It is not like before.... 3. Lunch ♥

9. dubna 2010 v 21:23 | ♥ Kashenka ♥ |  It´s not like before
Ahojky takže je tu další dílek, trochu delší Určitě napište komenty

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Po zbytek týdne sem jen seděla v křesle, koukala z okna a furt sem měla zaplí ICQ jestli se někdo z ČR nepřihlásí. Za těch pár dní se párkrát přihlásila Anet, tak sme si psaly a Tom se nepřihlásil ani jednou. Několikrát denně za mnou chodil David nebo mamka jestli nechci jít ven, nebo třeba k Jonasům, ale vždycky sem se jen otočila a koukala z okna. To křeslo u okna se za těch pár dní stalo mím oblíbeným místem tady. "Zlato takhle to dál nejde, zítra jdeme na oběd k Jonasům a nechci slyšet žádný námitky." vtrhla mi mamina jednou večer do pokoje, už sem ani neměla sílu odmlouvat a šla spát.

"Zlato vstávej a vyprav se, půjdeme k Jonasům." budila mě mamka, už ani na snídani mě nebudila věděla, že bych stejně nejedla. "Mami vážně tam musim." "Sakra Katie mám už o tebe vážně strach,  vůbec nechodíš z pokoje, nejíš, nesměješ se prosím aspoň kvůli mně to zkus." "Tak fajn, ale nebudu se přetvařovat." řekla sem, zvedla a šla ke skříni.
"Tak můžeme vyrazit." usmála sem se na mámu, když sem přišla do obýváku, kde seděla s bráchou. Měla sem na sobě jen potrhané jeany, červené triko s Micky mousem a červené conversky.
"Tak sme tu." řekl brácha, když zaparkoval před domem Jonasových. Mamka hned nadšeně vyskočila a brácha s úsměvem vylezl. Když sem taky vylezla, tak sem jen koukala byl to spíš zámek než dům. "Ahoj Jane." objale mamku pani Jonasová. "Ahoj Denis." řekla máma. "Ahoj děti." řekla pani J. a objala mě a Davida. "Dobrý den." pozdravili sme. Pak sme se pozdravili i s panem J. a odešli do obýváku. "Ahoj Davide." řekl Joe a plácl si s bráchou, ale mě si ani nevšiml. Připadala sem si jako pátý kolo u vozu, pak přišel Kev, pozdravil se s Davidem a přišel ke mně. "Ahoj prcku, páni vyrostla si do krásy." řekl Kev a objal mě. "Ahoj Keve." Prcku mi řikali když sem byla malá, už dlouho mi tak nikdo neřekl. Celou dobu sme seděli v obýváku a všichni se skvěle bavili, smáli se a povídali si, ale já jen seděla v křesle, tvářila se jak boží umučení a někdy se jen nahraně usmála. "A co ty Katie jak se máš za celou dobu si neřekla ani slovo." "Ale jde to, jen sem ještě unavená." usmála sem se na Denis. "Nick se na tebe moc těšil, ale musel odejít kvůli nějaké akci pro diabetiky takže přijde dýl." řekla mi a dál se bavila s ostatními. "Ahoj všichni, omlouvám se, že jdu pozdě." přišel celý rozesmátý Nick. Pak sme se šli naobědvat. Po obědě sme si zase sedli do obýváku a všichni se bavili. "Katie zahrála bysis se mnou prosím." přišel ke mně malí Frankie, byl tak kouzelný když prosil. "Jasně a co je to za hru??" "Člověče nezlob se!" rozzářili se mu očíčka, tak sme si sedli na zem a hráli sme. "Děti my půjdeme do divadla a vy prosim nezbořte dům." řekl pan J. navečer a spolu s paní J. a mamkou odešli. "Lidi já taky mizim, jdu k Dani, tak dejte Franka brzo spát." řekl Kev. "Rád sem vás viděl." řekne mně a Davidovi ještě než odejde.
 "Frankie nechtěl bys už jít spát??" zeptám se když usíná u televize, David s Joem se smějou u počítače a já si povídám s Nickem."Možná, ale já se budu sám bát." "Prosim tě už si snad velkej chlap ne." řekne mu Joe. "Víš co já tě uložim jo??" řeknu a kouknu na Joea vražedným pohledem. "Tak se krásně vyspi." řeknu Frankiemu když ho uložim, pohladim po vlasech, dám mu pusu na čelo a ještě ho pořádně přikryju. Pak jdu dolu zpátky za klukama a když sem za dveřma tak slyšim Joea. "Ta tvoje ségra se hrozně změnila je taková namyšlená." slyšim, tak tam vtrhnu a spustim na něj. "Já sem namyšlená, tak to se pořádně koukni do zrdcadla,já neřvu na cizí lidi, když do mě omylem vrazí. A když někdo přijde na návštěvu, tak aspoň slušně pozdravim a nechovam se jako střed vesmíru." "Hele ty si na mě pusu otevírat nebudeš holčičko. Jsi stejná jako všechny namyšlený fifleny, už od mala si vždycky dosáhla svýho a v dětství tě všichni rozmazlovali." "Já sem namyšlená fiflena jo. Já si od mala nežiju ve zlaté kleci a o mim dětství nevíš vůbec nic, tak drž hubu." zakřičim se slzama v očích. "Joe to si vážně přehnal." řekne David když odcházim a jde za mnou. Dojdu zpátky do Frankieho pokoje sem snad nikdo nepůjde a potichu se vypláču. Kretén jeden co si o sobě myslí, mně bude něco kázat o rozmazlenosti. "Katie si tu." uslyšim ode dveří. "Ne nejsem běž pryč." fňukla sem na někoho. Byl to Nick s Davidem, přišli ke mně a oba mě objali. "Co sem mu udělala že je tak hnusnej??" "Víš on neni zvyklej na to že mu holky odporujou, většinou mu hned padnou k nohám." "Tak na to ať si nezvyká hošánek. Davide nepůjdeme už domu??" "Jasně za chvilku jen si musim něco vyřídit." řekl a odešel. "Tak pojď jdeme dolu." řekl Nick a odešli sme z Frankova pokoje, když sme přišli dolu David mluvil s Joem, tak sem si šla vzít bundu a čekala v předsíni. "Tak jdeme." přišel David a odcházeli sme k autu. "Prcku počkej mrzí mě to." vyběhl za námi Joe, ale to už sem nasedla do auta, prudce zavřela dveře od auta a odjeli sme.
"Řekl sem Joeovi všechno, o našem dětsví jak táta mlátil mamku, o odjezdu a jak si Toma nechala v ČR." řekl mi David, když mi uvařil doma čaj. "Hm, asi sem se nechovala moc hezky viď??" "No zrovna ukázka správného chování to nebyla, ale Joe to taky přehnal." "Asi jo, měla bych se zítra Jonasovím omluvit." "Tak tam spolu zajedem." usmál se na mě bráška.
"Tak jak ste se měli zlatíčka??" zeptala se mamina, když přišla z divadla. "Fajn." usmála sem se na ní. "A jak ty??" zeptám se, když vidim jak jen září. "Já se měla skvěle, Denis a Kevin mě představili jejich známému, Jackovi a je to moc milí pán." zářila štěstím. "Doufám jen, že to nebude takový hajzl jako náš otec." řekl David, když mamka odešla do ložnice. Pak sme šli oba spát.

"Dobrý ráno, tak jak ste.... co tu všichni děláte??" zeptala sem se překvapeně, když sem si všimla, že u nás v kuchyni sedí celá Jonasovic famílie plus nějaké slečna co neznám. "No přišli sme na návštěvu a pak zajdeme společně na oběd." usmála se Denis. "Na oběd?? Vžyť je teprve, páni ono už je jedenáct??" divila sem se znovu, když sem koukla na hodinky. "To je dobře, že ste tu chtěla sem za vámi ject a omluvit se, včera sem se nechovala moc hezky." řekla sem a sklopila hlavu. Denis ke mně přišla a objala mě. "To je v pořádku zlato, vy víme že to máš teď těžký." "Tak a kam půjdeme na oběd??" zeptala sem se a nasypala si do misky cornfleaky. "Kam bys ráda??" zeptala se mě mamka. "Já?? Já mám vybrat kam půjdeme??" "Jasně." usmáli se na mě. "No tak já bych zůstala doma a něco bysme uvařili." usmála sem se a všichni přikývli. "Prcku chtěl bych ti někoho představit." přišel ke mně Kev s tou slečnou. "Tohle je moje snoubenka Daniell, Dani to je Katie." "Moc mě těší." usmála sem se na ní. "Taky mě těší." byla milá, chvilku sme si povídaly a pak mamka s Denis zaveleli a my všichni sme museli odejít z kuchyně, aby mohli vařit.
Všichni sme seděli u nás v obýváku a já si zase hrála s Frankie Člověče nezlob se! Pak se k nám přidal i Nick a Paul se o něčem zaujetě bavil s Kevem, Davidem, Joem a Dani. "Prcku." uslyšela sem, tak sem se otočila a vedle mě si sedal Joe. "Prcku chci se ti omluvit, včera sem byl hnusnej." "To je v pohodě Joe já taky nebyla zrovna dvakrát příjemná." usmála sem se na něj. "Takže v pohodě??" "Jasně." řekla sem a objali sme se. "Prcku hraješ." okřikl mě Frank. "Jakej prcek, sem nejmíň o 10 hlav vyšší než ty, ty prcku." zasmála sem se a vyhodila Nicka. "To nemá cenu, už zase. Ty podvádíš jinak to nevidim." začal se vztekat. Vždycky byl hrozně soutěživej.
"Dojdu tam." řekla sem, když někdo zazvonil. Za dveřma stál nějaký cizí chlap s obrovskou kyticí růží. "Dobrý den já jsem Jack a ty musíš být Katie viď, tvoje maminka mi o tobě vyprávěla." usmál se na mě "Dobrý den, pojďte dál." řekla sem. Napadlo mě, že je to ten chlápek co ho s mamkou seznámili Jonasovi. Hned jak sem ho zavedla do obýváku, tak se k němu nahrnul Paul a začali si povídat. "Mami máš tu návštěvu." usmála sem se na ní a ta netušila, kdo by to mohl být. "Ahoj Jacku." usmála se na něj když vešla do obýváku. Jack jí dal květiny a pak si povídat. Máma vypadala fakt šťastně, sem za to ráda, už si vytrpěla dost. "Denis jdu ti pomoct, mamka se zakecala." řekla sem, když sem přišla do kuchyně. "To je dobrý, už je to hotový, zavolej ostatní." usmála se na mě.
"Jak se to do tebe může vejít?? Za chvilku praskneš." smál se mi Joe, když sem si už po třetí přidávala. "No co tak mi chutná." zazubila sem se a pustila se do jídla. "Bylo to výborný." zhodnotila sem, když sem jako poslední dojedla. "To je nám jasný, že ti chutnalo, když si pomalu půlku obědu snědla sama." smál se mi David. "A co budeme teď dělat??" zeptala sem se, abych konečně odvedla řeč na něco jinýho než to jak sem se nacpala. "No chtěla sem zajít do centra, musim ještě koupit nějaký věci do domu, tak bysme mohli jít spolu a pak bysme mohli vyrazit na pořádný nákupy." "Jo jasně už potřebuju něco novýho." "Prosim tě vždyť máš plnou skříň věcí." zašklebil se na mě brácha. "No jo, ale nemůžu jít do nový školy ve starých věcech, to by nešlo." řekla sem a všichni se mi začali smát.
Když sme dorazili do centra, tak nám mamka dala peníze, pak se dospělí od nás oddělili a nakonec i Kev s Dani. "Tak vyrazíme na to oblečení ne??" rozzářili se mi očíčka. Po dvou hodinách nakupování sme zůstali v čele jen já a Joe. David, Nick a Frankie se za námi vlekli. "Nestačilo by to už?? Vždyť přes ty tašky už nejste vidět." skuhral brácha. Každej sme měli snad deset tašek na každý ruce. "Ne ještě tenhle obchod." ukázala sem na jeden. "Ježiši ty boty, ty sou úžasný pojďte." řekla sem. "Jestli si je koupíš, tak už s tebou nikam nejdu." zhodnotil to brácha, když sem si zkoušela stříbrný Nike tenisky s růžovým znakem a na suchej zip. "Náhodou mně se líbí prcku, měla bysis je vzít." usmál se Joe. "Tak brácha tohle je asi naše poslední společné nakupování, protože ty boty už nesundám." zazubila sem se na Davida u kasy. Když sme vyšli, tak Nick zavolal dospělím kde sou. "Tak prej už sou hodinu u vás, nechtěli nás rušit v nakupování." řekl, když zavěsil. Tak sme šli taky domu.
"Já sem hotová." padle sem doma do křesla a hodila tašky na zem. Joe udělal uplně to samý. "Vy ste snad vykradli obchod." zasmála se máma, když viděla ty tašky. "Tak nám udělejte módní přehlídku." navrhla Denis a já s Joem sme souhlasili. "Tak já to budu fotit." vyskočil na nohy Frank a vytahl foťák. "A vy jste si nic nekoupili??" zeptala se mamka Nicka a Davida. "Já sem si koupil šálu." řekl Nick a vytáhl jednu malou taštičku a Luky vytáhl taky jednu s kšiltovkou. No co, tak na nakupování nejsou.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jonas-brothers-cz jonas-brothers-cz | Web | 10. dubna 2010 v 14:08 | Reagovat

bomba dílek a to jak jí říkaj prcku bomba

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama