It is not like before.... 10. Scream ♥

22. dubna 2010 v 19:55 | ♥ Kashenka ♥ |  It´s not like before
It´s not like before

Takže další dílek Snad se bude líbit a komenty potěší

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Naštvaně jsem došla do pokoje, ani jsem nerozsvítila a lehla si na postel. Potichu jsem tam ležela a přemýšlela o tom, co měl celý dnešek znamenat. Ležela jsem tam už asi půl hodiny, když někdo zaklepal. Já jen zavřela oči a deku jsem si přitáhla až k bradě. Znovu někdo zaklepal a pak se dveře potichu otevřeli. "Katie spíš??" zašeptal Nick. "Fajn aspoň mě vyslechneš." zašeptal znovu a sedl si vedle postele ze strany na které jsem ležela. "Katie vážně mě to moc mrzí. Včera jsem se se Selenou domluvili, že zajdeme na oběd a já se tak hrozně těšil na večer, až budem spolu, ale pak se to nějak protáhlo a jak si mi zavolala, tak jsem si vzpoměl a Sel mě přemluvila, abych šel za tebou a omluvil se." dořekl a povzdechl si. Pak si klekl a naklonil se ke mně. "Omlouvám se." zašeptal mi do ucha a pak se jemně otřel svými rty o mé. Hrozně jsem se lekla, otevřela oči a vystrašeně se posadila. Neviděla jsem mu do obličeje, protože tam byla hrozná tma, ale slyšela jsem jak se potichu zasmál. "C-c-c-co??" vykoktala jsem. "Já věděl že nespíš." zasmál se. "Ty, to,to, ta, ty, to si udělal schválně." zakoktala jsem se. "Jo." zasmál se. "Co?? Ty, ty si vážně příšernej." řekla jsem naštvaně a odešla z pokoje. "Co?? Počkej." zavolal za mnou.
"To je takovej idiot, až to neni možný." přišla jsem naštvaně do obýváku, kde seděli Joe, David a nějaká slečná. "Oh, ahoj." usmála jsem se na ní. "Katie to je Annie, Annie moje ségra Katie." představil nás brácha. "Ahoj." podali jsme si ruce. "Musíš se hned naštvat??" "Ty na mě ani nemluv." ukázala jsem naštvaně na Nicka, který zrovna přišel do obýváku. "Ježiši vždyť to byla jen neškodná pusa." "Co?? Ty ty si jí dal pusu." vyskočil na nohy brácha. "Řikám ti nemluv na mě." křikla jsem a odešla do kuchyně. Nick šel hned za mnou. "Nechoď za mnou a nech mě být." řekla jsem naštvaně a druhými dveřmi jsem vešla zpátky do obýváku. "Ty si fakt hrozná." "Já jsem hrozná?? Tak počkej zeptáme se na názor holky." řekla jsem a otočila se na Annie. "Co bys řekla na to, že tě nejlepší kámoš pozve na rande." "Asi bych to nebrala vážně." "Vidíš a pak přijde a dvě a půl hodiny pozdě, protože byl někde s nějakou holkou." "No asi bych byla naštvaná, ale pak bych to překousla." "Jo, jenže on ti pak uplně v klidu poví, že to myslel vážně jako rande." dořekla jsem s úšklebkem. "Ou, tak to už ne. To je moc. Hochu to si hodně pokazil." přikývla směrem k Nickovi. "A na závěr, aby tomu nasadil korunu mě políbí." "Tak to už se může jít rovnou zahrabat." usmála se. "Vidíš, vidíš. Takže mě teď laskevě nech na pokoji. Dobrou." řekla jsem a odešla do pokoje. Lehla jsem si na postel a po chvilce usnula.
"Katie, zlato vstávej musíš do školy." budila mě druhý den ráno mamka. Jen jsem se zvedla, umyla se, oblíkla a pak odešla do školy. "Ahoj Katie." usmála se na mě Meg v autobusu. "Ahoj." pozdravila jsem jí a sedla si vedle. "Copak se ti stalo??" zeptala se mě Meg, když jsem za celou dobu nepromluvila ani slovo. "Nic jen dneska nemám náladu."řekla jsem jen a už jsme vystupovali u školy.
"Dneska jdeme s Joshem ven, nechceš jít s náma?? Mohl by vzít nějakýho kámoše." zeptala se mě Meg u oběda. "Ne děkuju, dneska půjdu domu a nic nebudu dělat." "Dobře." řekla a zbytek oběda jsme byly zticha. Po obědě jsem šla rovnou domu. "Ahoj." řekla jsem mamce, když jsem přišla domu a šla kolem kuchyně, ale hned jsem se tam vrátila, protože tam s ní stála Denis. "Dneska budem mít s Jonasovýma oběd u nás." usmála se mamka. "Fajn, jdu do pokoje." řekla jsem a odešla k sobě. "Katie, Katie pojď za náma dolu." "Brácha teď ne." řekla jsem a hlavu zabořila pořádně do polštáře. "No tak pojď." "Nikam nejdu." "Fajn jak chceš, řekla sis o to sama." řekl jen, pak ke mně přišel a hodil si mě přes rameno. Pak jsme šli dolu. "To nemá cenu. Nemusíš furt využívat toho, že jsem mladší a menší." mlátila jsem ho do zad. Donesl mě až do obýváku a všechny jsem viděla vzhůru nohama. "Ahoj lidi." řekla jsem a zamávala jim. "Tak jsme přišli." usmál se brácha. "Super tak už mě pusť, protože se mi nalila všechna krev do hlavy a začíná mi být zle." upozornila jsem ho a David mě rád položil, jenže se mi zatočila hlava a já upadla. "Prosim tě co si pila??" zeptal se mě se smíchem brácha, když mě zvedal z podlahy. "Nějakej vtipnej dneska nemyslíš." "Oběěěd." zařvala mamka a všichni se nahrnuli do kuchyně. Celou dobu oběda jsem na sobě cítila Nickův pohled.
"Katie zlato dneska musim odject na služebku, tak se prosim tě postarej o bratra." řekla mi mamka, když Jonasovi odešli. "Hej nemělo by to být spíš naopak??" "No vzhledem k chování, tak ne." usadila mamka bráchu. "Tak pa." rozloučila jsem se s ní a mamka odešla. Pak jsem šla k sobě do pokoje a připravovala se do školi. Nakonec jsem usnula kolem devátý hodiny.
Probudil mě hroznej řev ze zdola, tak jsem se naštvaně zvedla a šla je seřvat. "Sakra myslete na ty co chodí do školy a musí se vyspat." zařvala jsem, když sem vešla do obýváku. Joe, Nick a David tam seděli, koukali na televizi a hrozně se něčemu smáli. "Prcku je teprv půl jedenáctý." řekl mi brácha. "No a co, to znamená, že tu budete řvát??" "Ježiši ty naděláš." "Hele hochu kroť svou nevymáchanou pusu." napomenula jsem bráchu, ten se zvedl a vzal mě do náruče. "Nechtěla si náhodou spát." zasmál se, když mě nesl do pokoje. "Jo to chtěla, ale chodit umim sama." řekla jsem naštvaně a David mě hodil na postel. Pak odešel. Zvedla jsem se, zabalila se do deky a sedla si na sedačku, kterou mám na balkoně. Chvilku jsem tam seděla a pozorovala hvězdy. "Katie." probudil mě najednou z přemýšlení Nick. "Ano??" řekla jsem jen a Nick si sedl vedle. "Už se nezlobíš??" "A měla bych." usmála jsem se na něj. "Jsi skvělá." usmál se Nick a objal mě. Pak jsme se jen koukali na hvězdy, já měla hlavu položenou na Nickovo rameni a mlčeli jsme. "Katie??" "Hm??" broukla jsem je, protože jsem skoro usínala. "Měla bysis jít lehnout." "Ještě ne." broukla jsem zas a přehodila přes Nicka kus svojí deky. Jen jsem slyšela, jak se pousmál a pořádně mě objal.
Ráno jsem se probudila u sebe v posteli a Nick se na mě koukal a smál. "Co je??" "Nic." usmál se a pak jsem si uvědomila, že musím do školy a rychle jsem se posadila. "Ježiši musim do školy." "Klid ještě máš čas." uklidnil mě Nick. "A nechceš se dneska na školu vybodnout??" zeptal se mě s úšklebkem. "To nejde. Dneska mám málo hodin, takže přijdu brzo." řekla jsem, zvedla se a šla se oblíct. Když jsem se vypravila, tak jsem šla zpátky do pokoje, kde se Nick pořád válel v posteli. "Tak fajn, když tam chceš přemlouvat tě nebudu, ale po škole tě vyzvednu." "Vážně?? A kolik hodin bude zpoždění tentokrát." zasmála jsem se. "Hele nech toho." usmál se Nick a svalil mě k sobě na postel. Leželi jsme blízko sebe, hleděli si do očí a já jen cítila jak se nám dech zrychluje. "U-už musim jít." rychle jsem se zvedla a odešla.
Celou cestu k autobusu jsem se jen blbě usmívala. "Dneska lepší nálada??" usmála se na mě Meg, když jsem si k ní sedla. "A-asi jo, vlastně nevím. Meg stala se hrozná věc." otočila jsem se na ní. "Povídej." "A-asi jsem se zamilovala do svýho nejlepšího kamaráda." řekla jsem. Pak jsem jí pověděla celý příběh.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dirfy Jonas>XoXo♥ Dirfy Jonas>XoXo♥ | Web | 22. dubna 2010 v 20:14 | Reagovat

úžasný :)

2 L.u.L.u. L.u.L.u. | 22. dubna 2010 v 21:38 | Reagovat

souhlas s Dirfy :)

3 Anďa Anďa | Web | 23. dubna 2010 v 16:11 | Reagovat

wooow bomba!!!!honem pokráčko :-D  :-D

4 Nikýýs~ Nikýýs~ | Web | 23. dubna 2010 v 19:09 | Reagovat

krááása <3

5 Marionette Marionette | E-mail | 28. února 2012 v 15:35 | Reagovat

Na začiatok musím povedať že si ma totálne dostala prezývkou "Nikoučku-Cukroušku" :D :D
To bolo Božké. Potom ma zarazilo že si nikdy pred tým nevšimla že Nick je krásny...! To na to najprv potrebovala aby ju David odkopol??!!?? No trvá jej to holčičke trochu :D
Mimochodom ja byť celú noc v posteli z Nickom, nezostali by sme iba pri spomínaní... pri mne by sa to na 100% zvrhlo na niečo viac ♥ Muhehehe :D

Mimochodom ak ten blbeček ešte raz zabudne tak si tento krát spravím náramok s jeho kostí a ak bude zase zo Sel a je mi jedno ako ho moc bude presviedčať aby sa šiel Kat omluviť tak si spravím náramok aj z nej... !!!
A Kat bude chodiť na rande s Nickom menším 10 ročním :D

PS: naozaj píšešk krásne... :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama