It is not like before.... 5. Concert ♥

12. dubna 2010 v 23:07 | ♥ Kashenka ♥ |  It´s not like before
Tááákže je tu další dílek snad se bude líbit a komenty potěší

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ráno jsem v klidu vstala a šla se načančat, hned po škole jdu na koncert. Vzala sem si jeanovou minisukýnku na knoflíčky, černý legíny, bílý tričko s krásnou kočičkou a k tomu černý balerínky. Musela sem uznat, že mi to slušelo, přes rameno sem si ještě hodila svojí convers tašku, co sem dostala od bráchy k narozeninám a šla dolu na snídani. "Ale co tak vyfintěná??" "Kluci nás pozvali na koncert a jdu hned po škole." "No ale zítra máš školu." začali mi kázat mamina. "Maminečko moje zlatá já to vím, ten koncert bude končit nejdýl v deset, takže budu doma brzo ju?? Tak pa já letim." líbla sem mamku na tvář a šla na bus. Hned jak sem vlezla do autobusu, tak sem uviděla Megan a zamířila k ní. Když sem procházela kolem Marka a jeho party tak na mě zase měli nějaký keci, tak sem ho odpálkovala a šla si sednout k Meg. "Ahoj." "No čau." usmála se na mě. Celou cestu sme zase rozebírali Marka a jeho bratra. Megan mi řekla, že se jmenuje Josh a chodí o rok výš. Nakonec se mi Megan svěřila, že dřív s Markem chodila, ale že se jí vždycky líbil Josh.

Když sme přijeli ke škole, tak sme hned zalezly do třídy a kecaly. "Mám nápad, podnikneme něco, abyste spolu začali chodit." navrhla sem na obědě. "Ale prosim tě, vždyť se mu líbíš ty." řekla sklesle. "Co to plácáš?? Máš nádherný vlasy, oči, postavu jak modelka a seš hrozně milá, jestli tohle nepozná, tak je slepej jak patrona." "Děkuju si skvělá." objala mě. "Víš co vem si na sebe zítra něco šmrncovního, projdeš kolem něj a máš rande jistý. Můj bože, už sem jak můj brácha." zděsila sem se a chytla se za srdce. Megan se mi hned začala smát. Po obědě jsme šly ještě na dvouhodinovku zpěvu. Učitelka se zeptala kdo umí hrát na kytaru, že prý ona to neumí a s doprovodem se zpívá líp. Když se nikdo nehlásil, tak sem ruku zvedla a hned mi učitelka šoupla kytaru, aspoň sem nemusela zpívat.
Když sme vycházela ze školy, tak kolem nás šly nějaký holky a vypadaly jako by jim ulítly včely. Před školou už stáli kluci v obležení nějakých holek z naší školy a hned jak mě uviděli, tak šli za mnou. Rozloučila sem se s Megan a šla za nima. Cestou si přede mě stoupl Mark. "To sem dneska tak vyfešákovala kvůli mně?? To si nemusela zlato, líbila ses mi i včera." "Víš co Marku odpochoduj si hrát s autíčkama." řekla sem mu a jeho kámoši se začali smát, to se ale Markovi nelíbilo, chytl mě za pas a přitáhl blíž k sobě. "Ale no tak zlato, já vim že mě chceš." "Nějaký problém." poklepal Markovi na rameno Joe. Když se Mark otočil a uviděl Joe a ještě Davida a Nicka jak stají za Joem, tak začal koktat. "A-ale ne jen, jen sme si povídali, viď Katie." "Takže je všechno v pohodě??" zeptal se Joe a objal mě kolem ramen. "J-jasně J-Joe." vykoktal a zmizel. Hned sem se začala hrozně smát. "Prcku proč si nám neřekla, že tě otravuje ten kluk??" zeptal se mě Nick v autě. "Ale on je uplně neškodnej. Měl jen nějaký keci tak sem ho vždycky odpálkovala a dal pokoj." "Jasně ségra, ale jestli se to bude ještě opakovat tak mi to řekneš a já si to s nim vyřídim jasný??" nařídil mi brácha, tak sem jen přikývla.
Když sme dojeli před halu, tak už tam stálo spoustu fanoušků a rovnou sme zajeli k zadnímu vchodu. Jak sme vešli, tak k nám hned přiběhl Kev. "Kluci máme problém Tom si zlomil ruku a nemůže hrát." kluci hned začali panikařit. "Kluci klid, kdo je Tom?" snažila sem se je uklidnit. "Náš bubeník, některý písničky můžu zahrát já, ale né všechny." řekl Nick. "No a co kdyby hrál David??" navrhla sem a všichni sme se na něj otočili. "Zvládl bys to?? Máme dvě hodiny na přípravu, takže si všechno můžeš procvičit." "No snad to zvládnu." usmál se nesměle David a kluci ho hned někam odtáhli. Tak sem šla do haly, kde už stáli Dani a Frankie. "Ahoj prcku." přiběhl ke mně Frank a plácl si se mnou. Pozdravila sem se s Dani a čekala až kluci začnou cvičit. Když kluci vyšli na jeviště, tak chvilku nacvičovali písničky a pak začali dělat kraviny. "Takhle se cvičí na koncert??" zeptala sem se překvapeně. "No to víš, musíme se pořádně rozcvičit, skáčeme tam salta a furt běháme, tak se nám nesmí nic stát." zazubil se Nick.
"Tak co jak to jde??" zeptala sem se Davida, když byla pauza. "Ale jo celkem to zvládam, ještě že sem v Čechách hrál denně." usmál se a šel za ostatníma. Všichni odešli někam do zákulisí, tak sem si sedla ke klavíru a začala hrát. "Ty umíš hrát na klavír." "Ježiši Nicku ty si mě vylekal. No jo v Čechách sem hrála, ale tady nemám na co hrát." "No tak přijď někdy k nám a můžem si zahrát spolu." "No jasně." usmála sem se na něj. "Tak lidi pokračujeme." zavelel Kev.
"Páni tady je lidí." žasla sem, když vpustili fanoušky do haly. S Dani sme se domluvily, že budeme stát pod pódiem a nepůjdeme do VIP, Denis se to sice moc nelíbilo, ale nakonec souhlasila. "Ahoj lidi, tak jak se máte??" zařval Joe do mikrofónu. Všichni hned začali pištět a řvát. Pak kluci začali sou show. Skvěle sme se a Dani bavily, tancovaly sme a zpívaly. Asi v půlce koncertu kluci začali na lidi stříkat vodu z flašek a já s Dani sme to schytaly uplně nejvíc. Po koncertě sme šly za klukama do zákulisí. "Ale copak, že ste tak mokrý??" vtipkoval Joe, když sme za nimi přišli, ale to neměl dělat, protože sem zrovna pila. "Víš to se nedá popsat, to se musí ukázat." řekla sem a začala po něm stříkat vodu. "Aaaaaa tak to si přehnala." zařval a taky si vzal vodu a začal po mně stříkat. Nakonec z toho vznikla hromadná vodní bitka. "Pomoooooc." řval David, když mu Joe lil vodu za triko, tak sem Joeovi skočila na záda a vylila mu zbytek vody na hlavu. "Sakra, došel mi náboj." "Tak to seš na tom špatně." smál se mi Joe, když sem mu furt vysela za krkem. "Tak co to tady je!" zařval Paul, když vešel po šatny, všude bylo mokro a všichni byli mokrý. Já se tak lekla, že sem Joeovi spadla ze zad. "Au." "Ježiši prcku si v pohodě." "Asi ne, hvězdičky mi lítaj kolem hlavy." řekla sem a držela se za hlavu. "No ty si šikula." smál se mi Joe a zvedl mě ze země. "Hned to tady ukliďte a jde se domů." zavelel Paul Tak sme se dali do uklízení, pak se rozloučili a s Davidem šli domu. Hned jak sem lehla na postel, tak sem usla.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dirfy Jonas>XoXo♥ Dirfy Jonas>XoXo♥ | Web | 13. dubna 2010 v 6:38 | Reagovat

super rychle další :)

2 Anďa Anďa | Web | 13. dubna 2010 v 17:00 | Reagovat

krásný, jsem zvědavá s kým se dá dohromady, jestli teda s někým

3 Marionette Marionette | E-mail | 28. února 2012 v 13:44 | Reagovat

Jaj jaj jaj jaj jaj .... Marionette se tetelí blahem!! :D

takže  a teraz ako som sľúbila :D mám tu pár poznámok: :D

Jo, Joe vie byť občas riadne nepríjemný :D

-Zistila som, na čo si machcer. Na písanie scénok kde slečna odíde z baru, miestnosti, alebo tak a príde za ňou nick. Hej to ti ide krásne ♥

-Tá Kat je pekná potvorka, hlavonamáčajúca do fontány :D :D

"Bol to skôr zámok ako dom" ako mala som si predstavovala, že Nick býva na zámku a premáva sa tam na bielom koni (nevravím, že som bola normálne dieťa )

A najviac sa mi páčilo ako sa napchala na tej večeri (alebo to bol obed 8-O )
No, každopádne z nej bude koule, ale stále Nickova koule :D (dúfam že Nickova :D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama