It is not like before.... 4. School ♥

11. dubna 2010 v 23:47 | ♥ Kashenka ♥ |  It´s not like before
Ahojky, takže je tu další dílek určitě napište komenty

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Naše módní přehlídka se vážně povedla. Vždycky sme s Joem na sebe hodili nějaké nové oblečení, prošli sme kolem lidí v obýváku a zastavili se u Franka, udělali pózu a Frankie si nás vyfotil. Byla to vážně sranda. "To je všechno?? Vždyť to trvalo jen třičtvrtě hodiny." zasmál se Paul "Jo počkat zapomněla sem na to nejlepší." řekla sem, odběhla k taškám a nazula si svoje nový botičky. "Páni ty sou cool." zhodnotila to Dani a hned se ptala, kde sem je koupila.

Když všichni odešli, tak sem si sedla v pokoji a vytáhlu svojí starou kytaru, byla už v hodně špatným stavu, ale jen tak brnkat se na ní ještě dalo. "Copak, snad zase nechceš začít hrát a skládat." zašklebil se na mě brácha ve dveřích. "Oh, ne a stejně, moje kytara už neni to co bývala. Sotva si na ní můžu jen tak brnkat." usmála sem se na něj. "Víš, závidim klukům, že nemusí chodit do školy a můžou pořád hrát a zpívat." "Ale no tak zítra jdeš do školy a za chvilku už sou prázdniny, tak si nestěžuj. To já si zítra budu muset hledat brigádu, protože do školy nastupuju až za několik měsíců. Tak pa ségruše, jdu spát." řekl, dal mi pusu na čelo a odešel. Až si koupim novou kytaru, tak začnu skládat, už se těšim.
"Katie vstávej škola volá." budila mě mamka. "Ale neeeee." "Ale jo, vstávej prcku." řekla mamka a strhla ze mě peřina. Tak sem se zvedla a šla se vypravit. Pak sem se šla nasnídat a dala sem si tousty s marmeládou. "Tak hodně štěstí zlato." usmála se na mě mamina, dala mi pusu a já šla na autobus. "Dobrej." pozdravila sem řidiče autobusu, který vypadal jak pohádkový dědeček. Pak sem se vydala hledat místo, kam si sednu. Na všech sedačkách už někdo seděl tak sem si musela k někomu přisednout. "Ahoj kočko, sedni si sem." mrkl na mě nějakej namyšlenej frajer. "Ne to je dobrý." "Tak fajn, ale děláš chybu kočko." už mě vážně začínal štvát. "Hele ty namyšlenej frajere, ještě jednou mi řekneš kočko a uvidíš svoje zuby vedle sebe na sedačce." řekla sem mu a šla dál. "Ahoj můžu si přisednout." zeptala sem se jedný holky, která vypadala mile. "Jasně." usmála se na mě. Chvilku sme jen tak sedily a mlčely. "Jo já sem Katie." usmála sem se na ni a podala sem jí ruku. "Já sem Megan ty si tu nová viď??" jen sem jí kývla na souhlas "Teda jak si uzemnila Marka to bylo něco." řekla nadšeně. "To nebylo nic zvláštního." "Ale jo, on je kapitán fotbalovýho týmu a je to takový král školy. Ještě nikdo mu takhle nesrazil hřebínek." "Tak to ještě nepotkal mě." zasmála sem se. Megan byla moc milá povídali sme si celou cestu.
"Já teď asi půjdu do ředitelny." řekla sem, když sme vyšli z autobusu, tak mě Megan dovedla k ředitelně a odešla do třídy. "Dobrý den jsem nová studentka Ka...." vešla sem do kanceláře a sekretářka se na mě usmála a spustila. "Ano, ano už na tebe čekám. Tady máš rozvrh hodin, plán školy a tohle dej prosím podepsat všem svým učitelům." podala mi nějaký papíry a já zase odešla. Pak zazvonilo a já asi půl hodiny hledala třídu ve které mám mít první hodinu angličtiny. Když sem tu třídu našla, tak sem zklapala a vešla. "Dobrý den, já sem nová studentka Katie Hope." řekla sem učitelce a podala jí ten papír. "Ano, ano, takže třído, tohle je vaše nová spolužačka Katie, tak jí všichni pozdravte." "Ahoj Katie." zabručela třída. Když sem se porozhlídla tak sem uviděla Megan jak na mě mává, tak sem si k ní šla sednout. Cestou k Megan mě někdo plácl přes zadek. "Hele ještě jednou na mě šáhneš a urazim ti ruku." ohnala sem se a otočila. Byl to zase Mark. Pak sem si přisedla k Megan. Měli sme všechny hodiny spolu a pořád sme se bavili a pak spolu šly na oběd.
"Nezajdeme někam??" zeptala se mě Megan když sme šly ze školy. "No já bych šla na zmrzlinu." usmála sem se a už sme mířili k centru. "Tak jakou si dáte??" usmál se na nás takový hezký kluk v cukrárně. "Já si dám čokoládovou a citrónovou." usmála sem se na něj. Megan si dala vanilkovou a taky čokoládovou. "Tomu klukovi si se líbila." šeptla mi Megan, když sme odcházeli. "Vypadal mile." "To jo, chodí k nám na školu a že nevíš čí je to brácha." "No tak to fakt netušim." "Markův. Je to starší bratr Marka, ale sou každej uplně jinej." Tak sme si o nich povídali a když sme šly kolem obchodů a prohlíželi si výlohy, tak mi někdo šahl zezadu na rameno a bafl. Tak sem se lekla, až sem tu zmrzlinu upustila. "Sakra, kdo to .... kluci vy ste ale telata." spustila sem se smíchem, když sem se otočila a za mnou stáli David, Joe a Nick. "Promiň my nechtěli." "Jo tak nechtěli, tak to mi teda koupíte novou zmrzlinu, protože na mojí už si pochotnávají holuby." řekla sem. "Jo kluci tohle je Megan, moje spolužačka, Megan to je Nick, Joe a David můj brácha." představila sem je, ale Megan jen stála s otevřenou pusou a koukala na Joea a Nicka. "Megan, Megan si v pohodě??" "Jo jasně, já jen, to sou Jonasové." řekla a tupě se usmála. "Jo Megan to sou." doufám jen že teď nezačne ječet. "Oh sorry těší mě kluci." konečně se vzpamatovala a podala si s klukama ruku. "Katie tak já budu muset jít domu, mějte se." zamávala nám a odešla. "Já myslel, že máš už nakupování dost po včerejšku." zasmál se Joe. "Ta nemá nakupování nikdo dost." zasmál se David. "No co sem holka, potřebuju nakupovat." "No tak fajn a neměla si být ve škole??" "Hele nerejpej, už sem dneska zkončila a co ty už máš brigádu??" "Jasně budu tady pracovat v jednom obchodě s CDčkama." "Tak to je fajn a co mi koupíš, když už vyděláváš??" "Pozvu tě na čaj." "Ty?? A čaj?? To je vtipný." řeknu a začnu se smát jak blázen. "Hele ségra, klidni se kazíš mi image." zvážní brácha a já se začnu smát ještě víc. "A co vy kluci, kdy máte další koncert??" zeptám se. "Právě sme se vás chtěli zeptat, ale tak hezky ste se hádali, že sme nechtěli rušit. Zítra totiž máme odpoledne koncert, tak jestli nechcete přijít. Neni to tak pozdě, takže další ráno si pěkně vstaneš do školy. A mohli byste přijít i na zkoušku budou tam všichni i Dani." usmál se Nick. "Je tak to bych šla, ale zítra končim pozdě." "No tak mi tě vyzvedneme až pojedeme do haly, je to po cestě." navrhl Joe a já jen souhlasila.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anďa Anďa | Web | 12. dubna 2010 v 18:50 | Reagovat

božskééé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama