It is not like before.... 13. Songwriting ♥

28. dubna 2010 v 19:40 | ♥ Kashenka ♥ |  It´s not like before
Tak máme tu další dílek ... jak už jsem psala, tak je dnaska web chat, tak vás tam chci všechny vidět jasný?? Musíme jim napsat, že by měli začít používat ty svoje krásný hlavičky, aby přišli na to, že musím přijet k nám. NJ jsou to telátka Tak přeju hezký počtení a KOMENTY!!!!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

"Ahoj lidi." pozdravil všechny Joe, když jsme vešli do obýváku a tak byli všichni. Dokonce i brácha. Já jen broukla neurčitý pozdrav a sedla si do posledního volného křesla. Když přišla mamka s Jackem, tak jsme odešli do kuchyně na oběd. Při obědě všichni probírali nějaký charitativní ples a já jen seděla a nevnímala je. "A co kluci už máte partnerky??" zeptala se mamka Joea a Nicka. "No já se tam chci jen ukázat a pak rychle zmizet." řekl Joe a nacpal do pusy další sousto. Pak se všichni otočili na Nicka. "Já ještě ne, ale chtěl sem pozvat Sel." "No a nechtěl bys jít s Katie??" navrhla hned Denis, jako by zrovna nic neslyšela. "Ale.." snažil se namítat Nick, ale Denis s mamkou ho nenachaly. "Vypadali byste spolu kouzelně." "To jo, Katie zítra bysme mohli zajít na nákupy." začala hned mamka plánovat. "No ale nemyslim, že je to dobrý nápad." zavrtěla jsem hlavou. "Ale proč?? O víkenu nic nemáš tak klidně můžeš jít." "Ale slyšeli jste, že Nick chce jít se Selenou. A navíc, to, no teď jsem si vzpomněla, že jsem už domluvená s Meg." "Ale to klidně můžete odložit." "Mami prosim tě nech toho." řekla jsem už trochu naštvaně a odnesla poloprázdný talíř. Po chvilce přišela Denis a za ní šel Nick se zbytkem talířů. Chvilku jsem tam stála, ale pak šla za ostatními. Když jsem vyšla z kuchyně, tak jsem slyšela Denis. "Proč ji nepozveš??" "A proč já??" zeptal se Nick, pak jsem ale už nic neslyšela, protože za mnou přiběhl Frank, že si chce hrát.
"Frankie, jdu se napít, chceš něco přinést??" zeptala jsem se, když jsme si s Frankem hráli nějakou hru. Všichni seděli v obýváku kromě mamky a Denis, protože ty připravovali kávu. Frank jen zavrtěl hlavou a já odešla. "Katie domluv to s Megan a o víkendu jdi s Nickem na ten ples." řekla mamka, když jsem si v kuchyni nalila džus a chtěla odejít. Jen jsem se na ní otočila a nevěřícně na ní koukla. "Mami víš jak je ponižující, když mě mu furt cpete?? Víš jak je ponižující, když o mě zjevně nemá zájem, ale vy mu furt cpete do hlavy, aby mě pozval. Ne opravdu nemám zájem, tak už toho nechte. Děkuju." řekla jsem naštvaně, položila sklenici na stůl a odešla. "Brácha nepojedem už domu??" zeptala jsem se, hned jak jsem přišla do obýváku. "Co?? Už?? Proč?? Chtěli jsme jít s klukama až dýl a že půjdou k nám." "Fajn tak já jdu sama. Ahoj." zamávala jsem všem a odešla.
Domu jsem přišla asi tak za dvě hodiny. Jonasovy nebydlí zrovna blízko. Když jsem vešla, tak jsem hned slyšela smích. "Ahoj lidi." pozdravila jsem, když jsem přišla do obýváku a tak seděli brácha, Joe a Nick. "Ahoj, jak ses prošla??" zasmál se brácha. "Fajn, krásná procházka po zasmrádlím LA." řekla jsem s úsměvem. "A kde je máma??" "Ještě u nás." usmál se Joe. "Dobře jdu k sobě." Hned jsem zapadla k sobě do pokoje. Když jsem vešla jen jsem se pousmála. Na posteli ležela kytara, co mi dal brácha. Jen jsem si sedla a začala brnkat. Po chvilce mého brnkání, jsem se rozhodla, že napíšu nějakou písničku. Ze šuplíku ve stolu jsem vyhrabala notové papíry a začala psát. Přišlo mi jako by mojí ruku vedle nějaká jiná a psala za mě noty. Jen jsem psala, gumovala a hrála. Za půl hodiny jsem měla napsaný pěkný kus, ale pak někdo zaklepal. "Katie??" zeptala se mě kudrnatá hlava ve dveřích. "Co je Nicku??" zeptala jsem se trochu otráveně a strčila papíry pod polštář. "Promiň, otravuju??" "Ne to je v pohodě, pojď." řekla jsem, odložila kytaru a poposedla si na posteli. Nick si sedl naproti mně. "Tak co potřebuješ??" "Chtěl," řekl Nick, pak se sekl a pořádně se nadechl. "Chtěl jsem tě pozvat na ten ples." řekl rychle, aby to měl za sebou. Jen jsem se hloupě zasmála a stoupla si. "Nicku nemusíš to dělat." "Ale já chci." "Prosim tě nepřetvařuj se. Je mi jasný, že ti to Denis tak dlouho tloukla do hlavy až si souhlasil. Takže se nepřemáhej a pozvi si koho chceš, dělej si co chceš." "Ale.." "Nicku." řekla jsem jen a zavrtěla hlavou. Nick si stoupl a přešel ke dveřím. "Fajn, jak chceš." Když za sebou zavřel, jen jsem se ironicky zasmála a znovu si sedla ke kytaře.
Po další hodině jsem měla složenou celou písničku. Ta melodie se mi dost líbila a ještě zbýval text, ale na ten už jsem neměla náladu. Pak zase někdo zaklepal. "Nemám zájem." řekla jsem jen a do pokoje vešel brácha. "Vážně?? Já jen že jsme objednali pizzy, ale když nechceš." zasmál se a zase odešel. Hned jsem se zvedla a ještě na schodech ho doběhla. S úsměvem jsem si sedla v obýváku do křesla a vzala si jednu krabici s pizzou. "Heej, ale šunková je moje." řekl Joe a vytrhl mi krabici z ruky. "No tak, buď gentleman a dej mi jí." "U jídla jde gentlemanství stranou." usmál se Joe a s chutí si kousl. "Tak se rozděl. Prosííím." řekla jsem se štěněčím pohledem a Joe mi dal půlku svojí pizzy za mojí. Když jsem dojedla, tak jsem odešla zpátky do pokoje. Lehla jsem si na postel a protože už bylo celkem pozdě, tak jsem se pokoušela usnout.
"Katie??" zaklepal mi někdo na dveře. Jen jsem se zavřenýma očima broukla. "Spíš??" zeptal se Joe a vešel. "Jo." řekla jsem a přetočila se na druhý bok, abych na něj viděla. "Vážně nemáš o víkendu čas??" "Pravdu??" "Pravdu." kývl a sedl si na postel. "Mám, jen jsem to řekla, aby máma dala pokoj. Proč??" "Chtěl jsem, jestli bys nešla se mnou na ten ples." "Ježiši, tak už i tebe naočkovaly?? Oni si prostě nedají pokoj." "Prcku nikdo mě nenaočkoval, jen jsem nechtěl, abys byla o víkendu doma sama, protože tam jde i tvoje mamka a David." "Aha." řekla jsem zaraženě. "Tak co, půjdeš??" "Já nevim, vždyt si tam nechtěl být." "No ale jen proto, že je tam vždycky děsná nuda, ale s tebou tam bude aspoň sranda." "Tak dobře, abys tam neumřel nudou." usmála jsem se na něj. "Tak fajn. A ještě taková maličkost, má to být s maskama." "To budu muset jít za králíčka nebo něco takovýho??" "Nebo za mušketýra." zasmál se Joe. "Ne bude stačit, když si vezmeš škrabošku, nebo něco malího." "Fajn a za co jdeš ty??" "Za Jamese Bonda." řekl hrdě. "A to jdeš jako v čem??" "V obleku a vezmu si sluneční brýle." usmál se a já se mu začala smát. "To je hezký." "Viď, tak fajn, už jdem domů. Tak pa." řekl, líbl mě do vlasů a odešel.
Ráno jsem s úsměvem seběhla do kuchyně, kde už mamka připravovala snídani. "Dobrý ráno." "Dobrý zlato." líbla mě mamka do vlasů a položila přede mě talíř palačinek. "Maminko??" "Ano??" "Nezajdeme na ty nákupy??" zeptala jsem se a mamka se jen na mě nadšeně otočila. "Takže tě Nick pozval??" "Ano." "A jdete spolu na ples to je hezký." "Nejdeme." "Co??" "Nejdu tam s Nickem, ale s Joem." "A proč ne s Nickem, vždyť si řikala, že tě pozval." "To sice jo, ale jen z donucení a pak se celou dobu koukat na jeho otrávený obličej fakt nechci." "Dobře, tak to dojez, obleč se a vyrazíme." řekla mamka, já do sebe hodila celý talíř palačinek a šly jsme.
Celý den jsme prochodily po centru a nakupovaly. Už dlouho jsem s mamkou nebyla někde o samotě, kde bysme si mohli popovídat, tak jsem si dnešek pořádně užila. Večer jsme přišly vyčerpané domu a hned si šly lehnout. Jak jsem dopadla na postel, tak jsem usnula.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 JB Team JB Team | Web | 28. dubna 2010 v 20:01 | Reagovat

kráásny dílek, honem pokráčko, moc se mi to líbí, jen pořád čekám s kým na konec bude

2 L.u.L.u. L.u.L.u. | 29. dubna 2010 v 6:09 | Reagovat

:D juuj....krásně napsané!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama