nebojte časem se tam s nějakým tím Jonasem zaplete takže hezký počtení a komentáře potěší

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Dneska začíná naše akce s Megan na zbalení Joshe. Hned jak jsem ráno vlezla do autobusu, tak jsem viděla rozzářenou Meg a musim říct, že jí to fakt slušelo. "No páni, moc ti to sluší." "Dík, akorát si nejsem moc jistá těma podpadkama." usmála se a koukla na svoje boty. Můj plán byl uplně jednoduchej, prostě se na obědě projde kolem Joshe a zeptá se ho jestli si může přisednout. Pak už to záleží jen na ní.


"Jsem nervní." "Ale prosim tě nemáš z čeho sluší ti to, tak jdi." řekla jsem jí na obědě a trochu jí popostrčila. Sedla jsem si kousek od Joshova stolu a sledovala je. Naštěstí dneska seděl sám, protože ta jeho banda ještě nepřišla a já měla za úkol je zastavit, až k němu půjdou. Megan chudák cestou zakopla, ale naštěstí to ustála a myslim, že si toho Josh ani nevšiml. Když k němu přišla, zářivě se na něj usmála a hned si přisedla. Josh z ní celej oběd nespustil oči a furt se spolu jen smáli. "Hej, hej kluci mám vám od Joshe vyřídit, že nemáte rušit." usmála jsem se na tu bandu, která si to mířila k těm hrdličkám. Jen se zasmáli a sedli si jinam.

"Pak ti napíšu jak to dopadlo." houkla na mě Meg, než odjela s Joshem na jejich rande. Tak jsem si v klidu vyšla před školu a hned jak sem vyšla, tak jsem se rozzářila. "Ahoj Nickoušku cukroušku." pozdravila jsem Nicka, který se opíral o svoje nablýskaný auto před školou. "No ahoj, co tak vysmátá??" "Já jsem prostě dobrá. Nebej mě, tak snad lidstvo vyhyne." zasmála jsem se a nasedla do auta. "A co tu vlastně děláš??" "Vyzvedávám tě a jedeme k nám na oběd." "Co?? Proč?? Já teď obědvala." "Tak to máš blbí, protože maminy něco vymysleli a já jsem byl pověřen, že tě přivezu." "Ahaaaa, no tak to ti musí hodně věřit, když vezeš poklad." "Hele dneska si nějak věříš ne??" zašklebil se na mě. "Njn mám dobrou náladu." usmála jsem se a začala si broukat. Celou cestu jsme si povídali a smáli se.

"Tak vystupovat slečno usměvavá." otevřel mi Nick gentlemansky dveře od auto. "Oo děkuji." Pak jsme vešli k Jonasům. "No kde ste tak dlouho??" vyjekla hned na nás Denis. "Když ona celou cestu nezavřela pusu a já se nemohl soustředit na řízení." "Co to meleš Nickouši cukrouši, já sem myslela že ohluchnu jak si furt povídal." dohadovali jsme se. "Tak dost, jste oba dva stejně ukecaný." zhodnotil nás Joe. "Ne, on je ukecanější." "Kdo?? Já?? Já jsem stydlivej, si o mně nic nečetla?? Víš já sem Nick ten nejstydlivější." "No to možná, ale hubu nezavřeš." zasmála jsem  se. "Tak to si přehnala." řekl Nick, ale to už jsem utíkala na zahradu. "Keveeee pomoooooc." řvala jsem na Keva, který seděl u bazénu s Dani. "Sorry prcku, ale je to brácha." řekl a dál se věnoval Daniell. "Joooe." zařvala jsem, když vylezl ven. "Co řikáš Nicku, chceš pomoct??" zasmál se. "Ty zrádče, počkej." řekl jsem, když mě Joe chytl za lokty, Nick za nohy a nesli mě k bazénu. "Ne kluci já už budu zticha fakt, jen mě tam neházejte." škemrala jsem, cestou k bazénu. "To ti jako máme veřit??" "Jasně Nickoušku cukroušku." "Tak na tři Joe." "Neeee ne ne, to nemůžete, já, já mám alergii na chlór, hned celá oteču a jsem jak balón." "Keci, keci, keci. Tak ráz, dva, třiiii." odpočítal to Joe a hodili mě do bazénu. "Super tak teď sem jak zmoklá slepice." hrála jsem uraženou, když jsem si sedla na kraj bazénu. "Ale no tak moc ti to sluší." zasmáli se kluci. Tak jsem se zvedla a šla směre k nim. "Víte kluci, že vás mám hrozně ráááda." řekla jsem a pořádně je objala až byli taky dost mokrý. "Ty chceš znovu do bazénu??" řekl Joe, když se podíval jak je mokrej. "Neciii." zašišla jsem a radši rychle utekla do domu.

"Vy jste vážně jak malí,  pujčte Katie nějaký oblečení." zlobila se na Joe a Nicka Denis. Stála jsem za ní a jen na kluky vyplázla jazyk. Stejně je neuvěřitelný, jak jí kluci furt poslouchaj i když už jsou skoro dospělí. No ikdyž oni stejně asi nikdy nedospějou. "Tak pojď se mnou prcku, něco ti pučim." řekl Joe a vedl mě do jeho pokoje. "Takže tady máš ručník, kraťasy a nějaký triko." řekl když přede mě vyskládal jeho oblečení. "Dík." řekla jsem a už se chtěla svlíknout, ale Joe byl furt v pokoji. "Uh Joe mohl bys prosim tě na chvilku odejít." "No ty naděláš jako bych tě nikdy neviděl." "Jasně ale to mi byli asi tři, takže laskavě odpochoduj chytrolíne." řekla jsem a mávla rukou ke dveřim, Joe jen poslušně odešel.
"Moc ti to sluší." smáli se mi David, Joe a Nick, když jsem přišla v Joeovo oblečení. No jo bylo mi trochu větší. "Hahaha, copak nemáte rádi hopery. Ještě pánvičku na hlavu a můžu jít." zašklebila jsem se na ně. Pak jsme se šli naobědvat. David se mi smál, že dneska nesnim půlku oběda pro všechni. "Já už obědvala víš." vyplázla jsem na něj jazyk. Po obědě jsme se rozloučili a odjeli domu.

Doma jsme si s mamkou pustili film a koukali na TV. David někam odešel. "Maminko jdu se vykoupat a spát." řekla jsem a líbla jí na tvář. "Dobrou zlato." řekla mi ještě a já odešla do koupelny. Napustila jsem si vanu a přidala jsem si pěnu s vůní vanilky. Byla jsem tam asi hodinu, ale pak mi byla zima, tak jsem vylezla a šla do pokoje. Celkem jsem byla unavená, tak jsem si lehla a ještě než jsem zhasla lampičku, tak ke mně přišel brácha. "Prcku něco pro tebe mám, ale zavři oči." usmál se na mě ve dveřích. Poslušně jsem zavřela oči a čekala. Slyšela jsem, že odešel, ale hned se vrátil. "Už." "Páni ta je skvělá." rozzářila jsem se, když jsem uviděla kytaru. "Je pro tebe za mojí první výplatu." "Děkuju Daví moooc." usmála jsem se a objala ho. "Je fakt bezvadná." "No třeba bys zase chtěla začít hrát a skládat." "Třeba jo." mrkla jsem na něj. "Tak jo, jdu spát. Dobrou Katie mám tě rád." "Já tebe taky, dobrou." usmála jsem se na něj. Chvilku jsem ještě seděla na posteli a brnkala na kytaru, ale pak jsem usla.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 L.u.L.u. L.u.L.u. | 14. dubna 2010 v 20:50 | Reagovat

Hezoulinké :) jen tak dáál

2 MrsLuCiJ MrsLuCiJ | Web | 15. dubna 2010 v 20:47 | Reagovat

ahojky, na blogu mám další díl mé ffky "Sourozenecká láska, nebo něco víc?" :)
tak jestli tě to baví, číst, tak si to přečti a přidej i komentář :) budu ráda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama